Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048

terapiadwupunktem.pl


 
Opis Chcesz udoskonalić swoją sytuację życiową, pozbyć się blokad w relacjach z ludźmi, polepszyć zdrowie bądź wyzwolić z niedostatku? Skontaktuj się ze specjalistami z Luxss Life Sp. z o.o. w Warszawie i skorzystaj z terapii dwupunktem. Metoda opiera się na prawach fizyki kwantowej - dzięki połączeniu z polem kwantowym, mamy dostęp do, dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej. A ponieważ czas w przestrzeni nie istnieje, możliwość dotarcia do źródła problemu, nawet tego bardzo odległego, pozwala na transformację biegu energii. Zapraszamy do zaznajomienia z metodą i odwiedzenia naszej strony!

 

Słowa kluczowe Terapia dwupunktem Warszawa   Metoda dwupunktu Warszawa   Terapia metodą dwupunktu   Terapia dwupunktem   Metoda dwupunktu   Metoda hooponopono   Uzdrawianie dwupunktem   Uzdrawianie dwupunktem Warszawa   Matryca energetyczna   Równoważenie czakr
Url http://terapiadwupunktem.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Data wpisu Jul 13, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Już teraz zadbaj o swoje zdrowie. hhtp://www.zdrowsi.pl Poznaj preparaty firmy CaliVita International.Polecamy : paraprotex ,suplementy diety, witaminy, minerały, vital dla grupy krwi , leki roślinne, urządzenia zdrowotne.Porady zdrowotne. Indywidualnie dobieramy kuracje i suplementy.Zapisujemy do klubu Calivita. Dla zainteresowanych biznesem oferujemy darmową wizytówkę internetową . Pomagamy budować sieć MLM .Oferujemy szkolenia .
Kategoria:

Masz problem z nadwagą? Chcesz poczuć się i wyglądać lepiej?
To szansa dla Ciebie! Nasze Centrum Odchudzania i zdrowego stylu życia może Ci pomóc osiągnąć upragniony wygląd i fantastyczne samopoczucie.Z nami osiągniesz swój cel.Uzyskasz zniżkę kilogramów jakiej oczekujesz i utrzymasz nową wagę na zawsze,ponieważ nauczysz się jak żyć zdrowiej i lepiej.
Skorzystaj z tej szansy.Zrób coś dla Siebie !
Tel. 0608702034 e-mail franklin-1506@tlen.pl
Kategoria:

Poszukujesz apteki w Białymstoku, gdzie można zamówić leki przez Internet? Zapraszamy do odwiedzenia sieci aptek w skład której wnikają: Apteka Remedium, Apteka Rodzinna, Apteka Na Zielonych Wzgórzach, Apteka Rodzinna Antoniuk. Sprzedajemy leki oraz artykuły medyczne. Aptekarz udzieli Państwu wiadomości dotyczącej stosowania leków. Zaprzątamy się także wyrobem leków recepturowanych. Mogą Państwo złożyć zlecenie na sprecyzowany lek przez Internet. W zleceniu należy podać typ leku, dawkę i rozmiar opakowania. O odbiorze leku poinformuję Państwa SMS. Zlecenie trzeba odebrać w ciągu 5 dni od daty złożenia zlecenia. Więcej informacji udzielimy mailowo, telefonicznie, osobiście albo za pomocą Skypa. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Nasze sanatorium Gracja, funkcjonuje już od przeszło 35 lat. W skład kompleksu wchodzi: Sanatorium uzdrowiskowe, Przychodnia uzdrowiskowa, Zakład rehabilitacyjny oraz Zakład przyrodoleczniczy. Gracja położona jest w Ciechocinku, sam budynek osłania przepiękny park sosnowy. Inwitujemy chorych, którzy cierpią na dolegliwości organów ruchu, zwyrodnienia kręgosłupa, urazy kości i stawów, a także z poniektóre schorzenia krążenia, dróg oddechowych, żeńskie i nerwobóle. Zapewniamy zabiegi, takie jak: kąpiele solankowe, kwasowęglowe, masaże manualne i wirowe oraz wibracyjne, bicze szkockie, inhalacje, fizykoterapia. Prócz tego uzdrowisko proponuje także gimnastykę usprawniającą dla grup oraz osób indywidualnych. Nad wygodą i zdrowiem klientów czuwa wykwalifikowany personel sanatorium. Zapraszamy na naszą witrynę.
Kategoria:

Testy na ojcostwo - ustalenie ojcostwa, zaprzeczenie ojcostwa, badanie ojcostwa.

testDNA sp. z o.o. oferuje precyzyjne i dyskretne testy na ojcostwo. Nasze podstawowe produkty to: testDNA na ojcostwo, wykluczanie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania genetyczne. Wysoka wiarygodność wyniku! Zaprzeczenie ojcostwa ze 100% pewnością, potwierdzenie 99,999%.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl