Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
53
65007

Szkolenia biznesowe


 
Opis Strona Grupy Trenerskiej - zespołu trenerów NLP, coachów, nauczycieli, terapeutów, specjalistów oferujących szkolenia, szkolenia biznesowe, szkolenia NLP. Grupa Trenerska to oferta firmy szkoleniowej realizowana przez najlepszych specjalistów.

 

Słowa kluczowe firmy szkoleniowe   nlp   szkolenia   szkolenia biznesowe
Url http://www.grupatrenerska.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Jan 17, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Zespół Szkół w Cieszynie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach zaprasza do darmowych szkół dla dorosłych i młodzieży. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej. Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (uprawnienia szkoły publicznej po uruchomieniu kierunku), Policealne Studium Zawodowe, Technikum dla Dorosłych, Technikum Uzupełniające dla Dorosłych. W naszej ofercie także prestiżowe szkolenia i kursy podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zapraszamy.
Kategoria:

RMSU (Realna Metoda Skutecznego Uwodzenia) to polska filia światowego projektu. Samorozwój, podryw, podrywanie i uwodzenie kobiet - to jest to, w czym jesteśmy prawdopodobnie najlepsi. Aby dowiedzieć się więcej o metodach i datach treningów zapraszamy na naszą stronę internetową!
Kategoria:

Firma ASCEND zajmuje się organizacją szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Pomagamy również w zakresie ochrony środowiska oraz wykonujemy szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Kategoria:

Wiele obiektów konferencyjnych poza organizacją kursów dysponuje również świetnym zapleczem rozrywkowym. Nowoczesna i aktualna baza kursów w Polsce. Zadbaj już dziś o swój rozwój zawodowy i odkryj dobre dla siebie szkolenia. Szkolenia branżowe nie tylko powiększają poziom kwalifikacji zawodowych, lecz również są doskonałą ewentualnością do integracji. Szkolenia podwyższają wiedzę i poprawiają kwalifikacje zawodowe.
Kategoria:

Specjalizujemy się w kursach dotyczących bhp. Nasza firma organizuje kursy poprzez platformę e-learningową, co zwiększa skuteczność nauki przez pracowników zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Poprzez zastosowaną technologię zarówno firma jak i jej pracownicy spędzą mniej czasu, wykorzystując go efektywnie w inny sposób. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej fimry.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl