Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
15
64995


 
Opis Start 4 Event jest firmą, która zajmuje się szeroko pojętą organizacją i uświetnianiem różnego rodzaju imprez i eventów. Cechują się rozsądnymi cenami oraz pełnym zapleczem sprzętowym. Do ich zadań na imprezie należy zapewnienie nagłośnienia, sprzętu audiowizualnego takiego jak ekrany LCD oraz osprzęt typu konferencyjnego. Zatrudniają wielu doświadczonych specjalistów w zakresie obsługi sprzętu a także oprawy artystycznej. Na życzenie klienta mogą również zorganizować częściową obsługę techniczną w zależności od jego potrzeb. W ich kompetencje wchodzi również tworzenie muzyki na życzenie. Dodatkowo posiadają fotobudkę do uświetnienia i uwiecznienia imprezy w oryginalny sposób.

 

Słowa kluczowe firma eventowa   obsługa imprez   obsługa konferencji   organizacja konferencji   nagłośnienie imprez   oświetlenie imprez   oświetlenie sceniczne
Url http://start4event.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Wideofilmowanie
Hobby Rozrywka
Kultura Sztuka
Data wpisu Mar 31, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Wideofilmowanie
Gdy szukają Państwo profesjonalistów, którzy w nieszablonowy sposób podchodzą do kamerowania różnego rodzaju uroczystości, wówczas serdecznie zachęcamy do kooperacyj ze Studiem Filmowym JET MAX z siedzibą w Szczecinie. Każde zlecenie, to dla nas indywidualna historia, którą ukazujemy w niezwykły oraz jedyny w swoim rodzaju sposób. Dołożymy wszelkich prób, aby obraz relacjonujący istotne dla Państwa momenty, w każdej minucie spełniał Państwa potrzeby. W ofercie m.in. filowanie wesel, komunii, chrzcin, studniówek, a Oprócz tego podziękowania, teledyski, reportaże oraz wiele innych. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Coraz to nowocześniejsza technika zmusza nas do korzystania z mocniej pewnych fotografów. Właśnie takimi specjalistami jesteśmy My z Naszym studiem fotograficznym. Zapraszamy wszystkich, którzy profesjonalistów z zakresu wideofilmowania oraz fotografii. Działamy na polskim rynku długie lata. Jesteśmy pewni Naszych umiejętności. Raz jeszcze zapraszamy wszystkich do współpracy.
Kategoria:

Fabryka Obrazu jest ambitnym projektem fotografii i filmu ślubnego. W szczególności polecamy artystyczne zdjęcia ślubne oraz filmy i teledyski ślubne realizowane przez dwóch operatorów kamerami DSLR z wymiennymi obiektywami. Zastosowanie technologii DSLR oraz dodatkowego sprzętu podnoszącego jakość nagrania daje możliwość osiągnięcia kinowej głębii obrazu w jakości full HD. Zajmujemy się także realizacją filmów promocyjnych i spotów reklamowych. Jesteśmy z Torunia, jednak pracujemy na terenie całego kraju oraz za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i ofertą - napewno zobaczycie różnicę.
Kategoria:

Oferujemy kompleksową obsługę FOTO VIDEO imprez okolicznościowych: śluby, wesela, chrzty, komunie, studniówki, reportaże, filmy reklamowe.
Montujemy filmy według naszych oryginalnych scenariuszy, wyjątkowe efekty specjalne, ciekawe przejścia między scenami oraz kinowa jakość to nasza domena.Profesjonalnie obrabiamy zdjęcia. Działamy na ternie woj. mazowieckiego.
Kategoria:

Dziś aby stworzyć własny film potrzeba chęci, wolnego czasu i na początek pewnego wkładu finansowego. Sprzęt do nagrywania i obróbki filmu jest na wyciągnięcie ręki, dlatego coraz popularniejszą formą rekreacji jest wideofilmowanie. Współczesne amatorskie produkcje powoli przestają zaskakiwać wysokim poziomem jakości nagrań, zarówno pod względem technicznym jak i w warstwie fabularnej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl