Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24686
415
2
65974


 
Opis Pravnik to internetowy system nauki i powtórek, wspomagający naukę do egzaminu na aplikację adwokacką, komorniczą czy notarialną.

Wiedza wyniesiona z uniwersytetu to często za mało, by zdać egzamin wstępny na aplikację. Bardzo ważna jest również umiejętność rozwiązywania testów, przy których najdrobniejsze detale mają nierzadko rozstrzygające znaczenie. Pravnik to interaktywny system nauki i powtórek, oparty na rozwiązywaniu testów z różnych gałęzi prawa.

Dzięki serwisowi Pravnik przygotowania do egzaminu wstępnego na aplikację są nie tylko skuteczne, ale i przyjemne. Pravnik pozwala zredukować czas poświęcany na naukę i zwiększyć efekty pracy wkładanej w dobre przygotowanie się do egzaminu konkursowego na aplikację.

 

Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy prawnicze   testy na aplikacje on-line   testy na aplikację radcowską   testy na aplikację adwokacką
Url http://www.pravnik.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Sep 23, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Wiedzanaplus.pl porusza tematy programowania, technologii obiektowych i proceduralnych. Systemów operacyjnych oraz narzędzi wspomagających pracę programisty. Jest bardzo dobrym źródłem informacji dla zaczynających przygodę oraz dla kontynuujących naukę.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Centrum Europy, renomowaną szkołę języków obcych z siedzibą w Warszawie. W ofercie Centrum znajduje się nauczanie dwudziestu sześciu języków europejskich i orientalnych, takich jak fiński, szwedzki, norweski, niderlandzki, czeski, japoński, indonezyjski, czy arabski. Jednostka zatrudnia doświadczonych i doskonale wyszkolonych metodyków, lektorów i koordynatorów, którzy zapewniają wszystkim uczącym się najwyższy poziom usług oświatowych. Ponadto Centrum proponuje również profesjonalne tłumaczenia. Wszystkich z Państwa, którzy chcieliby poznać więcej szczegółowych informacji na temat propozycji Centrum Europy, zapraszamy do odwiedzenia strony
Kategoria:

OSK Aligator to gwarancja profesjonalnego szkolenia, przystępnych cen oraz skuteczności.
Najlepsi instruktorzy w Poznaniu wprowadzą Cię w tajniki bezpiecznej jazdy samochodem.
Do dyspozycji kursantów nowe samochody Renault Clio III oraz nieograniczona liczba godzin ćwiczeń na stanowisku komputerowym - identycznym jak w WORD, wykłady i plac w centrum Poznania.
Jeśli marzysz o zdobyciu prawka - Serdecznie Zapraszamy!
Promocja dla uczniów i studentów - TYLKO 1049 zł!
Kategoria:

Kenyonboard to strona, na której można zapisać się na szkolenia i kursy dla miłośników nart, snowboardu, oraz kitesurfingu i windsurfingu. Kenyonboard przeprowadza kursy i szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania: dla całkiem początkujących, średniozaawansowanych, a także dla zaawansowanych, który chcą odkryć nowe triki, oraz jeszcze bardziej polepszyć umiejętności. Szkolenia przeprowadzane są przez wieloletnich trenerów, który sprawnie i z zaangażowaniem nauczają podopiecznych. Kursy Kenyonboard.com to również bezpieczeństwo, zapewniane poprzez nadzór instruktorów, oraz dodatkowe ubezpieczenia. W skrócie kenyonboard.com to kursy i wyjazdy dla wszystkich, którzy pragną poznać narty, snowboard, kitesurfing lub windsurfing.
Kategoria:

Międzynarodowa Akademia Estetyki Laurel z siedzibą w Warszawie. Zaprasza na * Kursy Wizażu, * Kursy Fryzjerskie, * Kursy Stylizacji Paznokci oraz szkolenia dla Profesjonalistów! Wieloletnie doświadczenie ! Profesjonalna kadra! Szkolenie grupowe, indywidualne oraz umowy z Urzędami Pracy – realizowane dla osób bezrobotnych lub chcących się przekwalifikować. Noclegi!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl