Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
39
65007


 
Opis Jesteśmy firmą, która zajmuje się badaniami nad poprawą jakości wody. Dzięki zainspirowaniu dotychczasowymi odkryciami Masaru Emoto, stworzyliśmy innowacyjną technologię żywej wody, która zmienia strukturę cząsteczkową płynów, dzięki wykorzystaniu naturalnej energii. Picie wzorcowej wody ma zbawienny wpływ na organizm oraz nawadniane nią rośliny. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe Uzdatnianie wody   Badania wody   Aktywny Kubek
Url http://harmonyh2o.com
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu May 31, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Pierwsze doświadczenia w dziedzinie inżynierii ruchu Firmy ETALON sięgają roku 1973. Zaopatruje ona różne przedsiębiorstwa oraz instytucje w urządzenia bezpieczeństwa drogowego oraz udziela porad w obrębie właściwego zabezpieczania oraz oznakowania robót drogowych. Zajmuje się montażem pionowych znaków drogowych, tablic, luster drogowych i elementów świetlnych, blokad na parkingach, progów zwalniających, rozmieszczeniem ostrzegawczych barier i słupków blokujących. Poza tym wykonuje cienko- i grubowarstwowe poziome oznakowanie dróg, w tym malowanie linii, pasów oraz instaluje elementy odblaskowe. Wieloletnie doświadczenie zostało nagrodzone przez przyznanie dla ETALONU certyfikatów: CZMUDA S.A. Olsztyn, WIMED Sp. z o.o. Tuchów, KRD BIG S.A. Przedsiębiorstwo realizuje zamówienia z województwa dolnośląskiego oraz innych terenów. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Okręgowego menadżera sprzedaży przedsiębiorstwa Avon. Irena Ferenc zajmuje się pozyskiwaniem nowych pracowników oraz koordynacją pracy Konsultantek i Liderów sprzedaży z Konina i pobliskich miejscowości. W zakresie usług znajduje się również sprzedaż bezpośrednia kosmetyków, a także organizowanie spotkań integracyjnych, konferencji sprzedażowych i profesjonalnych szkoleń branżowych. W trakcie organizowanych szkoleń, można zapoznać się z najświeższymi trendami w kosmetyce, a także nauczyć jak poprawnie kreować swój wizerunek, jakie metody sprzedażowe są najskuteczniejsze. Współpraca ze światowym liderem w branży kosmetycznej, jakim jest Avon to to również gwarancja rozwoju osobistego i możliwość awansu. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

Reklama wizualna to niezmiernie popularna metoda promowania własnej marki i produktów. Przedsiębiorstwo Noma System znajduje się w Kielcach i zaprasza do swojego biura projektowego. Reklama wizualna to nie tylko wielkoformatowe billboardy, neony czy nalepki na samochody. To również szereg drobnych przedmiotów, które można wręczyć Klientom, a jakie budują pozytywny obraz marki. To między innymi firmowe papiery, wizytówki, ulotki, katalogi i foldery. Oczywiście świadczymy też kompleksowe usługi w obszarze standardowej reklamy- przygotowujemy od podstaw i w ścisłej współpracy z Klientem witryny sklepowe, stoiska targowe, reklamy do montażu przy drogach. Doradzamy w zakresie formy oraz treści tych reklam. Zapraszamy na nasze strony internetowe- mieści się tam nasze port folio i wszelkie niezbędne wiadomości.
Kategoria:

Zapraszamy do bliższego zaznajomienia się z bogatym wachlarzem usług proponowanych przez rekomendowaną na rozległą skalę firmę Insektpol. Jesteśmy wiodącą marką, która na polskim rynku działa od lat, będąc doświadczonym przedstawicielem branży. Proponujemy gazowanie domu, zwalczanie owadów wszelkiego rodzaju, sprzątanie po zgonach czy fumigację w Gdyni i okolicy. Z nami nie będzie problemu z fachowym doczyszczeniem wszelkich obiektów i pomieszczeń. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:

Produkty do przygotowania lakieru, maskowania, materiały do polerowania i ścierania, a ponadto pistolety lakiernicze i akcesoria maszynowe oraz produkty do renowacji i pielęgnacji tapicerki skórzanej to jedynie poniektóre kategorie produktów, jakie dysponuje w swojej ofercie dystrybutor marki Finixa w Polsce - Efinixa.pl. Jesteśmy sklepem internetowym i prowadzimy autoryzowaną sprzedaż produktów belgijskiej marki Finixa. Wysoka jakość oraz konkurencyjne ceny dają gwarancję zadowolenia nawet najbardziej wymagającym klientom. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy oraz do współpracy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl