Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
2
65122

śrutowanie


 
Opis Oficjalna strona firmy Kalmet, której jedną z głównych uslug jest śrutowanie ,a oprócz tego spawanie, cięcie plazmowe, malowanie przemysłowe. Aby dowiedzieć się więcej o śrutowaniu zapraszamy na naszą oficjalną stronę internetową, gdzie opisane jest samo śrutowanie. Śrutowanie to nieskomplikowany proces ,który polega na szlifowaniu danej powierzchni metalowych z wszystkich zbędnych i przeszkadzających zanieczyszczeń bądź niewielkich elementów przeszkadzających do następnych procesów przetwarzania danego metalu. Takimi przeszkadzającymi zanieczyszczeniami mogą być to wszelakiego rodzaju odpryski.

 

Słowa kluczowe śrutowanie   spawanie   cięcie plazmowe   kalmet   tanie śrutowanie
Url http://www.kalmet.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Maszyny
Data wpisu Feb 18, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Maszyny
Podnośniki koszowe, zwyżki i podesty ruchome - ich sprzedaż, wynajem i serwis - to specjalność naszej firmy: Rothlehner - podesty ruchome. Jako część niemieckiej grupy Rothlehner - mamy ogromne doświadczenie w dostarczaniu na rynek tego rodzaju maszyn i urządzeń. W naszej ofercie znajdą państwo sprzęt zarówno używany jak i fabrycznie nowy. Podesty ruchome montowane na samochodach, podnośniki koszowe na przyczepach, zwyżki nożycowe, teleskopowe, przegubowe i masztowe, specjalistyczne wysięgniki oraz podnośniki na gąsienicach. Posiadamy przedstawicielstwo takich renomowanych firm jak GSR, Bronto Skylift, Haulotte, PB Lifttechnik, Denka Lift, Bluelift, Falcon Spider, Youngman. Jeżeli twoja firma chce kupić podnośnik koszowy, zwyżkę lub podest ruchomy - zgłoś się don as , a przygotujemy ofertę idealną dla ciebie. Zapraszamy!
Kategoria:

Firma "VIPAK" Sp. z o.o. prowadzi funkcjonowanie w branży opakowaniowej od 1991 roku. Siedziba przedsiębiorstwa, kompleks produkcyjno-magazynowy znajduje się w Jarocinie. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się towary do pakowania takie jak folie opakowaniowe - termokurczliwe, polietylenowe, folie wysokoprzeźroczyste, folie stretch, jak i duży wybór taśm pakowych. Jesteśmy przedstawicielem w Polsce renomowanych producentów maszyn oraz urządzeń pakujących takich jak owijarki, paletyzatory, czy maszyny obkurczające. Proponujemy specjalistyczny serwis oraz doradztwo w zakresie systemów pakujących. Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy niezwykle cenią ”VIPAK” za wysoki standard świadczonych usług. Inwitujemy do współpracy oraz odwiedzenia naszej strony internetowej:
Kategoria:

Sprzedaż maszyn rolniczych: ciągniki rolnicze, wozy paszowe,
prasy rolnicze, owijarki oraz wiele innych potrzebnych w gospodarstwie
szczególnie przy hodowli bydła czy produkcji mleka.
Gwarantujemy szybki dojazd do klienta i kompleksowość działania.
Kategoria:

Firma HARD zajmuje się sprzedażą nowoczesnych maszyn do obróbki metalu,Oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Zapewnia fachowe doradztwo.Gwarantuje krótkie terminy realizacji zamówień, uruchomienie wycinarek, szkolenia w zakresie bezpiecznego obsługiwania zakupionych maszyn.Mozliwość negocjowania cen.
Kategoria:

Jestesmy firma niemiecka zajmujaca sie handlem uzywanymi maszynami do obrobki tworzyw sztucznych (wtryskarki, rozdmuchiwarki, wytlaczarki oraz akcesoria) takich producentow jak: Demag, Battenfeld, Arburg, Engel, Krauss Maffei, Dr. Boy.

Maschinenhandel Borowski
D-40764 Langenfeld
www.mhborowski.de
E-Mail: info@mhborowski.de
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl