Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
7
64744

Szkoła narciarska


 
Opis Nasza szkoła do profesjonalnie wyszkoleni instruktorzy narciarstwa - jeśli szukasz dla swojej rodziny nauki połączonej z zabawą i zdrowym, aktywnym spędzaniem czasu - zapraszamy!

 

Słowa kluczowe szkoła narciarska   narty   szkolenia
Url http://www.skicarv.pl
Kategorie Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Data wpisu Jan 26, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Organizujemy imprezy firmowe i integracyjne. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu imprez. Naszą specjalnością są imprezy organizowane na wodzie i w powietrzu. Posiadamy bardzo duży asortyment sprzętu motorowodnego, dzięki temu z łatwością obsługujemy nawet największe zlecenia na imprezy integracyjne, firmowe oraz eventy. Jako jedyna firma na Pomorzu mamy własne Centrum Sportów Motorowodnych, które znajduje się w samym sercu turystyki letniej czyli w Sopocie. W 2009 roku otrzymaliśmy jako pierwsza i jedyna firma w Polsce autoryzację (zobacz dyplom) na wypożyczalnię sprzętu motorowodnego, od najlepszego producenta skuterów wodnych na świecie, czyli firmy Bombardier Sea Doo. Posiadamy skutery, motorówki, quady, spadochrony i paintball. Polecamy wypożyczalnię skuterów wodnych w Sopocie.
Kategoria:

Na szlaku Odrowążów to program wyjazdu jednodniowego dla grup zorganizowanych. W ramach tej jednodniowej wycieczki możemy zwiedzić całe miasto Szydłowiec wraz z Zamkiem Radziwiłów i Muzeum Instrumentów Ludowych. Oprócz tego przewidziane jest zwiedzanie huty Żelaza w Chlewiskach oraz zwiedzanie kościoła p.w. Św. Stanisława z XVI w. w Chlewiskach. Na koniec przewidziany jest pobyt i zwiedzanie Pałacu Odrowążów wraz z licznymi atrakcjami dodatkowymi i posiłkami. Do zwiedzania jest Stajnia Platera z XIX wieku, Termy Zamkowe, Stadnina koni i zabytkowy park z licznymi pomnikami przyrody wpisany na listę najcenniejszych parków w Polsce z Witalną Wioską SPA i Kamiennym Kręgiem Mocy. Dla zwiedzających została tu przygotowana przyrodniczo – historyczna ścieżka edukacyjna.
Kategoria:

Nurkowanie w Warszawie w systemie PADI: kurs nurkowania dla początkujących i zaawansowanych, wyprawy nurkowe w najdalsze zakątki świata: Chorwacja, Egipt, Indonezja, Wyspy Zielonego Przylądka oraz sprzęt do nurkowania renomowanych firm: Apeks, Aquion, Suunto, Pinnacle Aquatics, Rolock System, SoprasSub, Cressi Sub, Bare, OMC, Halcyon, Dive Rite i wiele innych.
Kategoria:

Fachowa firma Komendera specjalizuje się zarówno w branży transportowo-budowlanej jak i turystycznej. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w regionie województwa śląskiego. Działamy z sukcesem na rynku od 1995 roku. Od wielu lat budujemy oraz remontujemy między innymi drogi czy place- pokrywa tłuczniowa oraz z kostki brukowej. Oferujemy także usługi w ramach prac ziemnych bądź wykopów i niwelacji terenów. W naszej propozycji znajdą Państwo także pole biwakowe usytuowane w pobliżu zbiornika wodnego. Ośrodek jest zaopatrzony także w plac zabaw i w boiska do piłki nożnej. Więcej informacji odnośnie naszej aktywności znajduje się na stronie www.
Kategoria:

Proponujemy odpoczynek nad jeziorem Garda, narty we Włoszech, Austrii i Szwajcarii (wyjazdy organizujemy przez cały sezon). Oferujemy także wypoczynek w Chorwacji, safari w Tanzanii i wejście na Kilimandżaro. Zajmujemy się organizowaniem imprez integracyjnych dla firm.
W naszej ofercie można znaleźć wyjazdy krajowe i zagraniczne. Od wyjazdów rekreacyjnych dla tych, którzy chcą spróbować aktywnego wypoczynku, po ekstremalne skoki spadochronowe.
Każdy wyjazd jest inny - nasze imprezy organizujemy w małych grupach, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery i dopasowanie programu do oczekiwań każdego uczestnika.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl