Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
3
65046

Timwhite - najlepsza drukarnia w Bielsku-Białej , Słowa kluczowe: projekt, druk, reklama, drukarnia,


 
Opis Drukarnia TIMWHITE z Bielska-Białej zajmuje się drukiem cyfrowym, offsetowym, foliowaniem na zimno i klejeniem książek. Oferuje również reklamę przestrzenną. Polecamy wizytówki, kalendarze, ulotki reklamowe i.t.p. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe timwhite   projekt   druk   reklama   drukarnia   bielsko   bielsko-biała   ploter   grawer   drukarnia   drukarnie   agencja reklamowa   papier   kolor   cztery kolory   drukarka   druk cyfrowy   druk offsetowy   sitodruk   plakat   plakaty   wizytówki   wizytówka   ulotka   ul
Url http://www.timwhite.pl
Kategorie Firmy wg branż > Drukarnie
Data wpisu Jan 26, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Drukarnie
Interdruk to firma poligraficzna o ugruntowanej pozycji na rynku. Swoją działalność rozpoczęła w 1990 r. Doświadczenie uzyskiwane przez lata pozwoliło nam dopasować ofertę do oczekiwań naszych klientów. Oferujemy kompleksowe rozwiązania zarówno z obrębu poligrafii jak i reklamy. Naszą specjalnością jest druk offsetowy. Wykorzystujemy do takiego typu druku różnorodne podłoże takie jak papier, kartony a nawet papier samoprzylepny.Dysponujemy prywatną w pełni wyposażoną drukarnią, introligatornią oraz studiem CTP. Dzięki temu możemy naszym klientom przedstawić nadzwyczaj atrakcyjną ofertę. Współpracując z nami klienci oszczędzają czas oraz pieniądze a przede wszystkim kompleksowo wykonają swoje zlecenie. Zapraszamy do współpracy. Więcej informacji na stronie:
Kategoria:

Firma Konica Minolta powstała już ponad 100 lat temu, a przez ten czas wyrobiła prywatne zdanie na rynu nie tylko europejskim, a również światowym. Konicaminolta ma ponad 100 przedstawicieli w Polsce, w wielu sytuacjach w większych ośrodkach miejskich, takich jak: Warszawa, Wrocław czy Poznań. Konica Minolta Warszawa specjalizuje się w przyszłościowych rozwiązaniach związanych z fotografią , a ponadto nadrukami. W Poznaniu jest też serwis konicaminolta, a wszyscy pracownicy, którzy serwisują sprzęt Konica Minolta, na bierząco przechodzą liczne kursy, aby sprostać Ci kwestiom indywidualnych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jaką dla Wasze wykonaliśmy na mojej witrynie www. Już teraz mają możliwość Państwo dołączyć go grona zadowolonych kontrahentów. Nie można zapomnieć, że teraz Konica Minolta, to jedyna firma z tak niedźwiedzią popularnością i uznaniem pośród klientów.
Kategoria:

SPC to dystrybutor ploterów solwentowych, ploterów UV, dostawca kompleksowych rozwiązań w druku wielkoformatowym. Serwis ploterów wielkoformatowych. osiadamy wieloletnie doświadczenie w branży drukarskiej, reklamowej, poligraficznej. Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości drukarek
wielkoformatowych znanych zachodnich producentów.
Kategoria:

Siedziba firmy Embroidery znajduje się w Rytlu w województwie pomorskim. Od 1994 roku zajmujemy się haftem komputerowym a współpracujemy z wieloma firmami polskimi jak i zagranicznymi. W pracy korzystamy z materiałów najwyższej jakości jak również nowoczesnych maszyn przemysłowych, co pozwala nam oferować usługi spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Proponujemy haft komputerowy na wykrojach, logotypy i naszywki, herby i tarcze szkole, hafty z aplikacją oraz historyczne. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Szczegóły dostępne na stronie.
Kategoria:

Oferujemy pełną usługę od bezpłatnej konsultacji w naszym biurze w Londynie, przez przygotowanie projektu aż po druk i dostawę wizytówek do Państwa. Tylko u nas: wizytówki i inne usługi poligraficzne w Londynie ; wizytowki. Zapraszamy serdecznie! Robimy wizytówki dla Ciebie!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl