Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21686
415
1
65083

Stow. Księgowych - ubezpieczenia


 
Opis Zawód księgowego cieszy się w naszym kraju sporym prestiżem i poważaniem w społeczeństwie, Nie oznacza to, że nie są potrzebne działania mające na celu podniesienie tego prestiżu. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy dba o to, aby podtrzymywać pozytywny obraz tego zawodu. Jednakże główna nasza aktywność obraca się wokół organizowania szkoleń dla księgowych wszystkich stopni certyfikacji. Organizujemy kursy certyfikacji zawodu dla każdych czterech poziomów: od księgowego do dyplomowanego księgowego. Realizujemy także egzaminy umożliwiające uzyskanie kolejnych stopni certyfikacji. Zapraszamy także na studia podyplomowe- obecnie prowadzimy dwa kierunki: rachunkowość oraz controlling. Organizujemy także kursy przygotowujące do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Po więcej wiadomości zapraszamy na naszą stronę.

 

Słowa kluczowe księgowość   stowarzyszenie księgowych   certyfikacja zawodu   biegli rewidenci   ubezpieczenia   klub księgowego   biura rachunkowe
Url http://www.skwpbydgoszcz.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu May 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Firma Dossier z Warszawy specjalizuje się w księgowości, rachunkowości i podatkach. Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy i instytucje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, oferujemy kompleksową pomoc w rozwiązywaniu problemów księgowych, podatkowych oraz problemów z obszaru prawa pracy. Trudnimy się badaniem sprawozdań finansowych, prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych, wykonywaniem ekspertyz, doradztwem podatkowym i działalnością wydawniczą oraz szkoleniową w zakresie rachunkowości. Podejmujemy się prowadzenia postępowań likwidacyjnych i upadłościowych. Więcej szczegółowych informacji na witrynie internetowej.
Kategoria:

Serwis interaktywnych formularzy podatkowych w formacie XLS Excel. Zawiera wszystkie aktualne deklaracje typu PIT, CIT, AKC, VAT, VZM, PCC, SD, NIP, IFT i inne, które można wypełniać, drukować i zapisywać.
Kategoria:

Biuro rachunkowe Kognitariat funkcjonuje w branży od 1993 roku. Nasi ludzie posiadają długoletnie doświadczenie w branży oraz stale poprawiają swoje kwalifikacje poprzez udział w różnego rodzaju kursach oraz szkoleniach. Zajmujemy się obsługą w sferze podatkowej, rachunkowej oraz w szeroko rozumianym zakresie prawa gospodarczego i administracyjnego. Nasza platforma usług internetowych funkcjonuje pod nazwą KOGNITARIAT VPN od kilku lat. Platforma jest regularnie rozwijana. Nasi klienci mogą być pewni gwarancji jakości i bezpieczeństwa.
Kategoria:

Szukają Państwo doświadczonych praktyków w zakresie księgowości, controllingu i planowania, zarówno w firmach krajowych, jak i międzynarodowych? Zapraszamy do współpracy z warszawską firmą Horizon Finance N. Jędrzejczak-Klimek Sp. j. Oferujemy pełen zakres usług księgowych, m. in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie usług kadrowo-płacowych, pełne wsparcie w zakresie rejestracji działalności (KRS, REGON, ZUS, VAT-R) oraz usługi controllingowe. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie OC. Gwarantujemy obsługę w języku angielskim. Zachęcamy do kontaktu!
Kategoria:

Portal ifirma.pl umożliwia użytkownikom samodzielne prowadzenie ksiegowości małej firmy. Na naszej stronie odnajdą Państwo bezpłatne a także odpłatne aplikacje pozwalające na dogodne wprowadzanie zaistniałych przychodów a także rozchodów. Udostępnione programy umożliwiają przekazywanie rozliczeń do urzędu skarbowego przez Internet. Oferujemy wszystkim użytkownikom nieodpłatną pomoc ekspertów, którzy odpowiadają na pytania zadane drogą internetową oraz przez telefon. Swoje usługi przedstawiamy na rynku od kilkunastu lat, bez przerwy rozwijając przekazane aplikacje.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl