Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
31
65005


 
Opis Headhunting to dziedzina, którą zajmujemy się od lat. Właśnie dlatego zaufaj specjalistom z naszej firmy i już dziś zleć nam poszukiwanie odpowiedniego pracownika do Twojej kadry! Gwarantujemy efektywną współpracę na atrakcyjnych warunkach. Chcesz wiedzieć więcej? Już dziś skontaktuj się z naszymi pracownikami. Serdecznie zapraszamy już teraz do kontaktu.

 

Słowa kluczowe doradztwo zawodowe   rekrutacja pracowników   oceny pracownicze
Url http://www.talenthunters.com.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Data wpisu Oct 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Wszechstronna obsługa księgowa firm posiadających osobowość prawną i Klientów indywidualnych to sfera funkcjonowania biura rachunkowego LICZYDŁO. Nasza siedziba usytuowana jest co prawda w Warszawie (w dzielnicy Sadyba), jednak kooperują z nami Zleceniodawcy także z innych rejonów naszego kraju. Pracujący u nas księgowi rozporządzają upełnomocnieniami przydatnymi do realizowania kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej w firmach oraz przygotowywania wszystkich wymaganych dokumentów. Biuro księgowe LICZYDŁO podejmuje się też doradztwa finansowo-rachunkowego czy gospodarczego firmom polskim oraz zagranicznym. Drobiazgowe normy kooperacji przybliża strona internetowa.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo MG Premium Sp. z o.o. prowadzi działalność jako kancelaria doradztwa prawnego i europejskiego. W ramach naszych usług pomagamy klientom w pozyskiwaniu środków finansowych z wielu europejskich funduszy. Podejmujemy współpracę z przedsiębiorstwami z branży consultingu oraz IT, co umożliwia nam zapewnienie kompletnej obsługi. Działalność prowadzimy od kilku lat i w tym czasie uzyskaliśmy dofinansowanie na wykonanie licznych projektów biznesowych. Kooperacja z doświadczonymi pełnomocnikami pomaga nam w zaproponowaniu klientom kompleksowej obsługi prawnej.
Kategoria:

Do korzystania ze swoich usług zapraszamy osoby indywidualne, którym zależy na szybkim i łatwym przeprowadzeniu domu lub mieszkania. Także obsługujemy przeprowadzki Śląsk dla klientów biznesowych i instytucji, kompleksowo obsłużymy przeprowadzkę biura, magazynu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i samochodami, dzięki czemu poradzimy sobie praktycznie z każdym zleceniem. Nasi wykwalifikowani pracownicy bezpiecznie dowiozą powierzone nam przedmioty we wskazane miejsce. Posiadamy niezbędne ubezpieczenia i pozwolenia. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji o naszej firmie! Z nami każda przeprowadzka będzie udana!
Kategoria:

Secus Holding jest grupą inwestycyjną, w skład której wchodzą: spółka inwestycyjna Secus Investment Sp. z o.o., deweloper Secus Property SA, Secus TFI SA, a w przyszłości dom maklerski Secus Asset Management ( dom maklerski, który dostarcza innowacyjnych produktów inwestycyjnych).
Kategoria:

W zasadzie tylko polecona agencja zatrudnienia jest godna wyboru, gdyż wówczas od razu wiadomo, że jest skuteczna w działaniu. Warto natomiast poszukać takiej, którą poleca kilka osób o różnych oczekiwaniach. Dzięki temu będzie większe prawdopodobieństwo, że spełni oczekiwania kolejnych osób. Profesjonalna agencja pośrednictwa pracy znajdzie odpowiednią pracę dla swoich klientów i zarazem właśnie w ten sposób ich usatysfakcjonuje. Warto takiej szukać. Posługując się słowami polecona agencja zatrudnienia można trafić na różne agencje. Lepiej pytać wśród znajomych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl