Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290


 
Opis Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z propozycją twórczości Tatiany Majewskiej, która działa w Lublinie. Jest to utalentowana rosyjska malarka, absolwentka Akademickiej Szkoły Artystycznej w Joszkar - Ole oraz Omskiego Instytutu Sztuki. Autorka specjalizuje się w pracach akwarelowych, realistycznych, portretach, martwej naturze i innych. Jej dzieła można podziwiać w galeriach państwowych bądź prywatnych kolekcjach w Czechach, Niemczech, Rosji, USA lub Polsce. Od 1998 roku zajmuje się również konserwacją zabytków w Polsce. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy odwiedzić stronę internetową.

 

Słowa kluczowe malarstwo   artysta malarz   konserwacja zabytków   portrety   malowanie portretów   malowanie obrazów   malarstwo artystyczne
Url http://malarstwo-tatianamajewska.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Malarstwo
Data wpisu Mar 13, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Malarstwo
Ab-szklo to serwis spółki zajmującej się zdobieniem szkła i ceramiki. Na życzenie nabywców możemy stworzyć nowe wzory i zrealizować te, które zostaną nam przedstawione. Specjalizujemy się w ręcznym malowaniu szkła, a korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów i farb. Tutaj wykonają Państwo także nadruki reklamowe.Ab-szklo jest serwisem, za pośrednictwem którego, można zamówić oryginalne i niepowtarzalne szkło i ceramikę dekoracyjną.
Kategoria:

Nowoczesne galeria malarstwa polskiego. Obrazy olejne polskich artystów z możliwością przeglądania oraz kupowania. Ogromna baza prac artystycznych. Współczesne malarstwo polskie. Nowoczesna galeria malarstwa oferujące obrazy olejne (sprzedaż obrazów). TouchofArt – galeria obrazów polskich malarzy z możliwością zakupów obrazów. Nowoczesne galeria malarstwa polskiego. Obrazy olejne polskich artystów z możliwością przeglądania oraz kupowania. Ogromna baza prac artystycznych. Współczesne malarstwo polskie. Nowoczesna galeria malarstwa oferujące obrazy olejne (sprzedaż obrazów). TouchofArt – galeria obrazów polskich malarzy z możliwością zakupów obrazów.
Kategoria:

Obrazy olejne, jakie proponuje galeria malarstwa "Mychoice" to autentyczne, stare, sygnowane, ręcznie malowane dzieła sztuki. Nasza galeria malarstwa zaprasza w Warszawie, Gdańsku oraz na zakupy przez internet. Nie wyprzedajemy drukowanych i podmalowywanych kopii z Azji ani tandety malowanej obecnie poprzez "studentów" i artystów bazarowych. Nasza oferta to tylko autentyczne malarstwo i grafika - na ogół z końca XIX i początku XX wieku. Proponowane obrazy są malowane na płótnie albo na desce. Niejednokrotnie są to antyki mieszczące się w klasach " malarstwo dawne" ewentualnie "malarstwo aukcyjne". Sprzedaż obrazów - galeria malarstwa Warszawa, galeria malarstwa Gdańsk dowóz osobisty lub wysyłka kurierska.
Kategoria:

Internetowy sklep "Tu Luz" działa w oparciu o dwa sklepy stacjonarne, które stanowią zaplecze towarowe niezbędne dla szybkiej realizacji zamówień. Dodatkowym atutem jest również możliwość zapoznania się z produktami w punktach sprzedaży:

Sklep dla plastyków-Kraków,ul.Asnyka 6 (tel. 012 632-66-46)
Sklep hobbystyczny-Kraków,ul.Łobzowska 3 (tel. 012 633-28-82)
Kategoria:

Sprzedaż autorskich obrazów olejnych, obrazów na zamówienie, portretów, realizacja grafiki użytkowej. Współpraca z wydawnictwami w zakresie opracowań plastycznych. Na stronie znajdziecie Państwo: Foto galerie z moimi obrazami, news, forum dskusyjne, sklep wwww. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony,galerii,forum dyskusyjnego oraz sklepu www.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl