Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
34
65006

Szkolenia, audyt


 
Opis Firma BDO Numerica Sp. z o.o. W ofercie usługi księgowe, audyt, doradztwo podatkowe i finansowe, usługi audytorskie, szkolenia w zakresie - podatki, księgowość, rachunkowość. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Słowa kluczowe doradztwo podatkowe   audyt   doradztwo finansowe   księgowość   usługi księgowe   doradztwo   podatki   usługi audytorskie   szkolenia   podatki szkolenia   księgowość szkolenia   rachunkowość szkolenia
Url http://www.bdo.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu Jan 13, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Biuro Informacji Gospodarczej r-BIT - jego misją jest promowanie ofert handlowych i usługowych, zamieszczanie ofert Klientów w Internecie, promowanie przedsiębiorstw będących Klientami biura w wydawanej na CD "Bazie danych firm woj. podkarpackiego", wykonywanie branżowych wydruków teleadresowych oraz baz danych przedsiębiorstw.
Kategoria:

Zajmujemy się montażem kuchni,mebli,składaniem mebli (BRW,JYSK,IKEA ).Współpracujemy z renomowanymi studiami meblowymi oraz niezależnie świadczymy usługi dla klientów indyidualnych. Wykonujemy też drobne napraw mebli,czy wymiane sprzętu AGD,oraz usługi transportowe
Kategoria:

Księgowość, rachunkowość, czy też podatki to jedne z najtrudniejszych dziedzin. Jeśli jesteśmy laikami z całą pewnością trudno nam sobie poradzić z owymi dziedzinami. Musimy więc zastanowić się z usług jakiej firmy skorzystać aby pomoc okazała się trafna, profesjonalna i zawsze najwyższej jakości. Takie usługi świadczy dziś na rynku firma która działa zarówno na rynku tradycyjnym, jak i za pośrednictwem Internetu. Firma ta nosi nazwę Prawo i Podatki i cieszy się wielkim uznaniem, albowiem posiada doświadczoną kadrę pracowników, działa w oparciu o przepisy, a także w codziennej pracy kieruje się doświadczeniem. Na pewno warto więc skorzystać z jej usług.
Kategoria:

Drukujemy banery reklamowe w wysokiej rozdzielczości na renomowanych ploterach. Nasze banery posiadają zgrzewane krawędzie i oczka montażowe co 50 cm. Tanie banery oferujemy w cenach już od 25zł netto za 1m2. Drukujemy w bardzo krótkich terminach. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i odbiorców indywidualnych. Zamówione banery można odbierać osobiście w Warszawie lub wysyłamy je kurierem na cały kraj.
Kategoria:

Chcesz podpisać umowę ubezpieczeniową? Nie masz czasu na wychodzenie ze domu? Jesteśmy po to, by Ci pomóc. Skontaktuj się telefonicznie z naszymi doradcami, lub wejdź na stronę ubezpieczenieturystyczne i już teraz miej w zasięgu ręki kilka sprawdzonych ofert. Nasz portal podejmuje współpracę tylko z rzetelnymi towarzystwami. Dobrze wiemy, że wykup ubezpieczenia to indywidualna sprawa i chętnie pomożemy dobrać Ci idealną ofertę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl