Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
19
65106


 
Opis Headhunting to dziedzina, którą zajmujemy się od lat. Właśnie dlatego zaufaj specjalistom z naszej firmy i już dziś zleć nam poszukiwanie odpowiedniego pracownika do Twojej kadry! Gwarantujemy efektywną współpracę na atrakcyjnych warunkach. Chcesz wiedzieć więcej? Już dziś skontaktuj się z naszymi pracownikami. Serdecznie zapraszamy już teraz do kontaktu.

 

Słowa kluczowe doradztwo zawodowe   rekrutacja pracowników   oceny pracownicze
Url http://www.talenthunters.com.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Data wpisu Oct 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Zachęcamy do skorzystania z usług Kancelarii Adwokackich Schreiber które pomogą Państwu w aspekcie prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, spadkowego a również kanonicznego. Na stronie internetowej znajdziecie Państwo także numer telefonu z którego można skorzystać w nagłych sprawach w szczególności w przypadkach zatrzymań oraz posiedzeń dotyczących stosowania tymczasowego aresztowania. Kancelarie Adwokackie Schreiber każdą powierzoną sprawę traktują indywidualnie pomagają osobom fizycznym, osobom prawnym a dodatkowo instytucjom i organizacjom. Cały zakres usług znajdziecie Państwo na stronie internetowej Kancelarii.
Kategoria:

Oferujemy profesjonalny dobór personelu, pomożemy znaleźć dobrą nianie, opiekunkę dla starszej osoby, gosposię. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Wszystkie kandydatki przechodzą rozmowę z naszym pracownikiem (wykwalifikowanym pedagogiem),

Wywiad przeprowadzony z kandydatem ma na celu ocenę predyspozycji do pracy, kultury osobistej, pomysłowości w sposobie spędzania czasu z dzieckiem.

Dla większej wiarygodności kandydatów, preferujemy osoby z doświadczeniem. Referencje sprawdzamy osobiście.

Jesteśmy agencją zatrudnienia (Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, wpis pod numerem 5491), zajmujemy się doborem pracowników domowych (sprawdzenie referencji, ocena kwalifikacji).
Kategoria:

Test predyspozycji zawodowych, który pomoże Ci poznać Twoje cechy osobowości szczególnie przydatne w pracy zawodowej - asertywność, umiejętność dostosowania się do rynku pracy, odporność na stres, umiejętność pracy w grupie i wiele więcej.

Po rozwiązaniu naszego testu (zbudowanego w oparciu o koncepcję rozwoju kariery zawodowej Donalda E. Supera) dowiesz się do jakiej grupy zawodów pasujesz i gdzie będziesz mógł spełniać się zawodowo. Dodatkowa analiza wskaże najlepsze kierunki dalszego rozwoju zawodowego i budowy kariery.

Ponadto w serwisie baza wiedzy z zakresu doradztwa personalnego i psychologii pracy - zajrzyj do nas koniecznie i stań się wartościowym pracownikiem.
Kategoria:

Potrzebujesz porad dotyczących Twojego życia prywatnego lub zawodowego? Nie potrafisz odpowiednio rozdysponować czasu pracy? Czujesz, że zbyt szybko tracisz energię, nie umiesz odpowiednio wykorzystać wolnych chwil, nie umiesz dostrzec pozytywów? Czas na zmiany. Koniecznie uporządkuj swoje życie, by funkcjonować lepiej i skuteczniej. Pomoże Ci w tym coach Marta Kaim – wyspecjalizowany doradca i trener. Rozmowa z profesjonalistą umożliwi Ci wprowadzenie korzystnych przemian. Marta Kaim, zajmująca się coachingiem zbada Twoje szanse i perspektywy, wspólnie opracujecie program odnowy Twojego życia. Dzięki realizacji planu przemian, szybko zauważysz postępy w pracy, zaczniesz sprawniej wykonywać powierzone Ci zadania i będziesz czerpać z nich radość. Nauczysz się lepiej wykorzystywać czas wolny, dzięki czemu zregenerujesz siły, nabierzesz pozytywnej energii do dalszych działań i zaczniesz doceniać drobne przyjemności każdego dnia. Zadbaj o jakość swojego życia i ciesz się każdą chwilą.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Biuro rachunkowe Efekta, którego siedziba znajduje się w Redzie. Właścicielką naszego biura jest Ewa Horak. Świadczymy pełną obsługę księgową i rachunkową. Nasza szczegółowa oferta obejmuje wykonanie różnorodnych form rozliczeń. Przeprowadzamy rejestrację firm i radzimy, jaki sposób księgowania wybrać. Zawsze rzetelnie i wyznaczonym terminie wykonujemy przyjęte zobowiązania. Pracujemy, zarówno dla osób prywatnych, jak przedsiębiorstw. W celu omówienia wszystkich szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Pełna propozycja na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl