Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
5
64869


 
Opis Start 4 Event jest firmą, która zajmuje się szeroko pojętą organizacją i uświetnianiem różnego rodzaju imprez i eventów. Cechują się rozsądnymi cenami oraz pełnym zapleczem sprzętowym. Do ich zadań na imprezie należy zapewnienie nagłośnienia, sprzętu audiowizualnego takiego jak ekrany LCD oraz osprzęt typu konferencyjnego. Zatrudniają wielu doświadczonych specjalistów w zakresie obsługi sprzętu a także oprawy artystycznej. Na życzenie klienta mogą również zorganizować częściową obsługę techniczną w zależności od jego potrzeb. W ich kompetencje wchodzi również tworzenie muzyki na życzenie. Dodatkowo posiadają fotobudkę do uświetnienia i uwiecznienia imprezy w oryginalny sposób.

 

Słowa kluczowe firma eventowa   obsługa imprez   obsługa konferencji   organizacja konferencji   nagłośnienie imprez   oświetlenie imprez   oświetlenie sceniczne
Url http://start4event.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Wideofilmowanie
Hobby Rozrywka
Kultura Sztuka
Data wpisu Mar 31, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Wideofilmowanie
Firma, na której stronie właśnie się znajdujecie ma dla Was wspaniałą ofertę realizacji filmów wideo. Z nami mogą Państwo zostać posiadaczami niebanalnych filmów z imprez okolicznościowych, które zachwycają jakością i pomysłem. Proponujemy technikę dslr, oraz realizację najnowszymi kamerami. Nasz obszar działania to kujawsko-pomorskie, niemniej chętnie współpracujemy z klientami w całej Polsce. Film na miarę obecnych czasów - tylko z nami, dlatego warto chociażby zapoznać się z możliwościami i obejrzeć filmy pogladowe, aby stwierdzić fakty.
Kategoria:

Gdy szukają Państwo profesjonalistów, którzy w nieszablonowy sposób podchodzą do kamerowania różnego rodzaju uroczystości, wówczas serdecznie zachęcamy do kooperacyj ze Studiem Filmowym JET MAX z siedzibą w Szczecinie. Każde zlecenie, to dla nas indywidualna historia, którą ukazujemy w niezwykły oraz jedyny w swoim rodzaju sposób. Dołożymy wszelkich prób, aby obraz relacjonujący istotne dla Państwa momenty, w każdej minucie spełniał Państwa potrzeby. W ofercie m.in. filowanie wesel, komunii, chrzcin, studniówek, a Oprócz tego podziękowania, teledyski, reportaże oraz wiele innych. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Wideofilmowaniem zajmuję się od 16. Działam przede wszystkim w woj. Świętokrzyskim (Kielce, Końskie, Włoszczowa, Jędrzejów, Skarżysko-Kamienna, Starachowice). Do zagadnień związanych z wideofilmowaniem, filmowaniem ślubów podchodzę z pasją i profesjonalizmem. Jeśli skorzystają Państwo z moich usług filmowania ślubów, wesel, czy innych uroczystości otrzymacie wysokiej jakości reportaż zrealizowany w technologii cyfrowej. Swoją pracę traktuję poważnie i odpowiedzialnie, w związku z tym powierzając mi wideofilmowanie swojego ślubu czy zrobienie reportażu z innej ważnej uroczystości, w zorganizowanie której włożyłeś tyle pracy, możesz wreszcie pozwolić sobie na chwilę odprężenia. Wybierając moje usługi filmowania ślubów masz zagwarantowany pełen profesjonalizm, nadzwyczaj atrakcyjne ceny i ciekawą oprawę wideofilmowania ślubu i wesela. Jeśli zainteresowała Państwa moja oferta proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 602-188-341 lub mailowy pod adresem: jacek.kaszycki@wideo-film.pl
Kategoria:

Jeśli prowadzicie działalność gospodarczą i szukacie sposobu na trafienie do szerokiego grona potencjalnych klientów, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą krakowskiego Studia Filmowego Imperia Film. Główny profil naszej aktywności, to profesjonalna produkcja kinematograficzna, telewizyjna i reklamowa. Nasze dotychczas zrealizowane spoty reklamowe, filmy korporacyjne, filmy promocyjne, kampanie reklamowe, billboardy sponsorskie, zaskakują jasnością i precyzją przekazu. Posiadamy specjalistyczny sprzęt filmowy i montażowy, a nasz zespół składa się z najlepszych realizatorów filmowych i telewizyjnych, twórczych montażystów oraz specjalistów od animacji i efektów specjalnych. Szczegółową ofertę i przykłady, będących dla nas najlepszą rekomendacją, naszych dotychczasowych realizacji, znajdziecie Państwo na stronie.
Kategoria:

Każdy Wasz gest, spojrzenie czy dotyk buduje ładunek emocjonalny, który potrafimy zatrzymać w kadrze. Fotografia ślubna wykonywana jest już od pierwszych godzin dnia ślubu i wesela. Nasi fotografowie z gt-film towarzyszą Wam od momentu przygotowań do ceremonii aż do oczepin. Na Państwa specjalne życzenie sesje ślubną wykonujemy w dniu wesela lub w dogodnym terminie. W miejscu przez Państwa wybranym lub zaproponowanym przez Nas.
Kategoria:




(c) 2006-2016 szukaj24.pl