Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20820
415
4
64966

Stow. Księgowych - ubezpieczenia


 
Opis Zawód księgowego cieszy się w naszym kraju sporym prestiżem i poważaniem w społeczeństwie, Nie oznacza to, że nie są potrzebne działania mające na celu podniesienie tego prestiżu. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy dba o to, aby podtrzymywać pozytywny obraz tego zawodu. Jednakże główna nasza aktywność obraca się wokół organizowania szkoleń dla księgowych wszystkich stopni certyfikacji. Organizujemy kursy certyfikacji zawodu dla każdych czterech poziomów: od księgowego do dyplomowanego księgowego. Realizujemy także egzaminy umożliwiające uzyskanie kolejnych stopni certyfikacji. Zapraszamy także na studia podyplomowe- obecnie prowadzimy dwa kierunki: rachunkowość oraz controlling. Organizujemy także kursy przygotowujące do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Po więcej wiadomości zapraszamy na naszą stronę.

 

Słowa kluczowe księgowość   stowarzyszenie księgowych   certyfikacja zawodu   biegli rewidenci   ubezpieczenia   klub księgowego   biura rachunkowe
Url http://www.skwpbydgoszcz.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu May 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Jeśli jesteś

- podatnikiem opodatkowanym ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,,
- podatnikiem uzyskującym dochód z odpłatnego zbycia papierów wartościowych oraz pochodnych instrumentów finansowych,
- podatnikiem objętym liniową (dziewiętnastoprocentową) stawką podatku,,
- podatnikiem podatku dochodowego od osób fizycznych,

możesz oddać swój jeden procent podatku dla OPP.
Organizacją Pożytku Publicznego może być organizacja pozarządowa, stowarzyszenie jednostek samorządu terytorialnego lub podmiot działający na podstawie przepisów o stosunku Państwa do innych kościołów i związków wyznaniowych, o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego oraz ustawy o gwarancjach wolności wyznania i sumienia


Przekaż 1 procent swojego podatku potrzebującym. Nie wahaj się. Zrób to już teraz.
Kategoria:

System kadrowo-płacowy HR Easy Works® wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników firm o dowolonym profilu działalności. Automatyzuje obliczanie płac, planowanie i ewidencje czasu pracy oraz umożliwia prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej. Wspomaga rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS, jest zgodny z obowiązującym prawem pracy.
Kategoria:

Biuro rachunkowe Skierniewice to biuro zajmujące się księgowością i rachunkowością, w szerokim rozumieniu tych słów. Prowadzimy księgowość firm, przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Współpracujemy z najlepszymi prawnikami, i doradcami finansowymi. Oferujemy usługi księgowe dla klientów z kraju i zagranicy. Zatrudniani przez nas księgowi są najlepszymi ekspertami z dużym doświadczeniem zawodowym oraz stale zapoznającymi się z nowościami w dziedzinie księgowości i rachunkowości. U nas możesz także prowadzić księgi przez Internet, co gwarantuje wysoko rozwinięta komputeryzacja naszego biura. Oferowane przez nas usługi są świadczone w języku polskim i angielskim. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.
Kategoria:

Prowadzenie księgowości w firmie wymaga pewnego przygotowania. Bez wiedzy na temat zagadnień merytorycznych najprawdopodobniej będziemy mieć spore problemy ze sprawnym działaniem tego działu. Stale prowadzone konsultacje z ekspertami w tej dziedzinie pozwalają nam tworzyć stronę, na którejbez problemów wyszukacie Państwo zagadnienia dotyczące prowadzenia księgowości oraz ich precyzyjne wyjaśnienie. Dzięki naszej stronie macie szansę zgłębić tajniki księgowości, również coraz bardziej popularnej księgowości internetowej, co pozwoli Wam lepiej i efektywniej zorganizować pracę całej firmy a także wszystkich zatrudnionych w niej pracowników.
Kategoria:

Klienci, którzy poszukują wiarygodnych usług rachunkowych cechujących się nowoczesnym podejściem do obsługiwania klienta, powinni zapoznać się z ofertą ING Księgowość. Przedsiębiorstwo ma przede wszystkim rozbudowany serwis internetowym, za pomocą którego interesanci otrzymują dostęp do wielu rozbudowanych usług. Klienci, którzy zdecydują się na ofertę przedsiębiorstwa mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji półrocznych usług księgowych całkowicie za darmo. Interesanci ponadto otrzymują też dostęp do dedykowanej aplikacji ING Księgowość na swoje smartfony. Wówczas dostęp do księgowości jest rzeczywiście łatwy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl