Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24354
415
1
65896


 
Opis Pravnik to internetowy system nauki i powtórek, wspomagający naukę do egzaminu na aplikację adwokacką, komorniczą czy notarialną.

Wiedza wyniesiona z uniwersytetu to często za mało, by zdać egzamin wstępny na aplikację. Bardzo ważna jest również umiejętność rozwiązywania testów, przy których najdrobniejsze detale mają nierzadko rozstrzygające znaczenie. Pravnik to interaktywny system nauki i powtórek, oparty na rozwiązywaniu testów z różnych gałęzi prawa.

Dzięki serwisowi Pravnik przygotowania do egzaminu wstępnego na aplikację są nie tylko skuteczne, ale i przyjemne. Pravnik pozwala zredukować czas poświęcany na naukę i zwiększyć efekty pracy wkładanej w dobre przygotowanie się do egzaminu konkursowego na aplikację.

 

Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy prawnicze   testy na aplikacje on-line   testy na aplikację radcowską   testy na aplikację adwokacką
Url http://www.pravnik.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Sep 23, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Profesjonalne szkolenia Excel pomagają wielu osobom. I to nie tylko pracownikom dużych firm, którzy zostali skierowani na taki kurs, aby mogli podnieść swoje kwalifikacje. Wiele osób decyduje się na to z własnej woli, jedynie po to, aby móc pogłębić swoją wiedzę informatyczną. Osoby te korzystają także z kursów php, lub vba. Cała przekazana wiedza gdzieś tam zawsze zostanie, a obsługa odpowiednich programów komputerowych może okazać się niezwykle przydatna w praktyce, zapewniając znaczne ułatwienie pracy na komputerze, także w domu.
Kategoria:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizowaniu kursów z zakresu pierwszej pomocy. Posiadamy bardzo dobrych i wyszkolonych trenerów oraz sprzęt treningowy. Dzięki nam każdy z twoich pracowników będzie bardzo dobrze przygotowany w razie zagrożenia do udzielenia pomocy. Więcej danych dostępnych jest na stronie internetowej do odwiedzenia której zapraszamy. Gwarantujemy profesjonalizm
Kategoria:

Strona WWW.QATTO.PL prezentuje działalność Centrum Tańca Prima Dance znajdującego się w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 9, blisko pętli w Łagiewnikach (wjazd od Cegielnianej).

Odwiedźcie to MAGICZNE I ROZTAŃCZONE miejsce, które zostało stworzone przez profesjonalną parę taneczną, tancerzy najwyższej międzynarodowej klasy S, dyplomowanych nauczycieli tańca Anię Protas Rachwalską i Tomka Rachwalskiego, w pełnej tajemnic starej hali produkcyjnej przy ul. ZAKOPIAŃSKIEJ 9! Poczujecie się tu komfortowo, a nogi same porwą Was do TAŃCA! Pierwsze zajęcia z wybranej techniki tanecznej GRATIS!

SAMBA CHACHA RUMBA JIVE PASO DOBLE WALC ANGIELSKI TANGO WALC
WIEDEŃSKI FOKSTROT QUICKSTEP SALSA BACHATA TANIEC BRZUCHA
SHOW DANCE CHEERLEADERS TANIEC LUDOWY PIERWSZY TANIEC
HIP HOP STREET DANCE DANCE HALL LATINO SOLO FREE DANCE

Jeśli jesteście w trakcie przygotowań do ślubu, zgłoście się tam koniecznie, a nie będziecie mogli się doczekać, kiedy wodzirej zapowie Wasz PIERWSZY TANIEC! Wyjdziecie pewni siebie na parkiet i poczujecie, że jesteście gotowi zatańczyć przed znajomymi, przyjaciółmi i rodziną! A potem bawić się do białego rana!

Możecie tam również zamówić SPECJALNY POKAZ TAŃCA, który uatrakcyjni każdą imprezę i wkręci wszystkich w wir zabawy!

Oprócz tego:

WIECZORKI TANECZNE
WYNAJEM SAL
OBOZY TANECZNE
PRACOWNIA UBIORU ARTYSTYCZNEGO

CENTRUM TAŃCA PRIMA DANCE - QATTO
ZAKOPIAŃSKA 9
blisko pętli w ŁAGIEWNIKACH, dojazd autem od CEGIELNIANEJ.

recepcja tel. 0 518 48 28 68
primadance@onet.pl
www.QATTO.PL
Kategoria:

W propozycji Szkoły Jazdy Piekoszów odnajdą Państwo szeroki wachlarz szkoleń. Prowadzimy kursy kategorii: A, B, C, C+E, D oraz kursy świadectw kwalifikacji dla przyszłych kierowców zawodowych. Dysponujemy własnymi salami wykładowymi, placem manewrowym i dużym zapleczem pojazdów dostosowanych do nauki jazdy i egzaminowania. Szkolimy także osoby niepełnosprawne. Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego. Stwarzamy również możliwość darmowych kursów z funduszy unijnych. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych fachowców, którzy stale podwyższają swoje umiejętności oraz kwalifikacje. Naszą gwarancją jest wysoka postać dostarczanych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego czy też osobistego. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

Styl Studio to kompetentnie funkcjonująca jednostka kształcenia ustawicznego w Łodzi. Nasza oferta koncentruje się na prowadzeniu certyfikowanych warsztatów dla przyszłych kosmetyczek, wizażystek i fryzjerek. Nasza firma jest uprawniona do wykonywania kursów zawodowych wraz z okazale rozbudowanymi zajęciami praktycznymi. Drugim zakresem naszej aktywności jest prowadzenie kursów z zakresu doradztwa zawodowego indywidualnego oraz grupowego. Wszystkie kursy prowadzone są w oparciu o najnowsze rozwiązania oraz przez doświadczoną, sympatyczną kadrę wykładowców. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, która znajduje się na witrynie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl