Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
5
64743

Stomatolog Poznań


 
Opis Znajdujący się w Poznaniu gabinet stomatologiczny serdecznie zaprasza wszelkich zainteresowanych pacjentów do skorzystania z oferty sprawdzonych i renomowanych stomatologów. Każdy Nasz stomatolog ma umiejętności, które pozwalają prowadzić swoją profesję z największą precyzją. W ofercie poszukać można również implanty oraz chirurgię szczękowo-twarzową. Jeśli cenisz sobie wysoki poziom profesjonalizmu znajdziesz go u nas, zapisy odbywają się tylko telefonicznie, zapraszamy jednak na Naszą witrynę www.

 

Słowa kluczowe implanty   stomatologia   stomatolog   dentysta   protetyka   poznań
Url http://www.allecoudent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Jun 16, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Stomatologia Mierzyn w Szczecinie zapewnia rzetelne i sprawdzone rozwiązania z zakresu zdrowia jamy ustnej. Propozycja ośrodka obejmuje leczenie próchnicy, leczenie kanałowe, leczenie wad zgryzu, uzupełnianie braków zębowych, implanty, estetykę uzębienia. Na wykonywane zabiegi udzielana jest rękojmia. W centrum stomatologicznym pracują doświadczeni stomatolodzy, jacy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach. Są wśród nich również eksperci z międzynarodowym certyfikatem ds. implantologii. Zespół ośrodka dba o luksus i dobre samopoczucie każdego Pacjenta. Więcej centrum stomatologii na stronie internetowej.
Kategoria:

Komora hiperbaryczna wspomaga leczenie pacjentów cierpiących na różne choroby i schorzenia. Na przykład udar mózgu, stwardnienie rozsiane, autyzm czy migrenę.

Zabieg polega na wprowadzeniu pacjenta do komory w której panuje podwyższone ciśnienie oraz podwyższona dawka tlenu. Sesja w komorze trwa około godziny i odbywa się pod ścisłym nadzorem opiekuna.
Kategoria:

Szkarlatyna to bardzo niebezpieczna choroba, której główną cechą jest to, że występuje o dzieci najczęściej w okresie jesienno-zimowym. Szkarlatyna objawia się głównie objawami podobnymi do anginy oraz truskawkowym językiem. Korzystając z naszego serwisu dostają Państwo najlepszej jakości informacje na temat tej choroby oraz sposoby, podpowiedz i metody leczenia tej choroby. Zapraszamy serdecznie !
Kategoria:

Poszukujesz przychodni, gdzie zmierzysz sobie ciśnienie tętnicze bądź zmierzysz poziom glukozy we krwi? Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Velomed wykonuje takie zabiegi. Nasza siedziba mieści się w Szówsku niedaleko Jarosławia. Posiadamy: gabinet stomatologiczny, pediatryczny, lekarza rodzinnego, zabiegowy, punkt pobrań, punkt szczepień oraz aptekę. Niebawem zostaną otworzone nowe gabinety, w tym kompleksowa rehabilitacja. Wykonujemy szczepienia ochronne obowiązkowe oraz zalecane dla dzieci i dorosłych. Prowadzimy również poradnictwo w zakresie szczepień: odczyny poszczepienne, szczepionki skojarzone wieloskładnikowe. We wtorki i czwartki w godzinach 8:00 do 9:30 pobieramy materiały do badań laboratoryjnych. W celu rejestracji skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Więcej informacji opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Klinika MML zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób zatok. Posiadamy nowoczesny sprzęt i profesjonalny personel. Dysponujemy gabinetami diagnostycznymi i zabiegowymi, wyposażonymi w sprzęt światowej klasy. Utrzymujemy stały kontakt z renomowanymi ośrodkami za granicą i krajowymi o podobnej specjalizacji. Sposób leczenia dolegliwości z jakimi do Centrum Leczenia Zatok zgłaszają się pacjenci, dobiera się indywidualnie do każdego pacjenta.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl