Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
3
65120


 
Opis Jesteśmy firmą, która zajmuje się badaniami nad poprawą jakości wody. Dzięki zainspirowaniu dotychczasowymi odkryciami Masaru Emoto, stworzyliśmy innowacyjną technologię żywej wody, która zmienia strukturę cząsteczkową płynów, dzięki wykorzystaniu naturalnej energii. Picie wzorcowej wody ma zbawienny wpływ na organizm oraz nawadniane nią rośliny. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe Uzdatnianie wody   Badania wody   Aktywny Kubek
Url http://harmonyh2o.com
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu May 31, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
W propozycji firmy TIMRolety znajdą Państwo szeroki wybór: rolet typu dzień - noc, żaluzji aluminiowych, żaluzji drewnopodobnych, bram, ogrodzeń, drzwi, okien, parapetów i automatyki do bram oraz rolet. Oferujemy również układy przeładunkowe: rampy przeładunkowe (pomosty), luzy uszczelniające, kołnierze uszczelniające, bramy segmentowe, wyposażenie dodatkowe: naprowadzacze kół, odbojniki, słupki ochronne. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Bydgoszczy, a oddział w Lęborku. Staramy się sprostać każdemu, także najbardziej nietypowemu zleceniu. Wykwalifikowana kadra pracownicza pracująca w naszym zakładzie to gwarancja wysokiej klasy oraz kompetentnej Obsługi zamówień. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy więcej wiadomości i pełną propozycję firmy.
Kategoria:

Prezentujemy przedsiębiorstwo Tfp- producenta tektury falistej i opakowań tekturowych. Siedziba naszej firmy mieści się w Kórniku, a zakłady produkcyjne- w Kórniku i Babimoście. Dajemy wysokiej jakości tekturę, którą wyrabiamy z najlepszych komponentów dostarczanych nam regularnie przez firmy, do których mamy zaufanie i z którymi współpracujemy od lat. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta, dlatego każdego traktujemy indywidualnie, starając się wyjść vis-a-vis jego życzeniom i oczekiwaniom. Wyrabiamy opakowania wykrawane i klapowe. Jedne i drugie możemy zadrukować wzorem w wielu kolorach, zgodnym z wytycznymi podanymi przez Klienta. Dostarczamy też arkusze tektury falistej o różnorodnych profilach, mogą także być zadrukowane. Wejdź na stronę internetową i zapoznaj się bliżej z naszą ofertą i działalnością.
Kategoria:

Zakład Nagrobkowy Anna Porczyk proponuje swoim Klientom na obszarze Tomaszowa Mazowieckiego wysokiej klasy usługi kamieniarskie, które nieprzerwanie świadczy od 1977 roku. Klienci w propozycji zakładu odnajdą duży wybór nagrobków, pomników, grobowców, parapetów wykonanych z kamienia oraz schodów i blatów wykonanych z najlepszego jakościowo granitu. Pracownicy zakładu to fachowcy z wieloletnim stażem, którzy kładą znaczny nacisk na precyzję wykonania zamówionego nagrobka czy również parapetu. W swojej pracy łączą oni solidność zaklętą w kamieniu, a również wydobywają jego piękno, dzięki czemu pomnik wykonany z marmuru lub granitu będzie pięknym hołdem i gestem szacunku dla osoby zmarłej. Klienci zainteresowani naszymi usługami kamieniarskimi zapraszamy na stronę internetową, na której znajduje się więcej wiadomości o propozycji.
Kategoria:

To co nas motywuje do działalności to chęć poprawy jakości życia, oraz stanu zdrowia. W związku z tym też nasza aktywność skoncentrowana jest naokoło sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego, a zwłaszcza szczególnych łóżek do masażu, które mogą być nieodzownym fragmentem podczas rehabilitacji pacjenta. Punkty naszej dystrybucji znajdują się w 500 punktach w wielorakich krajach, oraz jesteśmy na drugim miejscu względem sprzedaży w naszej dziedzinie. Wszystkie nasze produkty są wytarzana na linii produkcyjnej Panasonic. Na dodatek możemy omówić całkowity plan rehabilitacyjny w naszym centrum fizjoterapeutycznym. Dodatkowo sprzedawania szczególnych łóżek masujących sprzedajemy także maty masujące, nefrytowe i germanitowe, kardio-naczyniowo narzędzia rehabilitacyjne, jonizatory wody i sporo pozostałych sprzętów do rehabilitacji.
Kategoria:

Wysokiej jakości kawy i ekspresy do kawy dla biura, gastronomii i dla domu oferuje Caffe Team Sp. z o.o w Warszawie. Przeszło dziesięcioletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić wymagania klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo kawy tj. Lavazza, Segafredo, Illy, Lamborgini, MK Cafe, Saeco, ekspresy gastronomiczne Brasilia, LaCimbali, Saeco i inne, ekspresy biurowe Jura czy Franke oraz profesjonalne urządzenia gastronomiczne. Oferujemy ponadto profesjonalne naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz przeglądy okresowe. Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl