Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290


 
Opis Szwalnia Ogrodowa zaprasza wszystkich inwestorów poszukujących projektanta prywatnego ogrodu do współpracy. Firma ma siedzibę we Wrocławiu i działa przede wszystkim na terenie Dolnego Śląska (choć nie tylko). Z zaangażowaniem świadczy usługi związane z projektowaniem i zakładaniem ogrodów, łączących estetykę z funkcjonalizmem. Szwalnia Ogrodowa na życzenie inwestora może także sprawować nadzór nad realizacją inwestycji, pomagać w wyborze architekta, wykonawców i materiałów. Firma z sukcesami projektuje także stoiska targowe firm z branży ogrodniczej.

 

Słowa kluczowe projektowanie ogrodów   zakładanie ogrodów   projektowanie stoisk targowych   aranżacja ogrodów   materiały do ogrodów
Url http://https://szwalniaogrodowa.pl/
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Data wpisu May 14, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Odporne na warunki zewnętrzne oraz promienie UV, nie wymagają dodatkowej instalacji lub podłączenia do zewnętrznego zasilania (nie wymagają rozkopywania ogrodu lub rozbierania chodników w celu ułożenia kabli) Nasze lampy solarne posiadają automatyczny i programowalny włącznik zmierzchowy który sprawia, że lampa sama załącza się po zapadnięciu zmroku i wyłącza przechodząc w tryb ładownia za dnia. Doskonale oświetla posesję w nocy. Zróżnicowane modele naszych lamp ogrodowych pod względem wysokości oraz ilości i wyglądu źródeł światła a także ich zupełna niezależność energetyczna. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.
Kategoria:

Oferujemy proste w obsłudze i niedrogie w eksploatacji automatyczne systemy nawadniające ogród. Wykonujemy projekty oraz montaż całej instalacji. Założenie automatycznego systemu nawadniania przynosi same korzyści - nasze rośliny są zadowolone, my oszczędzamy czas i wodę. Nasze kwalifikacje zawodowe opieramy na: kilkuletnim doświadczeniu w terenach zieleni i systemach nawadniających, licznych tematycznych wyjazdach zagranicznych, wizytach w ogrodach, w związku z czym możemy zweryfikować naprawdę ładne akcenty. Urządzenia zraszające i kroplujące, które są podstawą systemów wdrażanych przez naszą firmę, dostarczą wodę do każdego miejsca w ogrodzie. Zraszacze, mikrozraszacze i linie kroplujące nawodnią trawniki, rabaty kwiatowe, żywopłoty, drzewa i krzewy, a także rósliny w pojemnikach na tarasie i balkonie. W naszej ofercie znajdują się elementy wyposażenia zielonych terenów ozdobnych, które są bardzo istotne dla wyglądu i trwałości ogrodu. Są to m.in. systemy nawadniające, geomembrany, instalacje oświetlenia ogrodowego.
Kategoria:

Zajmujemy się produkcją znakomitej klasy ogrodowych akcesoriów meblowych, będąc ich bezpośrednim dystrybutorem. Zgodnie z ideą przedsiębiorstwa, proponujemy swoim interesantom kreatywne projekty mebli na dekoracje dowolnego ogrodu. Pragniemy dostarczać kompozycje min. do eleganckich ogrodów publicznych oraz prywatnych. Kluczowym kontrahentom jesteśmy w stanie zaproponować także indywidualną bazę transportową. Dynamicznie funkcjonujemy na bardzo wysokim poziomie obsługi Klienta, ciągle stawiając na rozwój firmy. Współdziałając z dotychczasowymi klientami, bezustannie poszukujemy nowych rynków zbytu. Nasza umocniona pozycja na krajowym rynku, wszechstronne doświadczenie, stawiają nas wśród najlepszych dystrybutorów w kraju. Już teraz sprawdź proponowane płoty drewniane, altanki ogrodowe, pergole oraz drewniane place zabaw dla najmłodszych! Zapraszamy.
Kategoria:

FIRMA NASZA ZAJMUJE SIĘ WYCINKĄ DRZEW, ICH REDUKCJĄ
I PIELĘGNACJĄ . WYKONUJEMY RÓWNIEŻ SPECJALISTYCZNE PRACE Z ZAKRESU CHIRURGI DRZEW – WIĄZANIA ELASTYCZNE, SZTYWNE, CZYSZCZENIE UBYTKÓW, PODPORY, ODCIĄGI, ITP.
PRACE NASZE PRZEPROWADZAMY METODĄ ALPINISTYCZNA –
ZA POMOCĄ LIN. NIE UŻYWAMY PODNOŚNIKÓW ANI ŻADNEGO INNEGO CIĘŻKIEGO SPRZETU. POMNIEJSZA TO ZNACZNIE KOSZTY WYKONYWANYCH PRZEZ NAS USŁUG.
DYSPONUJEMY MASZYNĄ DO ZRĄBKOWANIA DZIĘKI KTÓREJ
POMNIEJSZAMY ILOŚC UROBKU POZOSTAŁEGO PO NASZYCH PRACACH. USŁUGI NASZE WYKONUJEMY PROFESJONALNIE,
PO WYKONANEJ PRACY POZOSTAWIAMY PORZĄDEK, GRUBE KONARY I PNIE TNIEMY NA ODCINKI OKOŁO 40-60 CM,
GAŁĘZIE UKŁADAMY NA STOSY.
INTERWENCJE – PROWADZIMY 24 H DYŻUR. W ROZIE UZASADNIONYCH PRZYPADKÓW ( POWALONE DRZEWA, WYKROTY, ZWIERZĘTA NA DRZEWACH, ITP.. )
FIRMA NASZA NALEŻY DO POLSKIEGO TOWARZYSTWA CHIRURGÓW DRZEW.

Zajmujemy się usuwaniem śniegu i sopli lodowych z dachów budynków .Odśnieżanie odbywa się za pomocą plastykowych i drewnianych łopat.W ten sposób nie uszkadzamy delikatnego podłoża.Mamy kilkunasto osobową grupę ludzi,dzięki czemu prace odbywają się szybko i sprawnie.Wykonujemy również inne nietypowe prace wysokościowe.Prace są robione szybko i niedrogo-MAMY ATRAKCYJNE CENY!
Nasza ekipa to b.doświadczeni fachowcy.W zeszłym roku odśnieżyliśmy kilkadziesiąt tysięcy m2 dachów.Wykonujemy najtrudniejsze zlecenia ! .

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.baobab.info.pl
KONTAKT : kom. 0695433763 ; biuro 0228189083 ;
Fax 0227411206 ; e-mail Zahorski@wp.pl
Kategoria:

Gwarancją wysokiej jakości i ekskluzywności produktów z naszej oferty są historie marek.

NA OKNA I WITRYNY:
Szkło SCHOTT dla architektury wnętrz
3M Folie okienne
3M Folie dekoracyjne
3M Folie reklamowe
3M Folie przyciemniające

NA PODŁOGI:
3M Maty wejściowe
Systemy antypoślizgowe
Tarkett Wykładziny obiektowe
Epoque Deska podłogowa

DO WNĘTRZ:
Ekskluzywne meble
Luksusowe oświetlenie
Eleganckie biokominki

NA ZEWNĄTRZ:
Mała architektura miejska i ogrodowa

Zapraszamy do PARKU wzornictwa przemysłowego i innowacyjnych rozwiązań (…)

Profesjonalna obsługa i doradztwo.
Usługa instalacji folii okiennych.
Kalkulacja potrzebnego materiału i dobór produktu.

Zachęcamy do kontaktu:
mmcpark@mmcpark.pl
TEL. 501 1717 94

Katalog produktów: www.mmcpark.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl