Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948

Szkolenia biznesowe


 
Opis Strona Grupy Trenerskiej - zespołu trenerów NLP, coachów, nauczycieli, terapeutów, specjalistów oferujących szkolenia, szkolenia biznesowe, szkolenia NLP. Grupa Trenerska to oferta firmy szkoleniowej realizowana przez najlepszych specjalistów.

 

Słowa kluczowe firmy szkoleniowe   nlp   szkolenia   szkolenia biznesowe
Url http://www.grupatrenerska.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Jan 17, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Zespół Szkół w Cieszynie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach zaprasza do darmowych szkół dla dorosłych i młodzieży. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej. Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (uprawnienia szkoły publicznej po uruchomieniu kierunku), Policealne Studium Zawodowe, Technikum dla Dorosłych, Technikum Uzupełniające dla Dorosłych. W naszej ofercie także prestiżowe szkolenia i kursy podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zapraszamy.
Kategoria:

Zależy nam, aby każdy nasz absolwent posiadał erudycję i biegłość w realizowaniu takich czynności jak aranżowanie instruktażu stanowiskowego czy inwentaryzacja specyfików stałych w warsztatach roboty. Naszym celem jest jak najlepsze wyszkolenie kadry sektora porządkowego, jakie zapewnią jej sprawdzenie się w miejscu pracy, ale przede wszystkim wrażenie, że prawidłowo przeprowadzają polecone im zadania. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax stale podnosi kwalifikacje swoich wykładowców. Więcej fundamentalnych informacji o naszej obecnej aktywności, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na którą ciepło zapraszamy:
Kategoria:

Organizacja brainstorm.biz.pl specjalizuje się w świadczeniu doradztwa biznesowego, strategicznego , jak również w szkoleniach. Wdrażane przez naszą organizację rozwiązania podpowiadają podwyższyć efektywność działania operacyjnego oraz podniesienia wyniku finansowego firmy. Specjalizujemy się w tworzeniu autorskich rozwiązań, dopasowanych idealnie do sytuacji i kultury organizacyjnej każdego przedsiębiorstwa. angażujemy dobrze wykształconych pracowników wykształconych interdyscyplinarnie oraz współpracujemy z wieloma zewnętrznymi specjalistami.
Kategoria:

Strona poświęcona edukacji medialnej. Prezentuje jak
media wpływają na dziecko i jego rozwój. Poruszane
są takie zagadnienia jak internet, bezpieczeństwo,
marketing dziecięcy.
Kursy z zakresu edukacji medialnej oraz inteligencji zakupowej.
Na szkoleniu dowiesz się m.in tego jak reklama wpływa
na dziecko, jak dzieci są manipulowane,
jak robić zakupy z dzieckiem,jak nie dać się naciągać.
Kategoria:

Szkolenia, kursy, warsztaty we Wrocławiu oraz innych dużych miastach w Polsce organizuje i przeprowadza firma Centrum Szkoleń ROE. W bogatej ofercie firmy znajdą Państwo szkolenia dla swoich pracowników, dla siebie oraz dla instytucji i przedsiębiorstw. Gwarantujemy najwyższą jakość, ponieważ posiadamy olbrzymie doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę oraz doskonałe zaplecze dydaktyczne. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z pełną ofertą zamieszczoną na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl