Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22015
415
0
65164


 
Opis Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z propozycją twórczości Tatiany Majewskiej, która działa w Lublinie. Jest to utalentowana rosyjska malarka, absolwentka Akademickiej Szkoły Artystycznej w Joszkar - Ole oraz Omskiego Instytutu Sztuki. Autorka specjalizuje się w pracach akwarelowych, realistycznych, portretach, martwej naturze i innych. Jej dzieła można podziwiać w galeriach państwowych bądź prywatnych kolekcjach w Czechach, Niemczech, Rosji, USA lub Polsce. Od 1998 roku zajmuje się również konserwacją zabytków w Polsce. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy odwiedzić stronę internetową.

 

Słowa kluczowe malarstwo   artysta malarz   konserwacja zabytków   portrety   malowanie portretów   malowanie obrazów   malarstwo artystyczne
Url http://malarstwo-tatianamajewska.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Malarstwo
Data wpisu Mar 13, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Malarstwo
Pełna oferta sprzedaży farb artystycznych Maimeri i produktów dla rękodzieła artystycznego i decoupage'u firm Viva Decor i Idea. Media i akcesoria dla plastyków i modelarzy. Pędzle firmy Kolibri. Oferta ram drewnianych i aluminiowych, antyram ze szkła i plexi. Bogata oferta wysokiej klasy opakowań: torebek i pudełek prezentowych, opakowań ozdobnych ze starego drewna użytkowego; wyroby z drewna surowego do samodzielnego ozdabiania. Papier Retro i mapy Retro. Produkcja i sprzedaż ręcznie malowanych kartek okolicznpościowych, tub i dyplomów.
Kategoria:

Obrazy olejne - Galeria obrazów KRUKART. Sklep oraz galeria oferuje malarstwo oraz malarstwo olejne, obrazy art deco, abstrakcja, kamienne ogrody, pejzaż oraz pejzaż emocjonalny, łąki oraz kwiaty. Sprzedaż obrazów - Galeria Krukart Rzemień koło Mielca - zaprasza po obrazy olejne. Także obrazy na zamówienie.
Kategoria:

Pracownia witraży Wullert - witraże Gdańsk, Gdynia, Sopot, woj. pomorskie. Nasza specjalizacja to witraże, lustra piaskowane, lampy witrażowe, abażury, malowanie na szkle. Jeżeli interesuje Cię witraż to Skontaktuj się z nami. Wysoka jakość oraz atrakcyjne ceny - malowanie na szkle.
Kategoria:

Sklep internetowy, mający w ofercie szeroką gamę produktów dla plastyków i nie tylko. Różnego rodzaju farby, bloki, artykuły z papieru, pędzle, artykuły kreślarskie czy rzeźbiarskie, a także drewniane, styropianowe i satynowe.. Kredki, ołówki, wstążki i materiały do ozdabiania uzupełniają ofertę. Wybrane produkty są wysyłane prosto do domu klienta, możliwa jest też darmowa wysyłka.klep internetowy, mający w ofercie szeroką gamę produktów dla plastyków.
Kategoria:

Kolorowa Szafa to wortal internetowy, na którym zakupić można towary do farbowania ubrań. Przedsiębiorstwo zostało założone w następstwie pasji oraz bezustannie poszerzanym umiejętnościom. Dzięki towarom znajdującym się na witrynie firmy, każdy może odmienić kolor swoich ciuchów w domu w bardzo prosty sposób. Wszystkie oferowane barwniki są najwyższej jakości oraz wyprodukowane zostały przez zaufane firmy. W dodatku, asortyment na okrągło poszerza się o nowe towary, które obejrzeć można za pośrednictwem witryny www, na którą zapraszam.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl