Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290

TERMOWENTYLACJA RADOM wymienniki ciepła


 
Opis Liczne grono zadowolonych kontrahentów potwierdza najwyższą jakość usług realizowanych przez Termowentylacja Radom Dariusz Gryz - profesjonalnego wytwórcę urządzeń do wentylacji i ogrzewania pomieszczeń przemysłowych, a także użyteczności publicznej. Firma przez cały czas monitoruje rynek oraz wdraża liczne innowacje tak aby sprostać w pełni Państwa oczekiwaniom i zaoferować najwyższej klasy wentylatory, klimatyzatory, nagrzewnice, wymienniki ciepła, wężownice, kanały oraz kształtki wentylacyjne. Nadmieniona oferta przeznaczona jest zarówno do klientów detalicznych, hurtowych, jak i biur projektowych, a także projektantów indywidualnych. Poza wytwarzaniem Termowentylacja Radom zajmuje się doborem, kompletacją i montażem instalacji wentylacyjnych. Więcej o wykonywanych usługach oraz dokładnie o każdym z oferowanych artykułów - odnajdą Państwo na stronie.

 

Słowa kluczowe wentylatory   nagrzewnice   klimatyzatory   wymienniki ciepła   wężownice   kanaly wentylacyjne   kształtki wentylacyjne  
Url http://www.termowentylacja.com/
Kategorie Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Ogrzewanie
Data wpisu Feb 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
E-kominy to serwis internetowy, w którym znajdziesz wiele produktów systemów wentylacji, ogrzewania oraz nasad kominowych. Firma Stamax sp.j. działa już na polskim rynku od 1998 roku i cieszy się wielkim zaufaniem wśród swoich Klientów. Firma ma w swojej sprzedaży produkty tylko z wysokiej jakości materiałów, które są bardzo wytrzymałe. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę sklepu!
Kategoria:

Nowoczesne mieszkanie wiąże się z reguły z przeróżnymi udogodnieniami, dzięki którym żyje nam się komfortowo. Nie łatwiej wizualizować sobie też modernistyczną firmę, nienadążającą za dzisiejszymi nowinkami. Cóż zatem jest ostatnio niewątpliwą częścią aranżacji pomieszczeń? Niesamowicie użyteczna rekuperacja, dzięki której efektywnie ocieplimy lub schłodzimy dany pokój, stawiając na ilość stopni, jaka najbardziej nam odpowiada.

Taborklima.pl to firma, która pochwalić może się długoletnią praktyką i najwyższym standardem serwisu w branży montażu wentylacji. Wyspecjalizowani, fachowi pracownicy są w stanie zrealizować idealny plan działania, który spójny będzie tak z konkretnym pomieszczeniem, jak również naszymi potrzebami. Stawiając na sprzęty o wysokim standardzie i dopełniając wszelkich starań, by zainstalowane były one prawidłowo, www.taborklima.pl troszczy się o wygodę naszego funkcjonowania w domu, a także w pomieszczeniach biurowych.

TaborKlima.pl świadczy usługi zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla firm. Dopełnia wszelkich starań, aby dopasować konkretne urządzenie do oczekiwań swych klientów, natomiast każda instalacja odznacza się rzetelnym wykończeniem oraz starannością, przez co może zadowolić najbardziej wymagające gusty.

Tabor Klima proponuje sprzęty dobrych oraz cenionych wytwórców. Doradza przy dostosowaniu wybranego systemu do preferencji odbiorcy i do konkretnego pomieszczenia, gwarantując nam indywidualną ofertę oraz troszcząc się o kwestie oszczędności i estetyki.

Prócz klimatyzacji www.TaborKlima.pl proponuje także wentylację, dzięki której w naszym mieszkaniu będzie zawsze przyjemnie. Wyszkoleni pracownicy firmy stworzą szkic, pomogą w wyborze najlepszego urządzenia, doręczą je w wybrane miejsce, a także zainstalują je oraz podłączą.

Następnym obszarem działania Tabor Klimatyzacja Wentylacja jest także rekuperacja, stanowiąca rodzaj nowoczesnej wentylacji. Jest to wariant, który zdobywa ostatnio coraz większą popularność pośród klientów indywidualnych. Dlaczego tak jest? Otóż system ten znacząco wpływa na nasz codzienny komfort.
Kategoria:

Od ponad piętnastu lat jesteśmy dystrybutorem klimatyzacji. W ciągu tych kilkunastu lat z firmy lokalnej staliśmy się firmą o zasięgu ogólnopolskim. Jesteśmy partnerem handlowym topowych marek: LG, ROTENSO, MITSUBISHI, SAMSUNG oraz VIVAX. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć kompleksowo w instalacje budowlane każdą inwestycje. Oferujemy rury miedziane w otulinie, wsporniki, akcesoria montażowe itp.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo IKWE to profesjonaliści zajmujący się konsultingiem, sprzedażą i montażem markowych urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych. Każdy klient dokonujący u nas zakupu otrzymuje gwarancję na dany produkt. Serwis pogwarancyjny świadczymy również dla osób, firm które nie były wcześniej naszymi klientami. Na stronie www.ikwe.pl przedstawiliśmy informacje o naszej firmie, oferowanych produktach, świadczonych usługach, referencje od klientów oraz uzyskane certyfikaty.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Kozak dostarcza klientom z Warszawy i okolic wysokiej jakości, fachowe usługi z zakresu technologii kanalizacyjnej. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1989 roku, a zatem możemy pochwalić się niezwykle bogatym, bo już prawie 25-letnim doświadczeniem. Zaufało nam wielu stałych już klientów, a jako że naszym najważniejszym zadaniem jest osiągnięcie zadawalających Państwa efektów, wciąż poszukujemy innowacyjnych, doskonalszych rozwiązań, jakie z powodzeniem używamy w naszej pracy. Nie tylko bezustannie podwyższamy swoje kwalifikacje, ale inwestujemy w rozbudowę naszego innowacyjnego parku maszynowego. Do podstawowych usług świadczonych naszym klientom przynależą oczywiście wszystkie prace konserwacyjne oraz czyszczenie przewodów kanalizacyjnych i wentylacyjnych, ale także ich dokładna inwentaryzacja i naprawy awarii. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl