Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65011

Stomatolog Poznań


 
Opis Znajdujący się w Poznaniu gabinet stomatologiczny serdecznie zaprasza wszelkich zainteresowanych pacjentów do skorzystania z oferty sprawdzonych i renomowanych stomatologów. Każdy Nasz stomatolog ma umiejętności, które pozwalają prowadzić swoją profesję z największą precyzją. W ofercie poszukać można również implanty oraz chirurgię szczękowo-twarzową. Jeśli cenisz sobie wysoki poziom profesjonalizmu znajdziesz go u nas, zapisy odbywają się tylko telefonicznie, zapraszamy jednak na Naszą witrynę www.

 

Słowa kluczowe implanty   stomatologia   stomatolog   dentysta   protetyka   poznań
Url http://www.allecoudent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Jun 16, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Codzienna Stomatologia to gabinet dentystyczny, jaki prowadzi opiekę stomatologiczną w pełnym zakresie. Posiadamy gabinet wyposażony w odpowiedni sprzęt stomatologiczny. Realizujemy usługi z zakresu: oczyszczania zębów z kamienia i osadu, lakowania zębów, lakierowania. Zakładamy licówki i wybielamy zęby przebarwione od kawy, herbaty i papierosów. Zajmujemy się także protezami całościowymi i częściowymi. Oczyszczamy zęby również z kamienia. Dużą uwag skupiamy na sterylizacji narzędzi, a niektórych używamy tylko jednorazowo. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej wiadomości zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Gabinet laseroterapii dr med.Tomasz Mrowiecki dr med.Monika Kapinska-Mrowiecka
Zakres działania:

* Dermatologia estetyczna
* Łysienie
* Przebarwienia
* Trądzik, trądzik różowaty
* Zwiotczenie skóry, Zmarszczki, Rozstępy , Cellulit, Obwisła skóra twarzy
* Rozszerzone naczynia (teleangiektazje)
* Nadmierne owłosienia na twarzy, Łojotok
* Redukowanie niekorzystnych następstw promieniowania słonecznego w skórze (przebarwienia, objawy starzenia, zmarszczki)
* Fotorejuvenation- fotoodmładzanie
Rozpoznawanie i leczenie

* łuszczycy
* Atopowego zapalenia skóry
* Wyprysku kontaktowego
* Bielactwa
* Zmian barwnikowym
* zakażeń bakteryjnych i grzybiczych
* chorób pęcherzowych
* chorób tkanki łącznej
* blizn
Kategoria:

Zapewniamy naszym klientom profesjonalne środki lecznicze, które pozwalają na przeciwdziałanie, uśmierzanie skutkom oraz leczenie zapaleń zarówno błon śluzowych gardła jak też krtani. Gwarantujemy leki, które przeszły dokładne badania, które potwierdzają zarówno skuteczność ich działania jak też bezpieczeństwo. Nasze preparaty pozwalają na leczenie poprzez zastosowanie zwiększonej dawki witaminy C zapaleń dziąseł, przewlekłych aft. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do korzystania z usług naszej firmy!
Kategoria:

Wszyscy rodzice wiedzą, że każda choroba swojej pociechy może wiązać się z dużym ryzykiem. Nie dziwi więc, że rodzice często bardzo przeżywają wszelkie dolegliwości dzieci. Oczywiście, można ustrzec się przed chorobami, stosując kilka sposobów. Podstawą powinna być profilaktyka. Gdy naszej pociesze coś dolega, należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Warto jednak szukać alternatywnych źródeł, na przykład w internecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat sposobów leczenia chorób i dolegliwości u dzieci, wejdź na leczymydzieciaki.pl. Znajdziesz tu odpowiedź na wszystkie swoje pytania. Dowiesz się o szczególnie kłopotliwych problemach, na przykład alergie u dzieci, ząbkowanie oraz rotawirusy.
Kategoria:

Zbigniew Łuczak to lekarz medycyny ze specjalizacją anestezjologa. Od przeszło 10 lat opiekuje się pacjentami, wymagającymi znieczulenia albo leczenia przeciwbólowego. Przeprowadza znieczulenia ogólne i miejscowe. Anestezjolog przygotowuje chorego do znieczulenia i monitoruje jego stan podczas zabiegu, jak też po nim. Opiekuje się także osobami w czasie intensywnej terapii. Pacjenci doktora Zbigniewa Łuczaka uzyskują informacje na temat uwarunkowań zabiegu i przebiegu całego procesu anestezjologicznego. Są uświadamiani, na czym będzie polegało przygotowanie do znieczulenia, jak będzie wyglądało samo znieczulenie oraz co będzie się z nimi działo po znieczuleniu. Specjalista anestezjolog, uśmierza ból oraz opiekuje się chorym też w domu pacjenta. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl