Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23000
415
35
65580


 
Opis Portal poświęcony został w całości zagadnieniom statystyki. Metody matematyczne adaptowane są często w procesie postępowania badawczego prowadzonego w obrębie innych dyscyplin naukowych. Rozszerzają one pole zainteresowań tych nauk oraz usprawniają możliwości pomiarowe metod wypracowanych w ich polu badawczym. Treści portalu są adresowane do naukowców wszystkich dziedzin oraz studentów statystyki matematycznej.

 

Słowa kluczowe statystyka do prac naukowych   opracowania do prac naukowych   profesjonalne analizy statystyczne   analizy do prac naukowych   portal edukacyjny   opracowania statystyczne
Url http://www.statystyka.az.pl
Kategorie Internet > Portale
Edukacja Nauka > Matematyka
Internet > Strony www
Data wpisu May 3, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Portale
Kilkanaście lat dynamicznego funkcjonowania w branży lifestylowej systematyczne publikacje, realizowane regularnie na łamach serwisu, wysoka jakość i najlepszy poziom merytoryczny prezentowanych Czytelnikom tekstów przesądzają o ogromnym sukcesie wśród grupy docelowej, stanowiącej odbiorców serwisu internetowego SzafaMamy. Zapraszamy Państwa serdecznie do zaznajomienia się z naszą lekturą na naszej stronie.
Kategoria:

Na witrynie internetowej naszsenior.pl seniorzy znajdą dużą liczbę interesujących danych. Każde opracowane przez nas artykuły zostały podzielone na odpowiednie kategorie tematyczne. Pozwala to każdemu naszemu użytkownikowi na szybkie wyszukanie ciekawego tematu. Wszystkie przygotowane przez nas teksty są skierowane do seniorów. Jest to doskonały serwis dla seniorów, którzy chcą znać aktualne istotne tematy bezpośrednio ich dotyczące. Przedstawiamy artykuły z wieloma interesującymi zagadnieniami. Zachęcamy do wyświetlania prowadzonego przez nas portalu.
Kategoria:

Portal regionalny - 24starogard.pl - dzień i noc w twoim mieście. 9 stycznia od godziny 15.00 w Miejskiej Hali Sportowej imienia Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim, odbędzie się dziewiętnasty już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Atrakcji nie zabraknie, na scenie zaprezentują się wokaliści oraz zespoły artystyczne i muzyczne. W tym roku pieniądze będą zbierane na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.
Kategoria:

Ciekawe blogi o Afryce pisane przez podróżników. [link=http://www.wasza-afryka.pl]Afryka[/link] jakiej dotychczas nie znałeś. Znajdziesz państwa Afryki - opis i lokalizację. Na forum o Afryce zobaczysz rozmowy i porady praktyczne ludzi podróżujących do Afryki. Zarezerwujesz bilety lotnicze i znajdziesz tanie loty. Odkryj Czarny Ląd na nowo. Afryka to kontynent, który potrafi zauroczyć. Przekonaj się sam. Portal oferuje wiele możliwości. Między innymi wbudowany komunikator rozmów.
Kategoria:

Portal społecznościowy dla Naturystów. Znajdziesz tutaj informacje, artykuły o tematyce naturystycznej, opinie, forum, grupy, blogi, przyjaciele, prywatne galerie zdjęć, konkursy, wspólne inicjatywy (np. kalendarz naturystyczny Użytkowników portalu).
Pierwszy polski katalog miejsc naturystycznych (plaże, kempingi, ośrodki oraz pozostałe miejsca) w kraju i na świecie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl