Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948


 
Opis Szukasz dobrej korporacji taksówkarskiej w rejonie Nowego Sącza? Zapraszamy Cię do naszej firmy, która prężnie działa na rynku usługowym nieprzerwanie od lat. Jesteśmy nowoczesną placówką, ale z dużym doświadczeniem na konie w dziedzinie realizacji przewozów z rejonu Limanowej do Nowego Sącza. Dodatkowo zapewniamy także opcję transferów na lotniska. Zapraszamy do kontaktu w razie szerszego zainteresowania naszą ofertą.

 

Słowa kluczowe postój taxi   miejskie taxi   taksówka miejska   taxi Limanowa
Url http://www.taxilimanowa.pl
Kategorie Firmy wg branż
Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Jul 20, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Specjalizują się w przeszyciach odzieży damskiej firma Konfekcja ZET, istniejąca na rynku od1979 roku, zaprasza do współpracy firmy szukające uczciwego i kompetentnego partnera. Wśród dotychczasowych zleceniodawców firm ZET znaleźć można takie marki jak: Classen, Orwell, Cambio oraz wiele innych. Propozycja ta skierowana jest zatem nie tylko do firm polskich, lecz również zagranicznych. Każde otrzymane przez siebie zlecenie Konfekcja ZET realizuje zawsze terminowo i starannie. Dzięki kadrze wykwalifikowanych, pracowitych oraz zaangażowanych pracowników, firma świadczy usługi na najwyższym poziomie, zaspokajając wszelkie oczekiwania klientów. Przyjmowane przez nią zlecenia przeprowadzane są z największą starannością oraz dokładnością również dzięki temu, że personel pracuje na nowoczesnych i wydajnych urządzeniach, w doskonale wyposażonym parku maszynowym. Chcąc wyjść naprzeciwko Państwa oczekiwaniom firma ZET zapewnia niezwykle wysoką jakość i wydajność swojej pracy. Lista dostępnych usług, szczegółowe informacje dotyczące oferty, a także wszelkie dane kontaktowe osiągalne są na stronie
Kategoria:

Telesfor Radiokomunikacja oferuje osprzęt radiokomunikacyjny do profesjonalnego zastosowania w stacjach łączności profesjonalnej, dyspozytorskiej oraz zaawansowanych systemów emisyjnych. Oferowany przez nas sprzęt wykorzystywany jest w wielu profesjonalnych stacjach telewizyjnych i radiowych. W bieżącej ofercie naszej firmy znajdują się urządzenia, takie jak m.in. złącza antenowe, kable antenowe, radiotelefony, anteny komunikacyjne, akcesoria do radiotelefonów, akcesoria montażowe, maszty i uchwyty, skanery (odbiorniki nasłuchowe), radia cb i inne. Nasze przeszło 20-letnie doświadczenie ułatwia nam dostosowywanie oferowanych urządzeń do Państwa wymagań. Zapewniamy szybką i sprawną realizację każdego zamówienia i bardzo konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu firmę Małopolska Hodowla Roślin - HBP Spółka z o.o. Zajmujemy się dostarczaniem wysokiej klasy materiału siewnego. Specjalizujemy się w uprawie buraka pastewnego, kukurydzy, zbóż, traw i roślin motylkowatych drobnonasiennych. Dzięki zaopatrzeniu w nowoczesne maszyny i urządzenia do uprawy roli, siewu, chemizacji, plonu oraz czyszczenia i zaprawiania, Spółka przygotowuje najlepszej jakości kwalifikowany materiał siewny. Zapraszając do współpracy firmy nasienne i fabrykantów rolniczych życzymy Państwu wielu korzyści i pełnej satysfakcji z uprawy naszych odmian. Nasi pracownicy dokładają wszystkich starań, aby każde zlecenie było realizowane błyskawicznie, punktualnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Gwarantujemy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

1Zapraszamy Państwa do poznania się z ofertą przygotowaną przez Zakład galwanizacyjny Lemański. Nasza firma zaistniała w 2000 roku w Wągrowcu. Realizujemy cynkowanie z pasywacją żółtą trójwartościową i sześciowartościową oraz błękitną trójwartościową. Przestrzegamy wszystkich obowiązkowych norm oraz zarządzeń. Do pracy wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy surowce. Wieloletnie doświadczenie pozwala wykonać prace cynkowania obowiązkowo oraz punktualnie. Zatrudniamy w naszej firmie jedynie najlepszych fachowców, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową, na jakiej opublikowaliśmy pełną ofertę oraz więcej wiadomości o naszym przedsiębiorstwie.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez pracowników przedsiębiorstwa Wiatrex, mieszczącego się w Nowogrodzie. Firma specjalizuje się w skupie i sprzedaży makulatury, złomu stalowego, różnych metali kolorowych, odpadów chemii gospodarczej (kanistrów, butelek oraz beczek HDPE), a także surowców wtórnych, takich jak butelki PET, worki oraz folie LDPE oraz PP. Zajmujemy się też recyklingiem. W naszym zakładzie możemy na miejscu segregować oraz przetwarzać surowce wtórne zgodnie z wymogami europejskimi. Dysponuje własnym transportem. Udzielamy kompetentnych konsultacji i obsługujemy zakłady komunalne, ośrodki przemysłowe i inne firmy. Staramy się poszerzać oferowane usługi oraz jesteśmy w stanie zaproponować Państwu naprawdę korzystne ceny. Na stronie internetowej została zaprezentowana dokładna oferta.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl