Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
4
65164


 
Opis Centrum profilaktyki i terapii uzależnień. Ośrodek to idealne miejsce, aby w spokoju i pod okiem wykwalifikowanych specjalistów zmagać się z uzależnieniem od alkoholu,narkotyków, internetu lub hazardu. Możliwy jest wybór terapii zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Szczegółowa oferta zamieszczona jest na stronie internetowej ośrodka. W razie pytań zapraszamy również do kontaktu.

 

Słowa kluczowe
Url http://https://terapianadstruga.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Psychologia
Data wpisu Mar 13, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Oferujemy zabiegi kosmetyczne i masaże dla kobiet. Szeroka gama zabiegów kosmetycznych zawiera w sobie manicure, pedicure, paznokcie żelowe, zabiegi nawilżające i oczyszczające na twarz. Zabiegi na ciało relaksacyjne, zabiegi SPA, masaże ujędrniające i klasyczne. Sztandarowym zabiegiem jest masaż ujędrniająco-modelujący całego ciała oraz zabieg Thalgolift na twarz. Firma powstała w 2008 r. w przeciągu swej działalności staramy się wciąż pogłębiać wiedzę z zakresu zabiegów na ciało i twarz, bazując na produktach Thalgo, Organique i Pat&Rub.
Kategoria:

Niepubliczny ZOZ Medyk Dent Stomatologia - założony w roku 2004. Gabinet ma siedzibę w mieście Ostrów Wielkopolski przy ul. Sienkiewicza 4. Zatrudnia fachową załogę, która specjalizuje się w usługach stomatologicznych w sferze: implanty, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza. Gwarantowana generalna konsultacja, darmowa. Motto zespołu brzmi: Implanty w dobrej cenie i jakości dla naszych pacjentów! Jego celem jest, żeby ceny wszczepów stomatologicznych były przystępne dla szerszej grupy ludzi niż dotychczas. Implanty zębów, nazywane inaczej tytanowymi wszczepami śródkostnymi, zastępują własne korzenie zębów stracone w większości przypadków z powodu paradontozy, próchnicy lub urazów. Zakładane są wszczepy sprawdzonych producentów, m.in.: Cortex Dental Implants, MIS, OSTEOPLANT, A.B. Dental Devices Ltd. Oferta ZOZ zapewnia profesjonalne świadczenia w dziedzinie wszczepów. Medyk Dent zapewnia gwarancję, taką że w wypadku odrzutu wszczepu i braku zrostu zespół przeprowadza ponowną bezpłatną implantację, a gdy nie jest to możliwe, leczony uzyskuje refundację opłat.
Kategoria:

BlueShadow to linia odzieży, jaka jest poświęcona dla kobiet. Staramy się wyjść naprzeciw ich czekaniom i kreujemy kolekcje, jakie pasują dla wszelkiej luksusowej kobiety, jaka potrzebuje wyjątkowo się ubrać. Co więcej na naszej stronie internetowej wyszukasz w największym stopniu interesujące ceny naszych kolekcji, jakie również są dostępne w sklepach na obszarze całej Polski. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.
Kategoria:

Krakowska lecznica dentystyczna Kowdent to zespół doświadczonych fachowców, zapewniających swoim klientom profesjonalną i kompleksową opiekę dentystyczną. W ich placówce każdy pacjent spotyka się z serdecznością i pozytywnym nastawianiem, a także jest traktowany z największą troskliwością. Zaangażowani w Kowdencie renomowani fachowcy z różnych dziedzin stomatologii przeprowadzają bardzo szeroki wachlarz specjalistycznych czynności. Wszystkie zabiegi proponowane przez Kowdent wykonywane są za pomocą ultranowoczesnych urządzeń i narzędzi dentystycznych, a równocześnie ich ceny są nad wyraz konkurencyjne. Wszystkich zainteresowanych poznaniem dokładniejszych danych o tej propozycji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej
Kategoria:

Wybór lekarzy różnych specjalności, po specjalnościach, badaniach, profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji.
Setki porad i artykułów medycznych pisanych przez lekarzy specjalistów. Zawsze aktualna baza lekarzy
i aktualności ze świata medycyny. Na bieżąco dodawanne nowe porady medyczne.
z nami zawsze znajdziesz najlepszego lekarza specjalistę
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl