Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22089
415
1
65195

Stow. Księgowych - ubezpieczenia


 
Opis Zawód księgowego cieszy się w naszym kraju sporym prestiżem i poważaniem w społeczeństwie, Nie oznacza to, że nie są potrzebne działania mające na celu podniesienie tego prestiżu. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy dba o to, aby podtrzymywać pozytywny obraz tego zawodu. Jednakże główna nasza aktywność obraca się wokół organizowania szkoleń dla księgowych wszystkich stopni certyfikacji. Organizujemy kursy certyfikacji zawodu dla każdych czterech poziomów: od księgowego do dyplomowanego księgowego. Realizujemy także egzaminy umożliwiające uzyskanie kolejnych stopni certyfikacji. Zapraszamy także na studia podyplomowe- obecnie prowadzimy dwa kierunki: rachunkowość oraz controlling. Organizujemy także kursy przygotowujące do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Po więcej wiadomości zapraszamy na naszą stronę.

 

Słowa kluczowe księgowość   stowarzyszenie księgowych   certyfikacja zawodu   biegli rewidenci   ubezpieczenia   klub księgowego   biura rachunkowe
Url http://www.skwpbydgoszcz.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu May 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Korzystanie z usług biura księgowego podczas prowadzenia swoje własnej działalności to bardzo ważna rzecz. Dzięki tejże współpracy możemy być pewni tego, że nasze finanse są bezpieczne i nic im się nie stanie. Biuro, które zajmuje się takimi właśnie usługami znajdziemy pod adresem jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Profesjonalizm i duże doświadczenie powoduje to, że współpraca z takim biurem to czysta przyjemność. Oferta tego biura dotyczy prowadzenia księgowości firmowej, tworzenia umów z pracownikami, przygotowania sprawozdań finansowych, rozliczania składek z ZUS oraz wielu innych rzeczy, które są wyszczególnione na stronie jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin tejże strony jak i do kontaktu z danym biurem księgowym!
Kategoria:

Firma Dossier z Warszawy specjalizuje się w księgowości, rachunkowości i podatkach. Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy i instytucje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, oferujemy kompleksową pomoc w rozwiązywaniu problemów księgowych, podatkowych oraz problemów z obszaru prawa pracy. Trudnimy się badaniem sprawozdań finansowych, prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych, wykonywaniem ekspertyz, doradztwem podatkowym i działalnością wydawniczą oraz szkoleniową w zakresie rachunkowości. Podejmujemy się prowadzenia postępowań likwidacyjnych i upadłościowych. Więcej szczegółowych informacji na witrynie internetowej.
Kategoria:

Podatki, wszystko o podatkach. Serwis informacyjno-doradczy z uwzględnieniem praktycznych przypadków. Podatek VAT, dochodowy, inne podatki. PIT. Praktyczne porady i rozwiązania problemów udzielane przez doradców podatkowych. Portal dla przedsiębiorców i dla osób fizycznych - prywatnych. Uzupełniana baza porad podatkowych i prawnych.
Kategoria:

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą biura rachunkowego Haliny i Lucjana Gajdów z Warszawy. Proponujemy okazały zakres usług rachunkowych. Realizujemy audyty sprawozdań finansowych, zajmujemy się kadrami i płacami. Nasi profesjonalni pracownicy zdołają również zająć się księgowością Twojej firmy i doradztwem ekonomiczno- finansowym. Nasze usługi świadczymy kompetentnie, podmiotowo podchodząc do każdego Zleceniodawcy i jego potrzeb. Mały zespół pozwala nam na dużą ruchliwość i sprawną organizację pracy. Nasi pracownicy to doświadczeni audytorzy, księgowi doradcy ekonomiczni. Z radością przygotujemy dla Ciebie adekwatne sprawozdania, abyś wiedział, jaka jest kondycja Twojej firmy. Mamy też rewidentów, którzy mogą sprawdzić Twoje księgi rachunkowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej wiadomości.
Kategoria:

Zawód księgowego cieszy się w naszym kraju sporym prestiżem i poważaniem w społeczeństwie, Nie oznacza to, że nie są potrzebne działania mające na celu podniesienie tego prestiżu. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy dba o to, aby podtrzymywać pozytywny obraz tego zawodu. Jednakże główna nasza aktywność obraca się wokół organizowania szkoleń dla księgowych wszystkich stopni certyfikacji. Organizujemy kursy certyfikacji zawodu dla każdych czterech poziomów: od księgowego do dyplomowanego księgowego. Realizujemy także egzaminy umożliwiające uzyskanie kolejnych stopni certyfikacji. Zapraszamy także na studia podyplomowe- obecnie prowadzimy dwa kierunki: rachunkowość oraz controlling. Organizujemy także kursy przygotowujące do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Po więcej wiadomości zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl