Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22141
415
2
65248


 
Opis Headhunting to dziedzina, którą zajmujemy się od lat. Właśnie dlatego zaufaj specjalistom z naszej firmy i już dziś zleć nam poszukiwanie odpowiedniego pracownika do Twojej kadry! Gwarantujemy efektywną współpracę na atrakcyjnych warunkach. Chcesz wiedzieć więcej? Już dziś skontaktuj się z naszymi pracownikami. Serdecznie zapraszamy już teraz do kontaktu.

 

Słowa kluczowe doradztwo zawodowe   rekrutacja pracowników   oceny pracownicze
Url http://www.talenthunters.com.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Data wpisu Oct 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Grupa Doradcza Profesja to zespół zajmujący się wsparciem personalnym. Firma posiada bardzo duże wiedzę praktyczną, ponieważ na rynku działa już od 2006 roku. Ma wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dlatego świadczy rzetelne i specjalistyczne usługi z zakresu doradztwa personalnego. Firma posiada odpowiednie certyfikaty, które uprawniają ją do działania zarówno na terenie państwie jak i poza jego granicami. Grupa Doradcza Profesja oferuje usługi dla wielu sektorów, takich jak księgowość, kadra czy administrowanie.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Cobo-Consulting Sp. z.o.o. specjalizuje się w profesjonalnym konsultingu związanym ze sferą gospodarczą i finansową. Przygotowana przez naszą firmę bogata propozycja sprawia, że oferowane przez nas świadczenia mogą okazać się bardzo potrzebne dla licznych kontrahentów. Personalnie traktujemy każdego klienta, oferując każdorazowo rozwiązanie doskonale dostosowane do konkretnej sytuacji. Zatrudniamy doświadczonych doradców, którzy mają dużą wiedzę. Wszystkie powierzone czynności wykonujemy w ustalonym czasie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie.
Kategoria:

Życiorys zawodowy nie jest dokumentem regulowanym prawnie przez żadnego rodzaju ustawy, jednak istnieją pewne schematy do których należy się stosować, aby nasze CV zostało wzięte pod uwagę w procesie weryfikacji dokumentów rekrutacyjnych. Jednolitość dokumentów aplikacyjnych ma ułatwić rekruterom proces rekrutacji i go przyspieszyć. Najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne skonstruowanie życiorysu zawodowego, jednak nawet wtedy, warto wspomóc się gotowym wzorem CV.
Kategoria:

Lubelskie Centrum Consultingu prowadzi działalność w zakresie szkoleń i doradztwa, obsługi handlu w Europie i na świecie a także projektów inwestycyjnych. Oferowane przez nas szkolenia są prowadzone przez doskonale wykwalifikowanych trenerów. Posiadamy rozbudowaną sieć partnerską i współpracujemy z najlepszymi ośrodkami certyfikującymi. Proponujemy szkolenia z dofinansowaniem, które są dostosowane do wymagań rynku a także osób biorących udział. Zapraszamy również do udziału w szkoleniach certyfikowanych, które poza gruntowną wiedzą dają możliwość otrzymania certyfikatów zawodowych i zaświadczeń potwierdzających uzyskane kompetencje.
Kategoria:

Do korzystania ze swoich usług zapraszamy osoby indywidualne, którym zależy na szybkim i łatwym przeprowadzeniu domu lub mieszkania. Także obsługujemy przeprowadzki Śląsk dla klientów biznesowych i instytucji, kompleksowo obsłużymy przeprowadzkę biura, magazynu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i samochodami, dzięki czemu poradzimy sobie praktycznie z każdym zleceniem. Nasi wykwalifikowani pracownicy bezpiecznie dowiozą powierzone nam przedmioty we wskazane miejsce. Posiadamy niezbędne ubezpieczenia i pozwolenia. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji o naszej firmie! Z nami każda przeprowadzka będzie udana!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl