Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
41
64950


 
Opis Start 4 Event jest firmą, która zajmuje się szeroko pojętą organizacją i uświetnianiem różnego rodzaju imprez i eventów. Cechują się rozsądnymi cenami oraz pełnym zapleczem sprzętowym. Do ich zadań na imprezie należy zapewnienie nagłośnienia, sprzętu audiowizualnego takiego jak ekrany LCD oraz osprzęt typu konferencyjnego. Zatrudniają wielu doświadczonych specjalistów w zakresie obsługi sprzętu a także oprawy artystycznej. Na życzenie klienta mogą również zorganizować częściową obsługę techniczną w zależności od jego potrzeb. W ich kompetencje wchodzi również tworzenie muzyki na życzenie. Dodatkowo posiadają fotobudkę do uświetnienia i uwiecznienia imprezy w oryginalny sposób.

 

Słowa kluczowe firma eventowa   obsługa imprez   obsługa konferencji   organizacja konferencji   nagłośnienie imprez   oświetlenie imprez   oświetlenie sceniczne
Url http://start4event.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Wideofilmowanie
Hobby Rozrywka
Kultura Sztuka
Data wpisu Mar 31, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Wideofilmowanie
Dziś aby stworzyć własny film potrzeba chęci, wolnego czasu i na początek pewnego wkładu finansowego. Sprzęt do nagrywania i obróbki filmu jest na wyciągnięcie ręki, dlatego coraz popularniejszą formą rekreacji jest wideofilmowanie. Współczesne amatorskie produkcje powoli przestają zaskakiwać wysokim poziomem jakości nagrań, zarówno pod względem technicznym jak i w warstwie fabularnej.
Kategoria:

Interesuje Cię temat wyboru profesjonalnego kamerzysty. Nie masz pojęcia czym się kierować, aby wybrać odpowiedniego, a zależy Ci na bardzo dobrym jakościowo filmie weselnym? Otóż dobrze trafiłeś, gdyż ta strona jest poświęcona tajnikom pracy kamerzysty, jego cechach, możliwościach, sprzęcie jakiego używa, oraz ceny, którą sobie życzy za daną usługę. Z tym poradnikiem zauważysz, jak łatwo można zatrudnić tego fachowca, który wart jest uwagi i swojej ceny.
Kategoria:

FilmyBarwne to zespół tworzący profesjonalne filmy ślubne w Poznaniu i okolicach oraz na terenie całej Polski - realizujemy usługi wideofilmowania wesel na najwyższym poziomie. Nasza pakietowa oferta ślubna obejmuje klasyczne reportaże z przygotowań ślubu i wesela oraz teledyski ślubne i podziękowania dla rodziców. Wszystkie filmy ślubne naszego autorstwa są realizowane przez 2 operatorów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i profesjonalnego sprzętu. Zapraszamy!
Kategoria:

Jest nam bardzo miło przedstawić Wam - Drodzy Państwo - naszą aktywność i działalność zawodową opierające się na pracy związanej z filmowaniem na wideokamerze różnego rodzaju uroczystości, na przykład w stylu fety z krewnymi, imprezy firmowej itd. itp. Chcielibyśmy namówić Was Szanowni Państwo do korzystania z usług przez nas oferowanych - ponieważ działania typu wideofilmowanie, bądź kamerzysta Warszawa bez wątpienia stanowią nasza specjalizację i domenę. Działamy na obszarze całego naszego kraju, z małym naciskiem na jego część północną.
Kategoria:

Firma GoodEye grupa medialna wyspecjalizowało się w tworzeniu różnych filmów a także w fotografii. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży, które gwarantuje doskonałą klasę każdej powierzonej czynności. Używamy markowego sprzętu. Zainteresowanym kontrahentom proponujemy atrakcyjne ceny usług. Naszą ekipę pracowników tworzą młodzi twórcy a także doświadczeni w branży ludzie. Podejmujemy się każdego, nawet najtrudniejszego zadania. Wybrane realizacje klienci mogą znaleźć na prowadzonej przez nas witrynie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl