Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
9
64995

szczeniaki24.pl - Centrum wiedzy o psach


 
Opis Strona dla miłośników psów, porady na temat wychowania, szkolenia, pielęgnacji, karmienia, krycia suki, ciąży oraz porodu. Na stronie również ciekawostki ze świata psów oraz galerie szczeniąt i psów dorosłych. Siberian husky, Doberman. http://szczeniaki24.pl/

 

Słowa kluczowe szczeniaki   szczenięta   szczeniaczki   rasy   szkolenie   pielęgnacja   wychowanie   karmienie   pies   psa   suki   suka   suczki   doberman   siberian husky   husky   portal o psach   o psach   psach   szczeniakach   galeria   galerie   galerie szczeniąt   szczeniąt   psów  
Url http://szczeniaki24.pl
Kategorie Rośliny Zwierzęta > Psy
Rośliny Zwierzęta > Hodowle psów
Hobby Rozrywka > Hobby
Data wpisu Nov 24, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Rośliny Zwierzęta > Psy
Administrowana przez hodowlę Rasowy Kot strona internetowa zatytułowana Przyrodnicza Platforma Internetowa Zoowioska powstaje głównie z myślą o wszystkich tych, którzy poszukują informacji dotyczących kotów i psów jak również uznawanych ras tych zwierząt. Zawiera dużą dawkę wiedzy mówiącej o hodowli kotów i psów rasowych, dużo fotek zamieszczanych w oddzielnych galeriach, tudzież dodatkowo poradniki dla właścicieli . Niemniej nie jest poświęcona zaledwie kotom i psom rasowym. Rozkwit platformy jest ukierunkowany na problematykę związaną z wieloma innymi zwierzętami jak również przyrodą w ogóle. Na terenie platformy oddajemy do dyzpozycji także panel ogłoszeniowy, w którym zwykłe ogłoszenia mogą być zamieszczane bez ponoszenia kosztów.
Kategoria:

Centrum Canis szkoli psy rasowe i wielorasowe według regulaminów Związku Kynologicznego. Podczas szkoleń czworonogi uczą się podstaw posłuszeństwa i wykonywania poleceń.Zajęcia organizowane są popołudniami w tygodniu oraz w soboty od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Po zakończeniu podstawowego etapu szkolenia - posłuszeństwa można psiaka kształcić w kierunku psa towarzyszącego, tropiącego, obrończego lub psich sportów.
Kategoria:

Ośrodek Szkolenie Psów jak sama nazwa wskazuje zajmuje się profesjonalnymi szkoleniami czworonogów. Zajęcia są organizowane poprzez wykwalifikowaną kadrę, w skład której wchodzą instruktorzy związku kynologicznego. Ośrodek działa na terenie Warszawy już od bardzo długiego czasu i cieszy się dziś bardzo dużą popularnością i renomą. Zakres szkolenia ośrodka jest bardzo zróżnicowany, między innymi obejmuje on szkolenie psów stróżujących, towarzyskich, psów obronnych czy też psów użytych na wystawy.
Kategoria:

academy dogs jest osrodkiem szkolenie psow który prowadzi szkolenia w systemie urżytkowym i sportowym.szkolenie psa naszym zdaniem powinno rozpoiczac sie jak naj wczesniej dlatego w naszej ofercie posiadamy opcję VIP która pozwala na pomoc przyszłemu włascicielowi w wyborze rasy psa oraz temperamentu jak i pózniej monitorujemy rozwój psa oraz jego poistepy edukacyjne.
prowadzimy tresura psów w miastach gdynia,gdansk sopot,elbląg oraz szkolenie psa zdojazdem na terenie całego woj pomorskiego zgodnie z mapką na naszej stronie www.academy-dogs.pl
ukladanie psa w zakresie
psie przedszkole
pies towarzysz(ogólne posłuszenstwo)
socjalizacja trutne psy
terapia trudnych psów
spacery socjalizacyjne
pies obronczy
pies strozujacy
posiadamy nowy dział fotografia kynologiczna gdzie oferujeny pamiątke z szkolen w postaci fotografi wykonanej przez naszego fotografa zdjecia ukazują psa w pozach i....jakich go nie znacie.
serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i skorzystania z mnaszej oferty
Kategoria:

Na stronie znajdują się psy, artykuły dla psów, pielęgnacja, jedzenie, zdjęcia psów, psy rasowe, Beagle, Bernardyn, Boxer, Bulldog, Chihuahua, Golden Retriever, Jamnik, Labrador Retriever, Maltańczyk, Owczarek niemiecki, Pudel, Pomeranian, Pitbull, Pug, Rottweiler, Shih Tzu, York.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl