Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
7
64744

Szkolenia, audyt


 
Opis Firma BDO Numerica Sp. z o.o. W ofercie usługi księgowe, audyt, doradztwo podatkowe i finansowe, usługi audytorskie, szkolenia w zakresie - podatki, księgowość, rachunkowość. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Słowa kluczowe doradztwo podatkowe   audyt   doradztwo finansowe   księgowość   usługi księgowe   doradztwo   podatki   usługi audytorskie   szkolenia   podatki szkolenia   księgowość szkolenia   rachunkowość szkolenia
Url http://www.bdo.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu Jan 13, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Profesjonalne biznes plany, plany marketingowe i finansowe, a także pomoc w pozyskiwaniu funduszy strukturalnych Unii Europejskiej, doradztwo finansowe i ekonomiczne. Doradztwo gospodarcze StarPlan, Warszawa.
Ponadto pragniemy poinformować, że do wszystkich zleceń, które świadczymy podchodzimy z niezwykłą starannością, sumiennością i rzetelnością. Przykładamy wiele uwagi, aby opracowywany przez nas biznes plan, analiza finansowa, czy plan marketingowy był zgodny ze standardami wymaganymi przez Państwa banki lub inwestorów.

Chcielibyśmy, aby każdy z naszych klientów był zadowolony z uzyskanej pomocy i bez obaw powracał z nowymi problemami w przyszłości. Państwa sukces jest również naszym sukcesem.
Kategoria:

Prezentujemy Bibby Financial Services który zagwarantuje twojej firmie skrócenie cyklu rotacji należności finansowych, dzięki czemu nie będziesz już musiał się martwić przestojami finansowymi. Zaraz po wystawieniu faktury, otrzymasz pieniądze na swoje konto. Sprawnie i skutecznie odzyskamy również należności od niewypłacalnych klientów. Bibby Financial Services oferuje faktoring z regresem i eksportowy. Oprócz faktoringu świadczymy również takie usługi jak windykacja i wykup wierzytelności. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Jeżeli myślisz od czasu do czasu „kupię spółkę zoo”, jednak boisz się oszustów i najchętniej skorzystałbyś z oferty zaufanej firmy, to polecamy Ci nasze Centrum Efektywnego Zarządzania Biznesem. Zajmujemy się sprzedażą gotowych spółek, oczywiście posiadających notarialnie czystą historię gospodarczą. A jeżeli posiadasz już spółkę i chciałbyś się jej pozbyć, bardzo chętnie ją od Ciebie odkupimy na korzystnych warunkach.
Kategoria:

CLEVERT - kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych, ślubów i wesel - Dolny Śląsk, Wrocław, Świdnica.
Oddajemy w Państwa ręce profesjonalne usługi poparte naszym doświadczenie. Szeroka gama pomysłów sprawi, że uroczystość będzie niezapomnianym, miłym wspomnieniem. Zapraszamy.
CLEVERT - organizacja i obsługa imprez firmowych, plenerowych, turniejów sportowych oraz innych imprez przeznaczonych dla Państwa kontrahentów, gości czy pracowników. Współpracując ze sprawdzonymi dostawcami, stawiamy na długotrwały rozwój i zadowolenie klientów.

Wyróżnia nas: Pomysłowość, Odpowiedzialność i Profesjonalizm

Z wyrazami szacunku
Zespół Clevert
Kategoria:

Najlepszy doradca restrukturyzacyjny czyli kancelaria prawna Warszawa proponuje opcje na oddłużenie, umorzenie długów, umorzenie zobowiązań. Nasza kancelaria proponuje doskonałe działania w takich kwestiach jak upadłość konsumencka, upadłość spółki, upadłość firmy, upadłość osoby fizycznej. Zapraszamy do kontaktu, wybierajcie naszą wiedzę w temacie prawo upadłościowe kancelaria
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl