Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
5
65164

STOMATOLOG DZIECIĘCY stomatologia dla dzieci


 
Opis Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji w Katowicach jest doskonale wyposażoną w sprzęt oraz pracowników kliniką leczącą dzieci. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało najlepszą opiekę dentystyczną musisz się z nami skontaktować. Dbamy o dobre samopoczucie odwiedzających nas pacjentów, dlatego też chętnie poddają się one leczeniu i nie boją się go. Co więcej z chęcią wracają w nasze progi. Profilaktyka wykonywana w tym miejscu pozwala na fachowe podejście do każdego z pacjentów oraz wykrywanie wad zgryzu lub też ubytków w zębach. Stosowane przez nas metody zmniejszają ból podczas leczenia bądź sprawiają, że staje się ono prawie zupełnie bezbolesne. Zapraszamy na naszą stronę internetową:

 

Słowa kluczowe aparat na zęby   aparat ortodontyczny   aparaty ortodontyczne   ortodonta katowice
Url http://www.stomatologiadziecieca.com
Kategorie Zdrowie Uroda
Data wpisu Aug 11, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Stołeczne przedsiębiorstwo Segura sp. z o.o. proponuje kontrahentom produkty, których zadaniem jest pomoc w prowadzeniu diety proteinowo-owocowo-warzywnej. Nasza oferta obejmuje takie produkty jak zielona kawa, zielona herbata i wiele innych. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej klienci odnajdą niezwykle bogaty zakres wiadomości o towarach, który na pewno okaże się przydatny przy doborze najbardziej odpowiednich artykułów. W przypadku pytań, zachęcamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem.
Kategoria:

Uroda jest w każdym z nas, czasem jedynie wystarczy je odkryć. Podstawowy charakter działalności firmy Naturamed to całościowe usługi z aspektu profesjonalnej kosmetologii. Roztaczamy pieczę nad wszystkimi pacjentami, jacy potrzebują pozbyć się różnego typu niedoskonałości. Walczymy z przekonaniem, iż należy je zaakceptować, burząc za jednym zamachem mit, iż nadmierne w przekonaniu niektórych dbanie o siebie jest bezcelowe. W dzisiejszych czasach wygląd zewnętrzny oraz estetyka są szalenie ważne. W naszym gabinecie prowadzimy leczenie trądziku, który jest nieszczęściem dla wszystkich nastolatków, zaś czasem zmagają się z tym problemem również dorośli. Co więcej robiona jest przez nas lipoliza, mezoterapia i mikrodermabrazja, a także zajmujemy się usuwaniem blizn. Zapraszamy do naszych gabintetów.
Kategoria:

Internetowy Sklep Medyczny firmy ELEKTROMEDIX, która od 16 lat świadczy usługi związane profesjonalną obsługą i zabezpieczeniem serwisowo technicznym aparatury medycznej pracującej na terenie Polski. Oferta naszego sklepu skierowana jest zarówno do placówek służby zdrowia i prywatnych klinik jak również do prywatnego odbiorcy. W ofercie znajdą państwo drobny sprzęt medyczny wysokiej klasy, a także specjalistyczną aparaturę medyczna. Współpracujemy z Takimi firmami jak : Ascor, MPW Med. Instruments, SciCan, Comen, Hand-Prod, MedBryt , Medima, Hummene, New Tech.
Kategoria:

Warszawskie przedsiębiorstwo Med-Expert proponuje zarówno wykonywanie fundamentalnych oraz ponadprogramowych szczepień dzieciom i dorosłym, jak też przeprowadza ciąg badań laboratoryjnych z moczu oraz krwi a zwłaszcza umożliwia bezpłatnie elementarną opiekę zdrowotną w formie kontaktu z lekarzem pediatrą czy też lekarzem rodzinnym i USG jamy brzusznej na skierowanie lekarza rodzinnego Med-Expert. Pozostała działalność firmy dotyczy oferty płatnych wizyt u specjalistów, badań medycyny pracy bądź dokonywania ekspertyz powypadkowych. Całkowity obszar działań przedsiębiorstwa dostępny jest na stronie internetowej.
Kategoria:

Jeżeli dostrzegłeś u siebie jakiekolwiek zaburzenia, mające wpływ na Twoje życie seksualne, zgłoś się o pomoc do seksuologa. Prywatny Seksuologiczny Gabinet Lekarski to miejsce gdzie wyleczymy każdy problem. Znakomici specjaliści Wioletta Konopa-Stelmach - pedagog i specjalista z obszaru edukacji seksualnej, oraz Bogdan Stelmach - lekarz medycyny, specjalista seksuologii, ginekologii i położnictwa oraz Sylwia Osada - psychoterapeutka i seksuolog - to kadra, jaka ma na koncie masę sukcesów. Dbamy o komfort psychiczny oraz bezpieczeństwo pacjenta, każdy traktowany jest indywidualnie oraz z szacunkiem. Zapraszamy do naszego gabinetu a także odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl