Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22532
415
16
65460


 
Opis Poznańskie Centrum Otolaryngologii w Poznaniu oferuje profesjonalną pomoc medyczną. W centrum umiejscowione są gabinety otolaryngologii, nefrologii, chirurgii ogólnej, endokrynologii i wiele innych. Wykwalifikowani lekarze posiadają długoletnie doświadczenie kliniczne. Na stronie internetowej znajdują się wszelkie niezbędne informacje dotyczące świadczonych usług.

 

Słowa kluczowe laryngolog poznań   chirurg naczyniowy poznań   poradnia laryngologiczna poznań   poradnia otolaryngologiczna poznań   laserowe usuwanie żylaków poznań   chirurg ogólny poznań   operacja przegrody nosowej poznań
Url http://szpitalpodolany.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Oct 7, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Musisz wykonać profesjonalny zabieg odmładzający, ale chcesz mieć pewność, że wykonujesz go w dobrej klinice? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która miło cię zaskoczy! Nasz gabinet posiada doświadczenie i profesjonalistów, którzy z pełnym zaangażowaniem są w stanie wykonywać zabiegi różnego rodzaju. Zapewniamy wam atrakcyjny cennik oraz możliwość szybkiego zabukowania terminu przez stronę internetową. Jeśli zależy Ci na dobrym zabiegu, sprawdź nasze usługi!
Kategoria:

Studio ortodoncji oferuje profesjonalne i efektywne leczenie ortodontyczne dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie znajduje się ortodoncja cyfrowa, mikroimplanty, aparaty ortodontyczne (stałe, ruchome, zewnątrzustne), akceleracja ortodontyczna oraz leczenie operacyjne. Specjaliści korzystają z nowoczesnych i profesjonalnych sprzętów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria:

Odzyskaj z nami swoje zdrowie. Zapoznaj się z ofertą naszego gabinetu. Mamy doświadczony personel, którego celem jest pomoc tobie z problemem. Nie zwlekaj, zapraszamy serdecznie. Odwiedź nasz gabinet w celu konsultacji z lekarzem. Oferujemy konsultacje oraz zabiegi. Dobry urolog w krakowie gwarantuje dyskrecję oraz profesjonalizm.
Sprawdź diagnostyczno chirurgiczne centrum w mieście krakowie. Zapraszamy.
Kategoria:

Protetyk Wrocław - pracownia protetyki we wrocławskim Centrum Stomatologicznym Aurident. Nasza oferta to wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, najwyższej klasy wyposażenie oraz przyjemne gabinety i miła atmosfera konsultacji. Dbamy o to, by zabiegi stomatologiczne i protetyczne odbywały się bez bólu i w przyjemnej atmosferze. Wykonujemy między innymi: korony ceramiczne, korony i protezy na nośniku tytanowym, korony ceramiczne ze złota strąconego galwanicznie, protezy szkieletowe oparte na stopach konwencjonalnych, licówki ceramiczne napalone techniką warstwową, stałe i ruchome zestawy protetyczne oparte na implantach, protezy całkowite i częściowe.
Kategoria:

Terra jest profesjonalnym gabinetem, jaki znajduje się w Kozach. Świadczy różne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Pośród świadczonych zabiegów znajdują się peelingi, dermabrazja korundowa i diamentowa, zabiegi wykorzystujące naturalne preparaty roślinne i laseroterapia, które mają ogromne zastosowanie i leczą objawy trądziku i inne problemy skórne, poprawiają wygląd cery, redukują przebarwienia i zmarszczki. Do efektywnego likwidowania objawów starzenia się cery, redukcji zmarszczek oraz wiotkości, stosowane jest wypełnianie kwasem hialuronowym, toksyną botulinową oraz wolumetria twarzy nićmi hialuronowymi. Każdy zabieg dobierany jest indywidualnie, po wcześniejszym wykluczeniu wszystkich przeciwskazań. Dodatkowo świadczymy wszechstronne zabiegi na całe ciało oraz egzotyczne masaże. Pełną ofertę zamieściliśmy na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl