Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24048
415
2
65808


 
Opis Pravnik to internetowy system nauki i powtórek, wspomagający naukę do egzaminu na aplikację adwokacką, komorniczą czy notarialną.

Wiedza wyniesiona z uniwersytetu to często za mało, by zdać egzamin wstępny na aplikację. Bardzo ważna jest również umiejętność rozwiązywania testów, przy których najdrobniejsze detale mają nierzadko rozstrzygające znaczenie. Pravnik to interaktywny system nauki i powtórek, oparty na rozwiązywaniu testów z różnych gałęzi prawa.

Dzięki serwisowi Pravnik przygotowania do egzaminu wstępnego na aplikację są nie tylko skuteczne, ale i przyjemne. Pravnik pozwala zredukować czas poświęcany na naukę i zwiększyć efekty pracy wkładanej w dobre przygotowanie się do egzaminu konkursowego na aplikację.

 

Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy prawnicze   testy na aplikacje on-line   testy na aplikację radcowską   testy na aplikację adwokacką
Url http://www.pravnik.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Sep 23, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Szkoła jazdy oferuje kompleksowe przygotowanie do egzaminów, jazdy dodatkowe. Uczymy w miłej atmosferze. Zawsze podchodzimy w sposób indywidualny do każdego Kursanta. Kadra naszych instruktorów to osoby doskonale wykształcone i doświadczone. Szkoła ma bardzo dobre wyniki w tzw. odsetku zdawalności egzaminu na prawo jazdy. Wrocław posiada wiele ośrodków, gdzie można przygotować się do tego egzaminu, ale nie każdy daje gwarancję, że szybko osiągniesz swój cel. Dlatego rozważ naszą ofertę i przyjrzyj się naszym promocjom.
Kategoria:

Centrum Kształcenia Zawodowego w Częstochowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach. Oferujemy kursy przyuczające do wykonywania zawodu, doskonalące, kwalifikacyjne, przygotowujące do uzyskania uprawnień zawodowych oraz dostosowane do potrzeb i zainteresowań naszych klientów. Na potrzeby realizacji kursów i szkoleń przygotowaliśmy nowocześnie wyposażone sale dydaktyczne oraz pracownie specjalistyczne m.in.: fryzjerskie, informatyczne, kosmetyczne, przepisów ruchu drogowego, przewozu towarów niebezpiecznych.
Kategoria:

Firma zajmuje się opracowywaniem instrukcji ppoż, prowadzeniem kursów pożarowych. Obszar naszej działalności to lubelskie i województwa ościenne. Atrakcyjne ceny wyróżniają nas spośród konkurencji. Dołącz do szerokiego grona usatysfakcjonowanych firm. Aby sprawdzić naszą ofertę należy wejść na stronę firmy. Napewno zaskoczymy Państwa nie tylko gamą usług ale przede wszystkim wysoką jakością wykonanych przedsięwzięć.
Kategoria:

Pomoc psychologiczna w Poznaniu dostępna jest w formie psychoterapii indywidualnej oraz psychoterapii dzieci i młodzieży, prowadzonej w ośrodku terapeutycznym Grupy Pro Alegria. Biorąc pod uwagę złożony charakter problemów psychologicznych takich jak lęki, depresja, napady agresji, oferowana jest tu terapia krótko- i długoterminowa. Pomoc psychologiczna to nie jedyna jednak jaką parają się eksperci Grupy Pro Alegria Poznań. Dla wszystkich, którzy sami chcą zostać psychoterapeutą, psychologiem dziecięcym, pedagogiem, wykreowaliśmy wyjątkowy i jedyny taki w Poznaniu projekt edukacyjny – Poznańską Szkołę Terapii Dzieci i Młodzieży, gdzie wybitni specjaliści w swoich dziedzinach wykładają podczas kilku tygodni szkolenia psychologicznego praktyczne elementy diagnostyki i pracy terapeutycznej z dziećmi.
Kategoria:

Strona dotyczaca kursów Tradycyjnej Medycyny Chinskiej / Akupunktury. Przedstawia program szkolenia opartego na zaleceniach Swiatowej Organizacji Zdrowia dotyczacych ksztalcenia akupunkturzystów.Zawiera równiez propozycje podreczników niezbednych do opanowania teorii TMCh, jak i przydatne linki do zagranicznych portali o tej tematyce.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl