Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25087
415
4
66168


 
Opis Jeżeli chcą Państwo mieć idealnie wyglądającą witrynę internetową, to osoba Piotra Purzyckiego w tym bardzo pomoże. W propozycji firmy znajduje się tworzenie witryny, sklepu internetowego a także fachowe usługi związane z pocyjonowaniem istniejących witryn na potrzeby wyszukiwarek internetowych. Doświadczenie w tworzeniu witryn sięga 2009 roku, kiedy to firma zaczęła funkcjonować. Współpraca z profesjonalnym grafikiem po studiach na ASP zapewnia doskonały wygląd każdej stworzonej strony internetowej.

 

Słowa kluczowe strona internetowa   internet   strony www   projektowanie stron internetowych   grafika
Url http://purzycki.pl
Kategorie Internet > Tworzenie stron
Data wpisu Apr 24, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Tworzenie stron
OCTOMedia to kreatywna agencja zajmująca się projektowaniem stron www i pisaniem skryptów na zlecenie. Proponujemy tworzenie stron internetowych od prostych wizytówek spółek z podstawowymi danymi teleadresowymi i prostą szatą graficzną, aż po skomplikowane portale WEB 2.0. Zapraszamy do współpracy. Potrafimy się przystosować do Twoich wymagań. Proponujemy dokładnie wyselekcjonowane produkty dla niedużych i średnich przedsiębiorstw z okolic Mielca i okolic. Osiąganie realnych korzyści przez naszą firmęzych nabywców, to nasz zasadniczy cel. Zapraszamy do siedziby OCTOMedia w Mielcu.
Kategoria:

Znajdziesz tutaj darmowe szablony stworzone w technologii XHTML i CSS, artykuły i tutoriale związane z tworzeniem stron internetowych. Strona jest również moim portfolio. Oferuję tworzenie stron www zgodnych z najnowszymi standardami.
Kategoria:

Tworzenie i projektowanie stron we Wrocławiu to coś, co sprawia nam ogromną radość. Tworzymy strony internetowe zgodnie z najwyższymi standardami. Odpowiednio optymalizujemy strony internetowe tak, aby strona wyświetlała się jak najwyżej podczas wyszukiwani w danej przeglądarce. Dbamy o najmniejsze szczegóły. Staramy się, aby strona była dopasowana do wymagań naszych klientów. Posiadamy wiele wizji i pomysłów, które przekładamy na realizacje. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Mamy bardzo korzystne ceny na rynku.
Kategoria:

Jeśli potrzebujesz reklamy, a cenisz swój czas, pozwól, że dostarczymy to czego potrzebujesz, a zaoszczędzimy to co cenisz.Jesteśmy ludźmi, którzy tworzą strony internetowe z zamiłowania. Cechuje nas kreatywność, ambicja, dynamiczność.

Nasze projekty są odzwierciedleniem marzeń naszych klientów. Nasza oferta jest elastyczna i stworzona na potrzeby naszych klientów.

Bezpośredni kontakt umożliwia dopasowanie serwisu do konkretnych potrzeb.

Aplikacje webowe wykonane przez nas charakteryzują się pogodzeniem wymogów estetycznych i stylistycznych biorąc pod uwagę oczekiwania internautów, potencjalnych klientów Państwa firmy.Proponujemy Państwu strony www, wizytówki internetowe oraz drukowane, reklamowe projekty graficzne, a także pomoc we wdrożeniu systemów Open Source (przyklad projektu PHU Ikoszyczek)

W naszej ofercie można znależć:
STANDARD WWW - oferta skierowana dla małych firm i osób prywatnych (projekt graficzny + 3 podstrony)
SYSTEM CMS - system zarządzania treścią za pomocą przeglądarki (edytujesz treści jak w MS OFFICE)
Profesjonalne logo - logo identyfikuje wizualnie firmę
Wizytówki - idealne rozwiązanie do wymiany kontaktów i krótkich informacji
Szablony aukcji internetowych i strony o mnie - zwiększ sprzedaż i prestiż wyróżniając się designem
Bazy danych MySQL - zarządzanie informacjami
Rejestracja domen internetowych - pomagamy wybrać i zarejestrować atrakcyjne i łatwe do zapamiętania adresy www
Hosting - niezawodne serwery w korzystnej ceniewww.group4web.pl
Kategoria:

Szablonowo to niezwykłe, oryginalne, prestiżowe i niespotykane szablony stron www. Jeżeli szukać interesującego designu na swoją stronę - dobrze trafiłeś. Tutaj znajdziesz najlepsze designy, które potrafią zainteresować internautów. Serdecznie zapraszamy do korzystania z Szablonowa.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl