Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
7
65542


 
Opis Pravnik to internetowy system nauki i powtórek, wspomagający naukę do egzaminu na aplikację adwokacką, komorniczą czy notarialną.

Wiedza wyniesiona z uniwersytetu to często za mało, by zdać egzamin wstępny na aplikację. Bardzo ważna jest również umiejętność rozwiązywania testów, przy których najdrobniejsze detale mają nierzadko rozstrzygające znaczenie. Pravnik to interaktywny system nauki i powtórek, oparty na rozwiązywaniu testów z różnych gałęzi prawa.

Dzięki serwisowi Pravnik przygotowania do egzaminu wstępnego na aplikację są nie tylko skuteczne, ale i przyjemne. Pravnik pozwala zredukować czas poświęcany na naukę i zwiększyć efekty pracy wkładanej w dobre przygotowanie się do egzaminu konkursowego na aplikację.

 

Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy prawnicze   testy na aplikacje on-line   testy na aplikację radcowską   testy na aplikację adwokacką
Url http://www.pravnik.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Sep 23, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Centrum Edukacyjne MRP-KODER organizuje kursy i szkolenia komputerowe dla osób indywidualnych i dla firm. Prowadzimy również wynajem sal szkoleniowych i wynajem sprzętu IT. Prowadzimy też szkolenia z zakresu BHP, pierwszej pomocy przedmedycznej i kurs z zakresu ochrony przeciwpożarowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy na naszą stronę internetową w celu.
Kategoria:

Serwis traktujący o nauczaniu przez internet (e-learning). Główną zawartość strony stanowi bogaty katalog kursów internetowych (on-line) realizowanych w formie e-learningu. Katalog zawiera zarówno darmowe kursy i jak i płatne. Ponadto znaleźć można wiele unikalnych i wartościowych artykułów o nauce przez internet. Osobną część serwisu stanowi internetowa księgarnia edukacyjna oferująca bogaty wybór książek elektronicznych.
Kategoria:

Centrum Kształcenia Zawodowego w Sosnowcu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach oferuje szereg atrakcyjnych kursów i szkoleń dla mieszkańców Sosnowca, Będzina oraz Dąbrowiy Górniczej. Nasze placówki, w których odbywają się kursy i szkolenia są zlokalizowane w centrach miast. Naszym klientom proponujemy ofertę opartą na banku ponad 400 programów nauczania, obejmującą szkolenia i kursy zawodowe skierowane do wielu grup odbiorców: firm, instytucji, osób indywidualnych oraz Urzędów Pracy. Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez sprawdzoną kadrę trenerów z wieloletnim doświadczeniem, gwarantującym sukcesywne wyposażenie słuchaczy w wiedzę i umiejętności zawodowe.
Kategoria:

W ramach naszej strony internetowej nasze stowarzyszenie zajmuje się promowaniem wiedzy dotyczącej nowoczesnych rozwiązań technologicznych dotyczących energetyki oraz elektryki. Przedstawiamy informacje dotyczące popularyzowania zagadnień technologicznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy! Zapisz się na kurs koniecznie już dzisiaj !
Kategoria:

Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C. oferuje szkolenia, treningi oraz warsztaty psychologiczne na wysokim poziomie, przeznaczone zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Wspomagamy wszystkich naszych Klientów w wielu sferach działalności biznesowej i rozwoju osobistego. Celem dokładnego przejrzenia całej oferty, zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl