Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23666
415
12
65737

SystemPrawa.pl - Strona główna


 
Opis Darmowe wzory pism, umów, podań, wniosków, itd., baza teleadresowa sądów, prokuratur, notariuszy, adwokatów i radców prawnych. Ponadto kalkulator kredytowy oraz aktualne kursy walut. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Serwis jest skierowany zarówno do prawników, jak i osób nie zajmujących się prawem zawodowo, ma na celu ułatwienie i pomoc w załatwianiu wszelkich spraw prawnych, głównie dzięki bogatej bazie wzorów dokumentów.

 

Słowa kluczowe prawo   darmowe   bezpłatne   wzory pism   umowa   umów   podania   podań   adwokaci   wniosków   oświadczeń   pozwów   pozew   wniosek   oświadczenie   radcy prawni   notariusze   dane   adresy   instytucje   sądy   prokuratura   ustawy   akty prawne   rozporządzenia   kalkulator kr
Url http://www.systemprawa.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Data wpisu Nov 11, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Prawo
Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski & Guzek świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej, a w szczególności prowadzi sprawy z zakresu obsługi prawnej klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz z zakresu doradztwa podatkowego. Partnerami Adwokackiej Spółki Partnerskiej Grzybkowski & Guzek są adwokaci Tomasz Grzybkowski i Tomasz Guzek. Adwokat Tomasz Grzybkowski jest również doradcą podatkowym.
Kategoria:

Zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego kierowcy śpiącemu w kabinie w podróżach zagranicznych należy się specjalne uposażenie w formie ryczałtu za nocleg. Na skutek tego wyroku otwarły się drzwi do otrzymania odszkodowania za ryczałt w ciągu minionych trzech lat. Warto uświadomić sobie, że jest szansa odzyskania do 150 tys. zł.

Kierowco - napisz lub zadzwoń do nas (RyczaltZaNoclegi.pl), do wszystkich spraw przystępujemy w sposób indywidualny, nie czekaj! Nasi pracownicy za darmo rozpatrzą Twoją sprawę. Nie bierzemy żadnych opłat wstępnych (pobieramy jedynie prowizję od wygranych spraw)! Już dziś odwiedź naszą stronę i pozyskaj niezbędne informacje: http://ryczaltzanoclegi.pl/
Kategoria:

Szukasz wzorów umów, pism, formularzy, również z możliwością ich wydrukowania? To dobrze trafiłeś. Na naszej stronie znajdziesz ponad 1000 darmowych wzorów dokumentów. Mamy m.in. wzory umów finansowo-księgowych, umowy zlecenia, umowy związane z komputerami i informatyką, posiadamy również wzory pozwów, skarg, sprzeciwów, a także wnioski, i to wszystko do pobrania ZA DARMO. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę
Kategoria:

Kancelaria notarialna świadczy usługi w zakresie: sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie poświadczeń, spisywanie protokółów, sporządzanie protokółów dziedziczenia i aktów poświadczenia dziedziczenia.

Kancelaria Notarialna Małgorzata Szyszko znajduje się w centrum Wrocławia - przy ulicy Bałuckiego 4/2.

Biuro czynne jest w dni robocze w godzinach 9 - 16.

Kontakt: tel. 071 7967955, 071 7967956, fax: 071 7967956 wew. 24
Kategoria:

Centrum Odszkodowań Lexpro to lider w branży dochodzenia odszkodowań za szkody osobowe, które miały miejsce za granicą a w szczególności na terenie Francji. Specjalizujemy się w odszkodowaniach dla ofiar wypadków samochodowych i wypadków w pracy, które wydarzyły się na terenie Francji.
Specjalizacją naszej firmy są: odszkodowania powypadkowe, odszkodowania za wypadki we Francji. Sprawy przyjmujemy i prowadzimy bez żadnych opłat z góry co pozwala każdemu poszkodowanemu na uzyskanie odszkodowania jeśli tylko nam powierzy swoją sprawę. Warto nam zaufać bo Lexpro to profesjonaliści od lat.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl