Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22641
415
3
65482

team building


 
Opis Projekty Polskich Targow to cykle imprez o zroznicowanej tematyce, odbywajace sie przede wszystkim w popularnych centrach handlowych duzych aglomeracji miejskich. Eventy organizowane przez Polskie Targi to jedyne tego typu imprezy mające miejsce na terenie naszego kraju. Praca za granica - dzieki nam zrealizujesz swoje ambicje.

 

Słowa kluczowe Targi pracy   Pośrednictwo pracy   Praca za granicą   Praca w polsce   Agencja rekrutacyjna   gry komputerowe   targi komputerowe   team building   zabudowa targowa   eventy
Url http://www.polskietargi.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Data wpisu May 28, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Przedsiębiorstwo JPL Group, którego siedziba zlokalizowana jest w stolicy, oferuje kontrahentom dużą różnorodność świadczeń związanych z audytem, doradztwem a także komputerowych. Do dyspozycji naszych klientów są doświadczeni pracownicy o bardzo wysokich kwalifikacjach. Współpracujemy z kancelarią prawną, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję doskonałej jakości oferowanych usług. Indywidualnie rozpatrujemy każdy kłopot zgłoszony przez kontrahenta. Ofertę cenową usług przedstawiamy po poznaniu profilu działalności firmy oraz po zebraniu informacji o oczekiwaniach.
Kategoria:

Szukasz fachowców do sprawnej i rzetelnej obsługi firmowych ksiąg podatkowych lub pomocy w sporządzaniu corocznej deklaracji podatkowej? U nas znajdziesz najlepsze oferty doradztwa i szkoleń w zakresie podatków oraz usługi specjalistów wykonujących zewnętrzną obsługę firm. Najwięcej dobrych ofert!
Kategoria:

Oferujemy profesjonalny dobór personelu, pomożemy znaleźć dobrą nianie, opiekunkę dla starszej osoby, gosposię. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Wszystkie kandydatki przechodzą rozmowę z naszym pracownikiem (wykwalifikowanym pedagogiem),

Wywiad przeprowadzony z kandydatem ma na celu ocenę predyspozycji do pracy, kultury osobistej, pomysłowości w sposobie spędzania czasu z dzieckiem.

Dla większej wiarygodności kandydatów, preferujemy osoby z doświadczeniem. Referencje sprawdzamy osobiście.

Jesteśmy agencją zatrudnienia (Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, wpis pod numerem 5491), zajmujemy się doborem pracowników domowych (sprawdzenie referencji, ocena kwalifikacji).
Kategoria:

Platforma 360 - ocena kompetencji metodą 360° przez Internet. Nasz system ocen okresowych 360° pozwala wystawić rzetelną ocenę bez konieczności absorbowania pracowników. Elektroniczny system ocen pozwala zbadać przede wszystkim kompetencje pracownicze zarówno pracowników etatowych jak i tych na stażu/praktyce. Ocenani pracownicy podchodzą do naszego testu bez zbędnego nerwów który często fałszuje wyniki w normalnych egzaminach. Po skończeniu testu na podstawie szczegółowego raportu możesz zlecić nam także realizację szkoleń dla tych którym sie nie powiodło. Zobacz naszą ofertę na naszej stronie WWW!
Kategoria:

Serwis hr.consultants to firma doradztwa zawodowego z siedzibą w Warszawie. Oferujemy przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych na zamówienie oraz szereg artykułów i informacji o tym jak dobrze napisać cv i list motywacyjny. Poza tym na stronie znajdziesz wzory życiorysów oraz listów motywacyjnych na wiele stanowisk również w języku angielskim. Zapraszamy do korzystania z naszych usługi i przeglądania informacji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl