Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22331
415
5
65394


 
Opis Pravnik to internetowy system nauki i powtórek, wspomagający naukę do egzaminu na aplikację adwokacką, komorniczą czy notarialną.

Wiedza wyniesiona z uniwersytetu to często za mało, by zdać egzamin wstępny na aplikację. Bardzo ważna jest również umiejętność rozwiązywania testów, przy których najdrobniejsze detale mają nierzadko rozstrzygające znaczenie. Pravnik to interaktywny system nauki i powtórek, oparty na rozwiązywaniu testów z różnych gałęzi prawa.

Dzięki serwisowi Pravnik przygotowania do egzaminu wstępnego na aplikację są nie tylko skuteczne, ale i przyjemne. Pravnik pozwala zredukować czas poświęcany na naukę i zwiększyć efekty pracy wkładanej w dobre przygotowanie się do egzaminu konkursowego na aplikację.

 

Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy prawnicze   testy na aplikacje on-line   testy na aplikację radcowską   testy na aplikację adwokacką
Url http://www.pravnik.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Sep 23, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
1. SKK
Pełna oferta w zakresie kursów licealnych, policealnych, zawodowych, podyplomowych - Zapraszamy do nas: liczne promocje, posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, oferujemy stypendia oraz dofinansowania. Zapewniamy miłą i bezstresową atmosferę.
Kategoria:

BHP ZONE - szkolenia BHP dla firm, nadzór BHP. Szkolimy pracodawców, kadrę kierowniczą i pracowników różnych grup zawodowych zapoznając ich w interesujący sposób z przepisami bhp. Oferujemy firmom także doradztwo i stały nadzór nad sprawami bhp i ppoż.
Kategoria:

Strona firmy oferującej szkolenia dotyczące zamówień publicznych oraz poruszających takie kwestie jak roboty budowlane umowy, finanse i wiele podobnych. Zajęcia uczą efektywnego rozdysponowania posiadanych środków finansowych oraz skuteczniejszej pracy.
Kategoria:

Prowadzisz salon fryzjerski czy też kosmetyczny, ale nie jesteś usatysfakcjonowany z jego dochodów? Skorzystaj ze szkoleń Akademia Versum. W dużej ofercie naszych kursów zobaczycie pomiędzy innymi kursy dla managerów salonów kosmetycznych czy fryzjerskich. Podpowiemy Ci jak sfinansować funkcjonowanie Twojego salonu, troszczyć się o jego dobry wizerunek oraz jakość obsługi klienta, a także jak nim skutecznie kierować. Wszystkie dostępne na naszej stronie internetowej lekcje są przygotowane przez znanych i respektowanych w branży ekspertów, jacy dzielą się swoją wiedzą z naszymi klientami. Dostęp do materiałów jest bezpłatny, zapraszamy do skorzystania!
Kategoria:

ak znaleźć profesjonalnego coacha, który pomoże nam osiągnąć równowagę pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym? Skupi się na rozwoju osobistym oraz zawodowym, ale będzie to czynił w sposób odpowiedni? Warto skorzystać z fachowej pomocy, jaką znajdziemy na stronie Coaching People. Oferta fachowców, którzy dysponują umiejętnością wykorzystania technik psychologicznych. Coaching bowiem skupia się na teraźniejszości i przyszłości. Wykorzystuje umiejętności, jakie posiada każda osoba. Udowadnia, że w każdym z nas tkwi talent i wiele możliwości, tylko trzeba zajrzeć w głąb siebie i zacząć z nich korzystać. To przynosi efekt w postaci pozostawiania przeszłości za sobą, by zająć się tym, na co każdy z nas ma szczególny wpływ. Bazując na pracy z doświadczonymi trenerami można podnieść poczucie własnej wartości i osiągać wszystkie stawiane sobie cele, w tym zawodowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl