Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
7
65012

Stow. Księgowych - ubezpieczenia


 
Opis Zawód księgowego cieszy się w naszym kraju sporym prestiżem i poważaniem w społeczeństwie, Nie oznacza to, że nie są potrzebne działania mające na celu podniesienie tego prestiżu. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy dba o to, aby podtrzymywać pozytywny obraz tego zawodu. Jednakże główna nasza aktywność obraca się wokół organizowania szkoleń dla księgowych wszystkich stopni certyfikacji. Organizujemy kursy certyfikacji zawodu dla każdych czterech poziomów: od księgowego do dyplomowanego księgowego. Realizujemy także egzaminy umożliwiające uzyskanie kolejnych stopni certyfikacji. Zapraszamy także na studia podyplomowe- obecnie prowadzimy dwa kierunki: rachunkowość oraz controlling. Organizujemy także kursy przygotowujące do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Po więcej wiadomości zapraszamy na naszą stronę.

 

Słowa kluczowe księgowość   stowarzyszenie księgowych   certyfikacja zawodu   biegli rewidenci   ubezpieczenia   klub księgowego   biura rachunkowe
Url http://www.skwpbydgoszcz.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu May 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Szukasz we Wrocławiu obsługi księgowej, która działa dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw? Sprawdź ofertę Biura rachunkowego IBIS Małgorzata Idzior. Zajmujemy się rachunkowością, księgowością, doradztwem podatkowym, całościowym wsparciem nowo powstających podmiotów gospodarczych. biuro od 27 lat prowadzi mgr Małgorzata Idzior, która posiada duże doświadczenie zawodowe w księgowości i controllingu. Dysponujemy licencją Ministerstwa Finansów, a prowadzona działalność objęta jest ubezpieczeniem OC.
Kategoria:

Za pomocą naszego serwisu możesz rozliczyć swój roczny podatek. Benefity, o które możesz się ubiegać: Tax Credit - Child Tax Credit i Working Tax Credit, urlop - zasiłek macierzyński - Maternity Allowance, dofinansowanie do mieszkania - Housing Benefit, zasilek na dziecko - Child Benefit.
Kategoria:

Zawód księgowego cieszy się w naszym kraju sporym prestiżem i poważaniem w społeczeństwie, Nie oznacza to, że nie są potrzebne działania mające na celu podniesienie tego prestiżu. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy dba o to, aby podtrzymywać pozytywny obraz tego zawodu. Jednakże główna nasza aktywność obraca się wokół organizowania szkoleń dla księgowych wszystkich stopni certyfikacji. Organizujemy kursy certyfikacji zawodu dla każdych czterech poziomów: od księgowego do dyplomowanego księgowego. Realizujemy także egzaminy umożliwiające uzyskanie kolejnych stopni certyfikacji. Zapraszamy także na studia podyplomowe- obecnie prowadzimy dwa kierunki: rachunkowość oraz controlling. Organizujemy także kursy przygotowujące do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Po więcej wiadomości zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:

Biuro Arete z Gdyni już od 1997 roku prowadzi kompleksową obsługę przedsiębiorstw w obrębie księgowości oraz kadrowo-płacowym, obejmującą działalność gospodarczą osób fizycznych, spółek z o.o., spółek jawnych i cywilnych oraz wspólnot mieszkaniowych, fundacji i stowarzyszeń. Firma ta gwarantuje wszystkim profesjonalną obsługę wysoce wykwalifikowanej kadry, bezpieczeństwo finansowe oraz merytoryczne, a także terminową realizację każdego zlecenia. Arete poprowadzi pełną księgowość oraz podatkowe książki przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, ewidencje na potrzeby podatku VAT i ewidencje środków trwałych. Poza tym zajmie się przygotowaniem rozliczeń rocznych oraz comiesięcznych deklaracji podatkowych, rozliczeń rocznych, a także sprawozdań dla GUS. Nie zawiedzie Państwa także we wszystkich sprawach kadrowo-płacowych. Szerzej na stronie.
Kategoria:

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą biura rachunkowego Haliny i Lucjana Gajdów z Warszawy. Proponujemy okazały zakres usług rachunkowych. Realizujemy audyty sprawozdań finansowych, zajmujemy się kadrami i płacami. Nasi profesjonalni pracownicy zdołają również zająć się księgowością Twojej firmy i doradztwem ekonomiczno- finansowym. Nasze usługi świadczymy kompetentnie, podmiotowo podchodząc do każdego Zleceniodawcy i jego potrzeb. Mały zespół pozwala nam na dużą ruchliwość i sprawną organizację pracy. Nasi pracownicy to doświadczeni audytorzy, księgowi doradcy ekonomiczni. Z radością przygotujemy dla Ciebie adekwatne sprawozdania, abyś wiedział, jaka jest kondycja Twojej firmy. Mamy też rewidentów, którzy mogą sprawdzić Twoje księgi rachunkowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej wiadomości.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl