Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048


 
Opis Lean management (z ang. – „szczupłe zarządzanie”) to system zarządzania oraz filozofia, która może zmienić sposób organizacji i zarządzania. Jest metodyką doskonalenia organizacji przy jednoczesnej poprawie wydajności i jakości oraz obniżeniu kosztów poprzez eliminację marnotrawstwa (muda).
Metodyka Lean wywodzi się z systemu produkcyjnego Toyoty (TPS). Skupia się na eliminacji wszelkich marnotrawstw z procesów. Wcześniej stosowana była głównie w przemyśle. Bardzo szybko odkryto możliwość zastosowania jej w usługach, a następnie w opiece zdrowotnej.
Filozofia Lean pomaga skutecznie zaspokoić potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego, a przy tym osiągnąć maksymalne zyski przy minimalnych nakładach. Ważny jest cel, proces, czyli sposób, w jaki się go osiąga i ludzie, którzy w nim biorą udział.

 

Słowa kluczowe szczupłe zarządzanie   lean management. lean manufacturing   kaizen   six sigma
Url http://lean-management.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Aug 31, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Przedstawiamy ofertę przygotowaną przez zakład TurboProf z Sosnowca. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie napraw turbosprężarek do wszystkich modeli pojazdów, w tym aut osobowych, dostawczych, autobusów, a także rolniczych i budowalnych maszyn. Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji, bez limitu kilometrów. Zapewniamy usługi na wysokim poziomie, głównie dzięki wykorzystaniu nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu Cimat, a także zaangażowaniu doświadczonych pracowników, jacy chętnie udzielają rzeczowych porad. Zajmujemy się również skupem oraz sprzedażą. Posiadamy różne rodzaje turbosprężarek po regeneracji. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa transportowe, serwisy oraz warsztaty samochodowe. Więcej dodatkowych informacji zostało opublikowane na stronie internetowej.
Kategoria:

Jesteśmy wytwórcą i dystrybutorem taśm samoprzylepnych i folii z Warszawy. Klientom indywidualnym oraz biznesowym z całej Polski oferujemy różnego rodzaju taśmy samoprzylepne, między innymi: dwustronne klejące, opakowaniowe, malarskie, akrylowe lub pakowe. Sprzedajemy wysokiej klasy folię stretch, osprzęt do bandowania oraz urządzenia do folii i taśm. Służymy Państwu kompetentnym doradztwem. Pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania, zarówno pod względem przydatności, jak i cenowym. Stawiamy na jak najlepszą kooperację ze wszystkimi klientami. Polecamy Państwu nasze wyroby, jako spółki doświadczonej. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

Zakład wytwórczości artykułów budowlanych z betonu Zbigniewa Gawędy mieści się w Rzeszotarach niedaleko Świątników Górnych. Naszym klientom proponujemy wysokiej jakości i niezwykle trwałe pełne bloczki betonowe w różnych rozmiarach, a również lekkie oraz solidne pustaki z żużlu czy betonu. Co więcej znajdziecie tutaj Państwo również pustaki szalunkowe, jakie doskonale sprawdzają się podczas prac konstrukcyjnych nad ścianami nośnymi i fundamentowymi zwiększonej wytrzymałości, np. pod budynki mieszkalne, garaże, szyby windowe, czy kanały i coraz częściej zastępują tradycyjne obszalowania z drewna i metalu. Szczegółowe wiadomości na temat dostępnych u nas materiałów budowlanych, a także ich ilości potrzebnej do budowy konkretnej grubości muru oraz ładowności palet odnajdziecie Państwo na stronie internetowej naszej jednostki.
Kategoria:

P.P.H. Manavita - jest bydgoskim wytwórcą soli o obniżonej zawartości sodu Magdisol. W ofercie polecamy różne linie soli Magdisol. Mamy dla Państwa Magdisol: w solniczce, ziołową, czosnkową, prowansalską i paprykową. Do zalet naszego artykułu należy z pewnością wiadomość, o tym, że zmniejsza on ryzyko wystąpienia choroby nadciśnieniowej również uzupełnia niedobory potasu czy jodu. Magdisol zdobyła uznanie licznych klientów i pozytywną opinię w środowiskach lekarskich. oferowana jest przez lekarzy kardiologów, endokrynologów, nefrologów oraz internistów. Produkt osiągnął nagrody oraz wyróżnienia, które przemawiają za jego postacią, takie jak: Eko-Laur Konsumenta 2008 i dyplom uznania i plakietę Towaru Miesiąca, przyznawaną przez Bydgoską radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych i Redakcję „Dziennika Wieczornego”. Zapraszamy klientów na stronę internetową.
Kategoria:

Tartak Paldrew to uznana firma działająca w Charcicach, która zadowolonych Klientów z okolic województwa lubuskiego oraz wielkopolski obsługuje już od 2005 roku. Zajmujemy się wytwarzaniem wysokiej jakości drewna budowlanego. W naszej pracy wykorzystujemy bezusterkowe oraz niezwykle dokładne maszyny, dzięki czemu otrzymywane w tartaku materiały budowlane charakteryzują się niebywałą trwałością i precyzją wykonania. W ofercie produktowej naszego tartaku znajdziecie Państwo miedzy innymi więźby dachowe, fryzy i kantówki, a także łaty, drewno konstrukcyjne i deski szalunkowe impregnowane oraz surowe. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane, a do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl