Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21878
415
2
65124


 
Opis Pravnik to internetowy system nauki i powtórek, wspomagający naukę do egzaminu na aplikację adwokacką, komorniczą czy notarialną.

Wiedza wyniesiona z uniwersytetu to często za mało, by zdać egzamin wstępny na aplikację. Bardzo ważna jest również umiejętność rozwiązywania testów, przy których najdrobniejsze detale mają nierzadko rozstrzygające znaczenie. Pravnik to interaktywny system nauki i powtórek, oparty na rozwiązywaniu testów z różnych gałęzi prawa.

Dzięki serwisowi Pravnik przygotowania do egzaminu wstępnego na aplikację są nie tylko skuteczne, ale i przyjemne. Pravnik pozwala zredukować czas poświęcany na naukę i zwiększyć efekty pracy wkładanej w dobre przygotowanie się do egzaminu konkursowego na aplikację.

 

Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy prawnicze   testy na aplikacje on-line   testy na aplikację radcowską   testy na aplikację adwokacką
Url http://www.pravnik.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Sep 23, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Centrum Kształcenia Zawodowego w Bielsku-Białej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach zachęca do ukończenia profesjonalnych kursów oraz szkoleń podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Dysponujemy własnymi nowocześnie wyposażonymi salami dydaktycznymi oraz pracowniami specjalistycznymi. Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę trenerów o wysokich kwalifikacjach z wieloletnim doświadczeniem, gwarantującym profesjonalne wyposażenie słuchaczy w wiedzę i umiejętności zawodowe. Wszyscy absolwenci otrzymują zaświadczenie ukończenia kursów. Zapraszamy.
Kategoria:

Interaktywna baza wiedzy o szkoleniach, warsztatach, kursach. Dzięki temu serwisowi znajdziesz wiele interesujących, twórczych propozycji spędzenia wolnego czasu. Zawsze zastanawiałeś się gdzie nauczyć się snycerstwa, decoupage, gry na bębnach a może uwodzenia? Tutaj znajdziesz informacje gdzie, z kim oraz kiedy możesz zacząć chodzić na warsztaty z interesującej Cię dziedziny. Codziennie nowe oferty z wielu miast Polski.
Kategoria:

Witamy na stronie internetowej naszej firmy. Zajmujemy się doradztwem i wdrażaniem nowych metod nauczania przy pomocy e-learningu. Żeby otrzymywać powiadomienia o nowościach z e-learningu, jak i również informacje o przeróżnych promocjach, trzeba zapisać się do naszego newslettera. Strefa Demo da ci możliwość na sprawdzenie naszych rozwiązań. Dowiedz się jak najwięcej o e-learningu, zajrzyj na naszą stronę internetową i zobacz naszą ofertę. Nie zmarnuj swojej szansy i skontaktuj się z nami za pomocą e-maila. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Serwis traktujący o nauczaniu przez internet (e-learning). Główną zawartość strony stanowi bogaty katalog kursów internetowych (on-line) realizowanych w formie e-learningu. Katalog zawiera zarówno darmowe kursy i jak i płatne. Ponadto znaleźć można wiele unikalnych i wartościowych artykułów o nauce przez internet. Osobną część serwisu stanowi internetowa księgarnia edukacyjna oferująca bogaty wybór książek elektronicznych.
Kategoria:

Sprawdź jak przebiegać mają fachowo przygotowane kursy florystyczne. Florystyka to ciekawa dziedzina życia, dające ogromne pole do popisu. Florysta praca, zawód ten to również doskonałe zarobki. Dlatego jeżeli koniecznie poszukujecie specjalistów dla których kurs florystyczny to nie problem, to sprawdzajcie wszystko co przygotowane przez Akademia Florystyki w Krakowie. Najlepsi specjaliści, ciekawy program kursów oraz przystępne ceny
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl