Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22717
415
45
65506


 
Opis Pravnik to internetowy system nauki i powtórek, wspomagający naukę do egzaminu na aplikację adwokacką, komorniczą czy notarialną.

Wiedza wyniesiona z uniwersytetu to często za mało, by zdać egzamin wstępny na aplikację. Bardzo ważna jest również umiejętność rozwiązywania testów, przy których najdrobniejsze detale mają nierzadko rozstrzygające znaczenie. Pravnik to interaktywny system nauki i powtórek, oparty na rozwiązywaniu testów z różnych gałęzi prawa.

Dzięki serwisowi Pravnik przygotowania do egzaminu wstępnego na aplikację są nie tylko skuteczne, ale i przyjemne. Pravnik pozwala zredukować czas poświęcany na naukę i zwiększyć efekty pracy wkładanej w dobre przygotowanie się do egzaminu konkursowego na aplikację.

 

Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy prawnicze   testy na aplikacje on-line   testy na aplikację radcowską   testy na aplikację adwokacką
Url http://www.pravnik.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Sep 23, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Zapraszamy Państwa na profesjonalne seminaria dla stylistów, fryzjerów, kosmetyczek, gabinetów oraz pasjonatów. TEMATY SEMINARIÓW:analiza kolorystyczna, modelaż i analiza proporcji, analiza składu chemicznego kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych, kompleksowe szkolenia dla gabinetów kosmetycznych.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Centrum Europy, renomowaną szkołę języków obcych z siedzibą w Warszawie. W ofercie Centrum znajduje się nauczanie dwudziestu sześciu języków europejskich i orientalnych, takich jak fiński, szwedzki, norweski, niderlandzki, czeski, japoński, indonezyjski, czy arabski. Jednostka zatrudnia doświadczonych i doskonale wyszkolonych metodyków, lektorów i koordynatorów, którzy zapewniają wszystkim uczącym się najwyższy poziom usług oświatowych. Ponadto Centrum proponuje również profesjonalne tłumaczenia. Wszystkich z Państwa, którzy chcieliby poznać więcej szczegółowych informacji na temat propozycji Centrum Europy, zapraszamy do odwiedzenia strony
Kategoria:

W dzisiejszych czasach praktycznie pokaźna większość pracodawców domaga się poświadczenia jakim jest świadectwo kwalifikacji. Jego brak raczej niweluje nasze szanse, już od samego początku. Na dobitkę ze względu na niemałą ilość chętnych na określone stanowisko, potrzebny jest każdy możliwy dokument. Na dodatek należy ciągle się szkolić, osiągać nowe kwalifikacje. Prawdą jest to, że absolutnie nie należy stać w miejscu.
Kategoria:

22 Coaching Street tworzy warunki do kształtowania działających, uczących się, proaktywnych i świadomych przedsiębiorstw i ludzi.
Dlaczego coraz szybciej nudzą nas obowiązki osobiste i zawodowe?

My to wiemy.

Coaching jest odpowiedzią na Twoje pytania.
Wyzwala odwagę, siłę, motywację, dzięki czemu sprawniej dokonujemy wyborów i decyzji, działamy.
Uświadamia obszary, na które możemy mieć wpływ. Wiemy, co od nas zależy i na tym się koncentrujemy, by uzyskać założone efekty.

Sprawdź czy coaching jest dla Ciebie.
Kategoria:

Właścicieli firm, których interesuje organizacja skutecznych szkoleń dla zatrudnionych, zapraszamy do skorzystania z propozycji przedstawionej przez firmę frr.pl. Mamy wieloletnią praktykę w tym obszarze działalności, co umożliwiło nam wybranie świetnej grupy wykładowców oraz opracowanie skutecznej metodyki prowadzonych zajęć szkoleniowo-warsztatowych. Indywidualnie dopasowujemy się do wymagań wszystkich klientów. Zajmujemy się także szkoleniami otwartymi, które są ogólnodostępne. Wyróżnia nas obszerny zakres tematyczny, który obejmuje między innymi zagadnienia podatków, rachunkowości, finansów czy języków obcych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl