Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20163
415
2
64774


 
Opis Lean management (z ang. – „szczupłe zarządzanie”) to system zarządzania oraz filozofia, która może zmienić sposób organizacji i zarządzania. Jest metodyką doskonalenia organizacji przy jednoczesnej poprawie wydajności i jakości oraz obniżeniu kosztów poprzez eliminację marnotrawstwa (muda).
Metodyka Lean wywodzi się z systemu produkcyjnego Toyoty (TPS). Skupia się na eliminacji wszelkich marnotrawstw z procesów. Wcześniej stosowana była głównie w przemyśle. Bardzo szybko odkryto możliwość zastosowania jej w usługach, a następnie w opiece zdrowotnej.
Filozofia Lean pomaga skutecznie zaspokoić potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego, a przy tym osiągnąć maksymalne zyski przy minimalnych nakładach. Ważny jest cel, proces, czyli sposób, w jaki się go osiąga i ludzie, którzy w nim biorą udział.

 

Słowa kluczowe szczupłe zarządzanie   lean management. lean manufacturing   kaizen   six sigma
Url http://lean-management.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Aug 31, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Szukasz firmy specjalizującej się w wytwórczości woreczków foliowych? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Nowaplast. W Złotym Stoku od 1997 roku produkujemy folię LDPE i opakowania foliowe. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną. Stosowanie współczesnych zgrzewarek lub wytłaczarek podwyższa postać oferowanych przez nas worków, woreczków i reklamówek foliowych. Wieloletnie doświadczenie, wiedza w zakresie wytwórczości, wyszkoleni pracownicy oraz specjalistyczne wyposażenie gwarantują zadowalającą współpracę. Zapewniamy fachową pomoc, sprawną realizację zadań, ciekawe ceny i wysoką jakość usług. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, na jakiej mieszczą się wszystkie niezbędne informacje.
Kategoria:

Ancygier z Rybnika to energicznie rozwijająca się firma, która od 1992 roku bezustannie specjalizuje się w sprzedaży artykułów opałowych i węgla. Proponowany przez nas opał spełnia najwyższe standardy jakościowe. Każdy z naszych nabywców może liczyć na transport zakupionego opału (węgla, ekogroszku, koksu i miału) we wskazane przez siebie miejsce.
Wyróżnia nas kolosalna elastyczność działania i to, że każdego Kontrahenta traktujemy indywidualnie, dlatego po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym istnieje szansa przewozu towaru w innych godzinach. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każde zlecenie było wykonywane szybko, punktualnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Gwarantujemy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma rodzinna Zakład Przetwórstwa Mięsnego Szarek z Jarosławia oferuje szeroki wybór wszelkiego typu wyrobów mięsnych. Długa aktywność na rynku pozwoliła firmie zdobyć niesamowite uznanie wśród klientów. Propozycja mieści przede wszystkim boczki, pasztety, kiełbasy, szynki, kiszki, polędwice, udźce, golonki, parówki czy dania obiadowe. Przedsiębiorstwo posiada swoją ubojnię wieprzowo-wołową i masarnię. Do produkcji mięs stosuje jedynie nowoczesne technologie i angażuje wysoko wykwalifikowanych pracowników, jacy dostarczają nabywcom wyroby najwyższej jakości i wytwarzane na bazie tradycyjnych receptur. Wszystkie mięsa charakteryzują się świeżością oraz niepowtarzalnym smakiem. Na przestrzeni lat firma zyskała szereg nagród oraz dyplomów, jakie poświadczają wysoki standard proponowanych usług. Szerzej na stronie www.
Kategoria:

P.P.H.U. Karat to zakład produkcyjny papieru toaletowego oraz skup makulatury i folii. Zajmujemy się produkowaniem wysokiej jakości papieru toaletowego, chusteczek higienicznych i papierowych ręczników przemysłowych i kuchennych. Nasze artykuły są z powodzeniem wykorzystywane w gospodarstwach domowych, w gastronomii, w warsztatach, fabrykach i innych miejscach. Polecamy bogaty wybór produktów w różnych kolorach i rozmiarach. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje Klientów, dlatego podejmujemy się także niestandardowych zleceń. Nasza firma prowadzi proekologiczna politykę, dlatego proces produkcyjny spełnia wszystkie normy określone przepisami o ochronie środowiska, a surowcem produkcyjnym jest gównie makulatura. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej dokładnych informacji o naszych produktach.
Kategoria:

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy, która zajmuje się produkcją opakowań kaszerowanych. Działamy na rynku od od wielu lat co zapewnia, że możemy zapewnić sprawdzoną jakość oferowanych przez naszą firmę towarów. Zakres towarów jakie dostarczamy obejmuje opakowania klapowe, kaszerowane, kątowniki lite a poza tym tuby. Dajemy gwarancję, że wszystkie produkowane przez nas towary są zrobione według bardzo wysokich standardów dzięki czemu przewożone w nich produkty na pewno dojadą do celu w jednym kawałku. Zapewniamy solidność oraz wysokiej jakości podejście do wszystkich klientów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl