Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948

Stomatolog Poznań


 
Opis Znajdujący się w Poznaniu gabinet stomatologiczny serdecznie zaprasza wszelkich zainteresowanych pacjentów do skorzystania z oferty sprawdzonych i renomowanych stomatologów. Każdy Nasz stomatolog ma umiejętności, które pozwalają prowadzić swoją profesję z największą precyzją. W ofercie poszukać można również implanty oraz chirurgię szczękowo-twarzową. Jeśli cenisz sobie wysoki poziom profesjonalizmu znajdziesz go u nas, zapisy odbywają się tylko telefonicznie, zapraszamy jednak na Naszą witrynę www.

 

Słowa kluczowe implanty   stomatologia   stomatolog   dentysta   protetyka   poznań
Url http://www.allecoudent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Jun 16, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Profesjonalny sklep stomatologiczny o nazwie Implant4u oferuje wyposażenie gabinetu dentystycznego. Sklep posiada wyselekcjonowany asortyment produktów pochodzących od renomowanych i cenionych w branży producentów (Osstell, Satelec, Nouvag i innych). Jednym z głównych produktów są nowoczesne implanty stomatologiczne DTI. Oferta zawiera także lupy stomatologiczne, sprzęty, narzędzia i materiały wykorzystywane w stomatologii i implantologii, znacznie podnoszące standard opieki medycznej.
Kategoria:

Najszerszy panel domowych testów diagnostycznych w Polsce! Certyfikowane, w pełni bezpieczne i wiarygodne i skuteczne. Cechują się taką samą jakością jak testy używane w profesjonalnych laboratoriach medycznych. Testy służą celom profilaktycznym. Za ich pomocą można zdiagnozować wiele niebezpiecznych chorób i schorzeń. W naszej ofercie posiadamy m.in. testy owulacyjne, które są uznawane za testy na płodność dla kobiet. Sprawdź kiedy będziesz mieć owulację, kontroluj swoje dni płodne.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Prywatną Praktykę Stomatologiczną Dentatus z siedzibą w Dąbrowie Górniczej oferującą obszerną opiekę stomatologiczną. Proponujemy rozległy zakres usług, począwszy od stomatologii estetycznej czy dziecięcej, po protetykę lub wybielanie zębów. Gabinet jest wyposażony we urządzenia lekarskie pozwalające na komfortowe leczenie pacjentów i pracy personelu lekarskiego. Usługi realizowane są przez doznanych, profesjonalnych lekarzy stomatologów, w tym specjalistów, przy udziale wykwalifikowanego personelu asystentek stomatologicznych. Niezwykle ważne dla nas jest bezpieczeństwo pacjentów w trakcie zabiegów, dlatego używamy szczególne ścisłe zasady dotyczące sterylizacji narzędzi. Obszerna propozycja oraz informacje zamieszczone są na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Centrum Medyczne VitaMed pozostało stworzone w 1995 roku, by zapewnić pacjentom komfortowe leczenie między lekarzy profesjonalistów. Centrum Medyczne VitaMed gwarantuje usługi lekarskie w zakresie stomatologii, implantologii, neurologii, kardiologii, ortopedii, wad postawy, laryngologii, rehabilitacji, ośrodek oddział rehabilitacji dziennej, poradni preluksacyjnej, ośrodek rehabilitacji dziennej dla dzieci z wadami wieku rozwojowego. Nasi doktorowie eksperci przyjmują w od poniedziałku do piątku w godzinach rannych, a także popołudniowych wedle wypełnionych uprzednio zapisów swoich pacjentów. Skrupulatne wiadomości dostępne pod adresem WWW.
Kategoria:

Każdy z Państwa, kto zauważył u siebie pogłębiające się problemy ze słuchem, powinien koniecznie udać się do fachowca. Takim ekspertem na obszarze województwa warmińsko - mazurskiego jest firma Has, posiadająca siedzibę w Olsztynie oraz w Iławie. To firma, jaka oferuje kompleksowe usługi w zakresie pomocy osobom niedosłyszącym oraz protetyki słuchu. Głównym nurtem działalności firmy jest sprzedaż profesjonalnych oraz nowoczesnych aparatów słuchowych, przy pomocy jakich można u klientów uzyskać najlepsze efekty słyszenia. Firma Has ma w swej ofercie aparaty analogowe oraz cyfrowe, najnowszej generacji, pochodzące od renomowanych producentów. Co ważne firma troszczy się o konkurencyjność cenową. Dodatkowo angażuje odpowiednio wyszkolonych specjalistów w postaci laryngologów i protetyków słuchu, jacy służą profesjonalnym doradztwem, poradami w obszarze samego zmysłu, jak również aparatów słuchowych. Tę ofertę trzeba poznać. Zapraszamy na naszą witrynę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl