Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20818
415
5
64966

Tanie noclegi dla firm w Gliwicach i Zabrzu


 
Opis Oddajemy do Panstwa dyspozycji nowo wybudowany obiekt noclegowy znajdujacy sie w Gliwicach, w bezpośredniej bliskości Węzła Sośnica, przy autostradzie A4/A1. Oferujemy 39 miejsc noclegowych na każdą kieszeń. Pokoje są 3 i 4 osobowe z osobnymi komfortowymi łazienkami. Dysponujemy przestronnym parkingiem strzeżonym. Tanie noclegi dla firm i kwatery na styku miast Gliwice, Zabrze i Ruda Śląska.

 

Słowa kluczowe Tanie noclegi w Gliwicach   tanie noclegi w Zabrzu   tanie noclegi w Rudzie Śląskiej   pokoje do wynajęcia Gliwice   pokoje do wynajęcia Zabrze   pokoje do wynajęcia Ruda Śląska   noclegi dla firm Gliwice   noclegi dla firm Zabrze   noclegi dla firm Ruda Śląska  
Url http://www.tanienoclegigliwice.pl
Kategorie Sport Turystyka > Noclegi
Sport Turystyka > Hotele
Sport Turystyka > Kwatery i pensjonaty
Data wpisu Apr 27, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Noclegi
W naszym serwisie znajdziesz różnorodne oferty noclegowe zlokalizowane wyłącznie na Podhalu - głównie w Zakopanem. Do wyboru cała masa noclegów, takich jak kwatery czy apartamenty, sklasyfikowanych pod względem rodzaju, cen, ulic, odległości od centrum oraz oferowanych usług. Każda oferta jest dobrze opisana i zawiera dodatkowo takie dane jak: aktualne zdjęcia, dane teleadresowe, dokładną mapkę lokalizacyjną, piktogramy przedstawiające w sposób graficzny zakres oferowanych usług. Łatwa nawigacja i prostota użytkowania naszego serwisu sprawi, że korzystanie z niego będzie nie tylko pożyteczne i pomoże odnaleźć ciekawy nocleg, ale również miłe i - mamy nadzieję - przyjemne.
Kategoria:

Profesjonalna baza noclegowa z ofertami noclegowymi nad morzem. Bogata nie powtarzalna baza. W portalu znajdziecie pokoje i noclegi min. w takich miejscowościach jak Gdynia, Kołobrzeg, Dziwnówek, Dziwnów oraz wiele innych. Znajdziecie tu takie obiekty noclegowe jak hotele, pensjonaty, kwatery prywatne, pola namiotowe oraz obiekty agroturystyczne. Strona posiada przyjazny interfejs który ułatwia wyszukanie odpowiedniej oferty. Kolorystyka strony przyciąga potencjalnych wczasowiczów. Strona pozbawiona jest nie przyjemnych reklam oraz wyskakujących okienek co dodatkowo sprawia że klienci powracają chętniej by wyszukać swoje wymarzone spanie na wakacje nad morzem.
Kategoria:

Baza noclegowa w której znajdziecie tylko domki letniskowe, pokoje, pensjonaty położone nad jeziorem. Znajdziecie oferty noclegów z całej polski znajdujących się w promieniu 400 metrów od jezior. Noclegi blisko jeziora to gwarancja udanego wypoczynku i niezapomnianych wrazeń. W serwisie między innymi noclegi na Kaszubach, noclegi na Mazurach a także oferty z pozostałych części kraju.
Kategoria:

Dom letniskowy „Elżbieta” nad Morzem Bałtyckim. Na stronie oferta ośrodka, który proponuje noclegi nad wybrzeżem. Szczegóły oferty, dane kontaktowe, opis miejsca wraz z galerią zdjęć, mapka dojazdu. Charakterystyka Białogóry, rys historyczny oraz opisy atrakcji turystycznych i rekreacyjnych na terenie wsi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Ofert noclegowych na rynku jest współcześnie naprawdę bardzo wiele. Ta sama sytuacja dotyczy miasta, jakim jest Zakopane. Znajdziemy tutaj prywatne domki, hotele czy też pensjonaty, lecz z całą pewnością odnajdziemy także luksusowe i nowocześnie wyposażone apartamenty. Każdy, kto szuka świetnego miejsca noclegowego powinien skierować swą uwagę na ofertę, która znajduje się na stronie Jagiellońska 34. W miejscu tym znajdziemy, bowiem najlepsze i najpiękniejsze apartamenty a także kompleksy mieszkalne, które to sprawią, że będzie nam się bardzo wygodnie wypoczywało wówczas, kiedy będziemy świetnie bawić się i poznawać zabytki w Zakopanym i w jego okolicach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl