Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
5
64869


 
Opis Lean management (z ang. – „szczupłe zarządzanie”) to system zarządzania oraz filozofia, która może zmienić sposób organizacji i zarządzania. Jest metodyką doskonalenia organizacji przy jednoczesnej poprawie wydajności i jakości oraz obniżeniu kosztów poprzez eliminację marnotrawstwa (muda).
Metodyka Lean wywodzi się z systemu produkcyjnego Toyoty (TPS). Skupia się na eliminacji wszelkich marnotrawstw z procesów. Wcześniej stosowana była głównie w przemyśle. Bardzo szybko odkryto możliwość zastosowania jej w usługach, a następnie w opiece zdrowotnej.
Filozofia Lean pomaga skutecznie zaspokoić potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego, a przy tym osiągnąć maksymalne zyski przy minimalnych nakładach. Ważny jest cel, proces, czyli sposób, w jaki się go osiąga i ludzie, którzy w nim biorą udział.

 

Słowa kluczowe szczupłe zarządzanie   lean management. lean manufacturing   kaizen   six sigma
Url http://lean-management.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Aug 31, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej hurtowni mięsa oraz wędlin. znajduje się ona w miejscowości Brudzeń Duży pod Płockiem. Nasza firma zajmuje się produkcją mięsa oraz wędlin od podstaw- prowadzimy własną ubojnie, sami zajmujemy się też rozbieraniem mięsa. Dzięki temu nasi Konsumenci mają pełne przekonanie, iż otrzymują wyroby najlepszej jakości pochodzące ze przetestowanego źródła. Gwarantujemy doskonały smak naszych mięs i wędlin- nie dodajemy do nich żadnych sztucznych polepszaczy czy konserwantów. Mamy dla Państwa rozbudowaną ofertę, w której znajdziecie Państwo przede wszystkim pyszne mięsa i wędliny przygotowywane według tradycyjnej receptury bez dodatku konserwantów oraz polepszaczy smaku. Przygotują je dla Państwa świetni pracownicy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji.
Kategoria:

Bray International INC Spółka Akcyjna to przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą armatury przemysłowej. Proponujemy: przepustnice centryczne miękko uszczelniane, przepustnice dwu-mimośrodowe, przepustnice potrójnie excentryczne, zawory kulowe kołnierzowe, gwintowane, z końcówkami do wspawania, klapy zwrotne, siłowniki pneumatyczne, siłowniki elektryczne Bray, AUMA, wyłączniki krańcowe, pozycjonery elektropneumatyczne, elektrozawory, zasuwy nożowe, zasuwy klinowe. Nasz fachowy zespół dokłada wszelkich starań, żeby błyskawicznie oraz bezproblemowo przeprowadzać Państwa zamówienia. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego czy też osobistego w celu omówienia wszystkich szczegółów. Więcej wiadomości i pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Jeśli szukasz doświadczonej firmy zajmującej się wytwarzaniem dzianin o różnym przeznaczeniu, wybierz LUXPOL-BIS, którego siedziba mieści się w Stargardzie Szczecińskim. Prowadzony przez nas zakład rozpoczął działalność w 1999 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija oraz unowocześnia metody produkcyjne. Każdy z klientów znajdzie u nas bogaty wybór dzianin osnowowych - welurowych, ażurowych, dwuwarstwowych, technicznych oraz innych. Wytwarzamy je z przędzy poliamidowej oraz poliestrowej dostarczanej przez uznanych producentów. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze szczegółową propozycją naszej firmy dostępną na stronie internetowej.
Kategoria:

Miło nam zaprezentować Państwu ofertę firmy Techno ze Świętej Katarzyny niedaleko Wrocławia, działającej na rynku od 1989 roku i zajmującej się produkcją folii miękkich dostępnych w różnych wariantach i rozmiarach. W naszej ofercie sprzedażowej mieszczą się ponadto wysokiej jakości urządzenia i profesjonalne maszyny pakujące. Dystrybuujemy sprzęt jedynie wiodących europejskich marek, dlatego możecie być Państwo pewni jego wydajności i niezawodności nawet przez długi okres użytkowania. Dostarczmy i zainstalujemy różnego typu maszyny, w tym automaty poziome i pionowe, wiązarki, owijarki. Po szczegółowe informacje zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Firma Rozamet- Producent Siatek Tkanych Technicznych z siedzibą w Biłgoraju dostarczy techniczną siatkę metalową dla dowolnego projektu przemysłowego albo architektonicznego. Obsługujemy Klientów z całej Polski. Jesteśmy producentem siatek ze stali zwykłej, ocynkowanej, nierdzewnej i kwasoodpornej oraz miedzi oraz aluminium. Siatki wytwarzamy zgodnie z Polską Normą PN-88/M-94000 bądź wedle żądań. Każdy Klient jest dla nas równie ważny i każdy może liczyć na podmiotowe podejście naszych pracowników. Staramy się w krótkim czasie rozstrzygać wszelkie problemy związane z zapotrzebowaniem na siatki metalowe i gwarantujemy elastyczność oraz punktualność dostaw. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej wiadomości.
Kategoria:




(c) 2006-2016 szukaj24.pl