Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23205
415
8
65606


 
Opis Pravnik to internetowy system nauki i powtórek, wspomagający naukę do egzaminu na aplikację adwokacką, komorniczą czy notarialną.

Wiedza wyniesiona z uniwersytetu to często za mało, by zdać egzamin wstępny na aplikację. Bardzo ważna jest również umiejętność rozwiązywania testów, przy których najdrobniejsze detale mają nierzadko rozstrzygające znaczenie. Pravnik to interaktywny system nauki i powtórek, oparty na rozwiązywaniu testów z różnych gałęzi prawa.

Dzięki serwisowi Pravnik przygotowania do egzaminu wstępnego na aplikację są nie tylko skuteczne, ale i przyjemne. Pravnik pozwala zredukować czas poświęcany na naukę i zwiększyć efekty pracy wkładanej w dobre przygotowanie się do egzaminu konkursowego na aplikację.

 

Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy prawnicze   testy na aplikacje on-line   testy na aplikację radcowską   testy na aplikację adwokacką
Url http://www.pravnik.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Sep 23, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
"TOMSET" Tomasz Setzke oferuje kursy prawa jazdy kat. B, C, CE.

Szkolenia prowadze od 2004r. w zakresie kat. B, C, CE, D.

"TOMSET" dysponuje wzorcowym placem manewrowym.

Szczegółowe informacje pod nr. tel. 500 650 000 lub wyśli SMS o treści
TOMSET, a postaram się jak najszybciej odzwonić.

Wejdź na www.tomset.pl

POZDRAWIAM.
Kategoria:

Centrum Kształcenia Zawodowego w Sosnowcu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach oferuje szereg atrakcyjnych kursów i szkoleń dla mieszkańców Sosnowca, Będzina oraz Dąbrowiy Górniczej. Nasze placówki, w których odbywają się kursy i szkolenia są zlokalizowane w centrach miast. Naszym klientom proponujemy ofertę opartą na banku ponad 400 programów nauczania, obejmującą szkolenia i kursy zawodowe skierowane do wielu grup odbiorców: firm, instytucji, osób indywidualnych oraz Urzędów Pracy. Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez sprawdzoną kadrę trenerów z wieloletnim doświadczeniem, gwarantującym sukcesywne wyposażenie słuchaczy w wiedzę i umiejętności zawodowe.
Kategoria:

OSK Mobe - Prawo jazdy Kalisz, nauka jazdy, kurs na prawo jazdy, szkoła jazdy w Kaliszu. Prawo jazdy, z nami wzorowo zdasz egzamin.

Prawo jazdy Kalisz, nauka jazdy, kurs na prawo jazdy, szkoła jazdy w Kaliszu. Skuteczny kurs na Prawo jazdy, z nami wzorowo zdasz egzamin.

OSK Mobe - Prawo jazdy Kalisz, nauka jazdy, kurs na prawo jazdy, szkoła jazdy w Kaliszu. Skuteczny kurs nauki jazdy w Kaliszu, Prawo jazdy w 2 tygodnie.
Kategoria:

Firma szkoleniowo-doradcza opierająca się na rzeczywistym doświadczeniu swoich pracowników, zdobytym podczas realizacji projektów reorganizujących struktury IT, outsourcingowych, wdrożeniach systemów zgłoszeniowych, systemów drukowania, procesów opartych o ITIL.

Siłą naszego działania są ludzie tworzący firmę i z nią współpracujący. Posiadają oni rzeczywiste doświadczenie, zdobyte przy realizacji dużych projektów reorganizacji struktur IT, podczas wdrażania i uruchamiania standardów, implementowania rozwiązań technicznych oraz zarządzania różnej wielkości zespołami, na szczeblu operacyjnym i zarządczym.
Kategoria:

Jeśli chcesz zrobić pyszną kawę to zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kursów baristów, gdzie uczymy wszelkich czynności na temat parzenia kawy. Polecamy także zakupienie w naszym sklepie odpowiedniego sprzętu do parzenia kawy, jak ekspresy do kawy. Posiadamy ogromną wiedze oraz doświadczenia na temat kawy, dzięki czemu z pewnością dowiecie się bardzo dużo cennych i ważnych informacji na ten temat.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl