Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
10
65104

szczeniaki24.pl - Centrum wiedzy o psach


 
Opis Strona dla miłośników psów, porady na temat wychowania, szkolenia, pielęgnacji, karmienia, krycia suki, ciąży oraz porodu. Na stronie również ciekawostki ze świata psów oraz galerie szczeniąt i psów dorosłych. Siberian husky, Doberman. http://szczeniaki24.pl/

 

Słowa kluczowe szczeniaki   szczenięta   szczeniaczki   rasy   szkolenie   pielęgnacja   wychowanie   karmienie   pies   psa   suki   suka   suczki   doberman   siberian husky   husky   portal o psach   o psach   psach   szczeniakach   galeria   galerie   galerie szczeniąt   szczeniąt   psów  
Url http://szczeniaki24.pl
Kategorie Rośliny Zwierzęta > Psy
Rośliny Zwierzęta > Hodowle psów
Hobby Rozrywka > Hobby
Data wpisu Nov 24, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Rośliny Zwierzęta > Psy
Psi serwis Wyszczekany.pl to kompendium wiedzy na temat: pielęgnacji, wychowania oraz żywienia czworonogów.

W serwisie publikowane są także treści poradnikowe dotyczące zdrowia oraz chorób czworonogów.

Dodatkowo, Wyszczekany.pl stanowi bazę informacji na temat najpopularniejszych ras psów. W serwisie znajdują się bowiem artykuły poświęcone danej rasie wraz z pełną charakterystyką i wzorcami.
Kategoria:

Hotel dla psów posiada całoroczne ogrzewane podłogowo murowane pomieszczenia. Każdy pies przebywa w osobnym boksie z dostępem do dziennego światła oraz oświetleniem elektrycznym oraz do indywidualnego wybiegu. Pomieszczenia wyłożone są na ścianach i podłodze kafelkami. Działalność hotelu została zgłoszona w Powiatowym Inspektoracie Wetrynarii.


Hotel ma podpisana umowę z Weterynarzem Specjalistą Psów i Kotów na całodobową opieke w nagłych wypadkach. Hotel położony jest w lesie ale posiada bardzo łatwy dojazd do drogi krajowej
Kategoria:

Ośrodek Szkolenie Psów jak sama nazwa wskazuje zajmuje się profesjonalnymi szkoleniami czworonogów. Zajęcia są organizowane poprzez wykwalifikowaną kadrę, w skład której wchodzą instruktorzy związku kynologicznego. Ośrodek działa na terenie Warszawy już od bardzo długiego czasu i cieszy się dziś bardzo dużą popularnością i renomą. Zakres szkolenia ośrodka jest bardzo zróżnicowany, między innymi obejmuje on szkolenie psów stróżujących, towarzyskich, psów obronnych czy też psów użytych na wystawy.
Kategoria:

Centrum Canis szkoli psy rasowe i wielorasowe według regulaminów Związku Kynologicznego. Podczas szkoleń czworonogi uczą się podstaw posłuszeństwa i wykonywania poleceń.Zajęcia organizowane są popołudniami w tygodniu oraz w soboty od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Po zakończeniu podstawowego etapu szkolenia - posłuszeństwa można psiaka kształcić w kierunku psa towarzyszącego, tropiącego, obrończego lub psich sportów.
Kategoria:

Psy rasy Tosa Inu na pewno nie należą do łatwych w obyciu, ale dobrze przygotowane od wieku szczenięcego na pewno mogą dać wiele radości. W hodowli tej rasy znajdującej się w Nowym Sączu i mającej nazwę Twierdza Samuraja, stykamy się z wysokiej klasy okazami, dzięki którym z pewnością nowi właściciele będą w pełni zadowoleni z tego, co kupują. Zaglądając na stronę internetową hodowli Twierdza Samuraja, możemy zapoznać się z tym, w jaki sposób działa owa hodowla, z całą jej historią, możemy zapoznać się z charakterystyką owej rasy, z galerią zdjęć, z filmikami, z informacją na temat planowanych miotów, jak również możemy tam znaleźć szereg innych przydatnych informacji na temat tej jakże wdzięcznej rasy psów pochodzących z Japonii.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl