Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
7
64832

Szkolenia, audyt


 
Opis Firma BDO Numerica Sp. z o.o. W ofercie usługi księgowe, audyt, doradztwo podatkowe i finansowe, usługi audytorskie, szkolenia w zakresie - podatki, księgowość, rachunkowość. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Słowa kluczowe doradztwo podatkowe   audyt   doradztwo finansowe   księgowość   usługi księgowe   doradztwo   podatki   usługi audytorskie   szkolenia   podatki szkolenia   księgowość szkolenia   rachunkowość szkolenia
Url http://www.bdo.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu Jan 13, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Nasza firma ma siedzibę w Warszawie przy ulicy Lindleya 16. Jest to praktycznie sam środek Warszawy. Biorąc pod uwagę prestiż w oczach Klienta, jest to bardzo dobra lokalizacja. Chciałbyś posiadać taki adres swojej firmy? To bardzo proste. Prowadzimy biuro wirtualne, także możesz zarejestrować swoją działalność na naszym adresie. Każdy telefon będzie przekierowywany na Twój numer telefonu. Wszystkie Twoje listy będą przesyłane do Ciebie bądź skanowane. Gdy będziesz potrzebował spotkać się ze swoim Klientem, udostępnimy Ci salę konferencyjną. Posiadamy całe zaplecze potrzebne Ci do pracy. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Aplikacja Online dla firm to pierwszy portal internetowy, zbierający informacje na temat innowacyjnej księgowości online. Na portalu znajdziesz opinie, porównania i recenzje, które pomogą Ci wybrać najlepszy dla Ciebie portal, a także wszystkie aktualności - także dotyczące przepisów prawnych. Online dla firm to niezbędnik nowoczesnego przedsiębiorcy, który zawsze chce być na czasie.
Kategoria:

Zastanawiasz sie w tym momencie nad wyborem kancelarii prawnej, która pozwoli Ci szybko i z satysfakcjonującym wynikiem rozwiązać Twój problem? Powinieneś się wobec tego zdecydować na skorzystanie z usług podmiotu, do którego należy poniższy serwis www. Kancelaria ta świadczy bowiem usługi na bardzo wysokim poziomie, obsługuje zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy, a ponadto pochwalić się może niemałym doświadczeniem. W celu potwierdzenia wszystkich powyższych słów, zdecyduj się już teraz przejrzeć zawartość tego serwisu firmowego. Znajdziesz tu wszystkie istotne informacje, na podstawie których będzie Ci znacznie łatwiej podjąć decyzję o wyborze. Zabierz się zatem za studiowanie strony już dzisiaj.
Kategoria:

Dzisiaj zdołamy zauważyć, iż mnóstwo Polskich firm jest nastawiona na eksport. Jest do niezwykle właściwe rozwiązanie, ponieważ nie tylko nasze rodzime firmy będą znane za granicą, lecz przede wszystkim skarb państwa może na tym interesie dużo zarobić. Eksport powiązany jest z logistyką, wobec tego nasza firma pragnie zaproponować własne usługi. Spedycja transport morski to zatrudnienie nie na jeden dzień, lecz kilka dni. Najpierw powinno się przewieść kontenery od firmy aż po port, a później załadować wszystko na statek, zabezpieczyć zawartość jak również towar zdoła płynąć. Eksporterom zależy na okresie, wobec tego z korzystając z usług naszej spedycji zdołacie być Państwo pewni, iż wszystko zostanie załatwione niezwykle szybko i nadzwyczaj sprawnie. Nasi profesjonalni pracownicy codziennie dokonują sporo realizacji, natomiast nigdy nie zdarzyło nam się popełnić jakikolwiek błąd.
Kategoria:

Biuro Bjdetektywi para się szeroko rozumianymi usługami detektywistycznymi. W zakres oferowanych działań wchodzą zarówno sprawy rozwodowe, potwierdzenie stanu majątkowego, poszukiwanie osób, kontrola wiarygodności firm/spółek/korporacji, wykrywanie podsłuchów, badania fizyko-chemiczne, poszukiwanie i ustalanie majątku ludzi fizycznych i korporacji. Rozbudowane podejście do podejmowanych spraw, indywidualna pomoc klientom, niemniej jednak także staranne przygotowanie dokumentacji odróżnia biuro Bjdetektywi na dzisiejszym rynku. Gwarancja zadowolenia i właściwych efektów końcowych każdego zlecenia.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl