Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
14
65048


 
Opis Headhunting to dziedzina, którą zajmujemy się od lat. Właśnie dlatego zaufaj specjalistom z naszej firmy i już dziś zleć nam poszukiwanie odpowiedniego pracownika do Twojej kadry! Gwarantujemy efektywną współpracę na atrakcyjnych warunkach. Chcesz wiedzieć więcej? Już dziś skontaktuj się z naszymi pracownikami. Serdecznie zapraszamy już teraz do kontaktu.

 

Słowa kluczowe doradztwo zawodowe   rekrutacja pracowników   oceny pracownicze
Url http://www.talenthunters.com.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Data wpisu Oct 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Przedsiębiorstwo Cobo-Consulting Sp. z.o.o. specjalizuje się w profesjonalnym konsultingu związanym ze sferą gospodarczą i finansową. Przygotowana przez naszą firmę bogata propozycja sprawia, że oferowane przez nas świadczenia mogą okazać się bardzo potrzebne dla licznych kontrahentów. Personalnie traktujemy każdego klienta, oferując każdorazowo rozwiązanie doskonale dostosowane do konkretnej sytuacji. Zatrudniamy doświadczonych doradców, którzy mają dużą wiedzę. Wszystkie powierzone czynności wykonujemy w ustalonym czasie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie.
Kategoria:

Era Business Intelligence - platforma analityczna. Na naszej stronie internetowej opisane zastosowanie qlikView - korzyści biznesowe, technologia rozwiązania (technologia in-memory), aplikacje analityczne. Kompleksowa prezentacja qlikview i nowości ze świata qlikview. Sprawdź co polecamy - zobacz więcej na stronie. Kliknij w analizy biznesowe - controlling, aplikacje i systemy analityczne.
Kategoria:

Doradztwo zawodowe Poznań dla młodzieży i dorosłych, badanie talentów w biznesie, warsztaty talentów, testy badające predyspozycje zawodowe, kompetencje i talenty. Hanna Długa, tel. 691 362 559
Firma działa na terenie wielkopolski. Zapraszamy na darmowe konsultacje i testy dla młodzieży maturalne.
Kategoria:

Do tematów, jakie ogromnie Cię ciekawią w ostatnich dniach zalicza się: rekrutacja pracowników? Zależy Ci na znalezieniu takiej internetowej strony, na jakiej mógłbyś przeczytać mnóstwo atrakcyjnych publikacji, które tematyce tej zostały dedykowane? Zainteresować powinna Cię wobec tego strona, którą znajdziesz pod tym linkiem. To właśnie tam umieszczono ogromną ilość wartościowych tekstów, jakie usystematyzują Twoją wiedzę z dziedziny HR. Co więcej przygotowano ze szczególną myślą o osobach podobnych do Ciebie? Żeby uzyskać odpowiedź na to pytanie, zdecyduj się na odwiedzenie powyższego serwisu online. Zabierze Ci to co najwyżej kilka minut, a bezsprzecznie nie będziesz żałował czasu, jakie spędzisz w serwisie. Zasilisz też grupę osób śledzących najnowsze artykuły.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo MG Premium to Kancelaria Doradztwa Prawnego i Europejskiego. Nasz obszar działalności obejmuje m.in. przygotowywanie umów, doradztwo w negocjacjach, pomoc w windykacji. Zatrudnieni przez nas fachowcy dają kontrahentom prowadzącym działalność gospodarczą poczucie bezpieczeństwa prawnego. Dodatkowo oferujemy doradztwo przy prywatnych inwestycjach oraz w wielu aspektach prawa. Zachęcamy także do skorzystania z usług z zakresu odszkodowań. Podmioty prowadzące działalność drogą elektroniczną też znajdą u nas pomoc.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl