Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20076
415
3
64743

Szkolenia biznesowe


 
Opis Strona Grupy Trenerskiej - zespołu trenerów NLP, coachów, nauczycieli, terapeutów, specjalistów oferujących szkolenia, szkolenia biznesowe, szkolenia NLP. Grupa Trenerska to oferta firmy szkoleniowej realizowana przez najlepszych specjalistów.

 

Słowa kluczowe firmy szkoleniowe   nlp   szkolenia   szkolenia biznesowe
Url http://www.grupatrenerska.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Jan 17, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Noite jest firmą, która ma w usługach wiele profesjonalnych kursów ze środowiska Linux. Osoby zainteresowane tym środowiskiem odszukają w ofercie wiele kursów dostosowanych do personalnych wymagań. Kursy są na zróżnicowanym poziomie zaawansowania, dodatkowo firma posiada też kursy certyfikacji, z których wypada skorzystać. Prócz samej wiedzy kursy mają dostęp do środowiska wirtualnego, w jakim da się przeprowadzić ćwiczenia praktyczne. W przypadku nietypowego zadania technicznego do rozwiązania, klienci mogą porozumieć się z wybranym inżynierem IT współpracującym z Noite i dowiedzieć się czegoś, co może pomóc w rozwiązaniu kłopotu.
Kategoria:

Firma ASCEND zajmuje się organizacją szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Pomagamy również w zakresie ochrony środowiska oraz wykonujemy szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Kategoria:

Dzięki naszej strony internetowej będziesz miał okazję dowiedzieć się o luksusowym centrum kongresowym, które mieści się na warszawskim Mokotowie. Jeśli doceniają Państwo luksus, świetne warunki i dogodną lokalizację, już teraz trzeba skorzystać z naszej oferty. Znaleźć ją można na witrynie WWW, która zawiera w sobie również galerię zdjęć, wiadomości o nas, a także dane kontaktowe. Zapraszamy wszystkie firmy, małe i duże, do korzystania z przygotowanych usług, które są kompleksowe i zawsze odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Już teraz zapraszamy do korzystania z opracowanej witryny internetowej.
Kategoria:

Chciałbyś osiągnąć sukces w biznesie? Twoja firma istnieje na rynku już od kilku lat, ale ciągle nie masz stałych klientów? Zastanawiałeś się co może być tego przyczyną? A wziąłeś pod uwagę kwestię złego zarządzania? Jeżeli zatrudniasz u siebie ekipę menadżerów i jeżeli chciałbyś wysłać ich na szkolenia menadżerskie, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie przyjmiemy u siebie Twoją ekipę, przekażemy jej sprawdzoną i rzetelną wiedzę, oraz nauczymy ją jak zarządzać firmą i całym zespołem ludzkim. Nie bez znaczenia będzie tutaj motywacja. Im bardziej masz zaangażowanych pracowników, tym masz większe szanse na odniesie sukcesu. Pozwól, że weźmiemy sprawy w swoje ręce i specjalnie na potrzeby Twojej firmy opracujemy nowoczesny projekt oparty na grywalizacji. Oddamy Ci do dyspozycji innowacyjną platformę szkoleniową i do złudzenia przypominającą grę strategiczną. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że mnóstwo osób swoje wolne popołudnia spędza na graniu i dlatego też, postanowiliśmy przenieść te emocje na płaszczyznę służbową. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się na czym dokładnie polega ten projekt, to w kilku prostych słowach spieszymy Ci donieść, że jest to innowacyjna metoda marketingowa, która została już doceniania przez wiele korporacji na całym świecie. Platforma służy do zachęcania pracowników do aktywnego działania, samorozwoju i drobnej rywalizacji. Jako nieliczni na rynku wdrażamy w życie takie projekty i mamy nadzieję, że już niedługo zostaniesz naszym klientem. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Firma Edumedical organizuje szkolenia medyczne. Oferta Edumedical skierowana jest do lekarzy różnych specjalności, w szczególności dentystów, oraz lekarzy medycyny estetycznej. Edumedical działa od 2007 roku i zatrudnia kompetentną kadrę. Kursy organizowane przez Edumedical obejmują zarówno informacje teoretyczne, jak i zabiegi praktyczne. Przykładowo kursy doszkalające z zakresu botuliny i kwasu hiarulonowego dają okazję do dokonania zabiegów na 3 pacjentach. Oprócz szkoleń firma edumedical zajmuje się także organizowaniem wykładow, konferencji i sympozjów o charakterze naukowym jak i marketingowym. Edumedical zapewnia całościową obsługę takich eventów i dysponuje doświadczeniem w tej dziedzinie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl