Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24737
415
0
66020


 
Opis Firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych, pozycjonowaniem i identyfikacją wizualną. Przedsiębiorstwo Art Delarte tworzą ludzie z pasją, dla których zadowolenie Klienta i najwyższa jakość usług są sprawą priorytetową. Wszystkie wykonane dotychczas realizacje można obejrzeć za pośrednictwem strony internetowej. Oprócz wspomnianych wyżej projektów, firma zajmuje się także tworzeniem szablonów na aukcje oraz projektowaniem ulotek. Zapraszamy do odwiedzenia strony firmy Art Delarte.

 

Słowa kluczowe szablony allegro   szablony   strony internetowe toruń   strony internetowe   tworzenie stron www
Url http://www.artdelarte.pl
Kategorie Internet > Tworzenie stron
Marketing Reklama > Pozycjonowanie
Internet > Strony www
Data wpisu Apr 18, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Tworzenie stron
Nasza agencja interaktywna Studio WebMaster zajmuje się tworzeniem stron internetowych, sklepów internetowych a także pozycjonowaniem stron www.
Nasze strony tworzone są w technologii responsywnej, co dokładnie oznacza że dostosowują się do każdej rozdzielczości - tv, komputer, telefon czy tablet. W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo urządzeń o zróżnicowanej rozdzielczości, a komputery powoli są zastępowane do przeglądania Internetu przez tablety i telefony.
Przy projektowaniu stron dbamy aby zoptymalizować kod tak aby był jak najbardziej czytelny dla robotów Google. Dbamy również aby strona była zgodna z standardami World Wide Web Consortium. Nie obciążamy stron ciężką grafiką, ponieważ zależy nam aby szybkość wczytywania stron była jak najszybsza.
Tworzymy sklepy internetowe na platformie PrestaShop lub WordPress. Oczywiście nasze sklepy posiadają wszystkie standardowe opcje:
- wyszukiwarkę, nieograniczoną ilość kategorii, nieograniczoną galerię zdjęć, formularz kontaktowy i wiele innych opcji
W każdym sklepie internetowym który projektujemy instalujemy wszystkie podstawowe moduły które pozwalają na rozruch i prawidłowe działanie sklepu.
Oczywiście nasze sklepy online są responsywne, czyli dostosowane do każdej rozdzielczości, dlatego też Państwa klient będzie mógł zrobić zakupy w każdym miejscu z telefonu czy tabletu.
Ponadto oferujemy pozycjonowanie stron internetowych. Ponieważ nie wystarczy posiadać stronę, należy ją także odpowiednio wypozycjonować aby klient mógł w łatwy sposób ją odnaleźć. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nasze strony zajmują wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.
Co miesiąc zdajemy naszym klientom pełny raport na temat ich strony, aby na bieżąco mogli śledzić jej pozycję.
Pozycjonowanie stron to dosyć długotrwały proces, ale przy odpowiedniej wiedzy przyniesie bardzo pozytywne korzyści.
Kategoria:

Javaskrypt jest serwisem internetowym, który oferuje przeglądającym skrypty java czyli skrypty javascript. Zaletą jest to, że są to darmowe skrypty i możesz je wstawić od razu na swoją stronę. Także to, że działają bezproblemowo bo wykonują się po stronie przeglądarki internauty, a nie serwera. Na stronie oferujemy też darmowe skrypty php. Ponadto w serwisie można znaleźć porady dla początkujących webmasterów - gdzie założyć pierwszą stronę, znaleźć ciekawe dodatki na stronę i na bloga.
Kategoria:

Pixel Web Studio jest agencja interaktywna specjalizujaca sia w kreowaniu rozwiazan

biznesowych i stron www dla przedsiebiorstw oraz osób prywatnych z siedziba w Edynburgu.

Oferujemy: tworzenie stron internetowych, sklepy internetowe, CMS, flash, bannery reklamowe,

identyfikacje wizualna, prezentacje multimedialne, hosting, pozycjonowanie, reklame i promocje

w internecie.

Realizujemy zlecenia z calego UK oraz Polski.

Zapraszamy na nasza strone www.pixelwebstudio.co.uk po wiecej szczególów oraz do dzialu

portfolio aby zobaczyc dotychczasowe realizacje.
Kategoria:

Z przyjemnością przedstawiamy business występujący pod tytułem Marketing Point będący Agencją Komunikowania Marketingowego prowadzącą działalność zajmującą się wspomaganiem inicjatyw gospodarczych w obszarze budowania, a potem realizowania od A do Zet działań o charakterze marketingowym, a w szczególności reklamowym. W dziedzinie działań, które deklaruje Marketing Point, należy zwrócić uwagę na chociaż niektóre, a między innymi niniejsze: robienie koncepcji odnoszących się do marketingu, przygotowywanie i wykonanie kampanii reklamowo-promocyjnych, ale też pisanie haseł reklamowych, kreowanie, projektowanie grafiki reklamowej, produkcja gadżetów reklamowych, marketing internetowy, projektowanie stron Wrocław oraz dużo innych.
Kategoria:

Jeżeli chcą Państwo mieć idealnie wyglądającą witrynę internetową, to osoba Piotra Purzyckiego w tym bardzo pomoże. W propozycji firmy znajduje się tworzenie witryny, sklepu internetowego a także fachowe usługi związane z pocyjonowaniem istniejących witryn na potrzeby wyszukiwarek internetowych. Doświadczenie w tworzeniu witryn sięga 2009 roku, kiedy to firma zaczęła funkcjonować. Współpraca z profesjonalnym grafikiem po studiach na ASP zapewnia doskonały wygląd każdej stworzonej strony internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl