Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20458
415
4
64921

śrutowanie


 
Opis Oficjalna strona firmy Kalmet, której jedną z głównych uslug jest śrutowanie ,a oprócz tego spawanie, cięcie plazmowe, malowanie przemysłowe. Aby dowiedzieć się więcej o śrutowaniu zapraszamy na naszą oficjalną stronę internetową, gdzie opisane jest samo śrutowanie. Śrutowanie to nieskomplikowany proces ,który polega na szlifowaniu danej powierzchni metalowych z wszystkich zbędnych i przeszkadzających zanieczyszczeń bądź niewielkich elementów przeszkadzających do następnych procesów przetwarzania danego metalu. Takimi przeszkadzającymi zanieczyszczeniami mogą być to wszelakiego rodzaju odpryski.

 

Słowa kluczowe śrutowanie   spawanie   cięcie plazmowe   kalmet   tanie śrutowanie
Url http://www.kalmet.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Maszyny
Data wpisu Feb 18, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Maszyny
JGGastro proponuje wysokiej jakości wyposażenie prosektorium i meble do prosektorium. Firma proponuje a atrakcyjnej cenie akcesoria funeralne, wózek do transportu tac i mycia ciał, stoły sekcyjne, stoły do balsamacji ciała, katafalki (katafalk chłodniczy i katafalk pod pod trumnę), stolik narzędziowy do instrumentowania oraz regał na trumny i na tace. Kliknij link i poznaj ofertę na tace na ciała, stół do balasamacji, stół sekcyjny, stojak pogrzebowy na wieniec i świeczniki wotywne.
Kategoria:

Platforma handlowa skupiająca najbardziej innowacyjne maszyny i urządzenia z różnych branż. Porównuj oferty biznesowe i nawiązuj kontakty ze sprzedawcami – zwiększ innowacyjność firmy. Jeżeli poszukujesz dostawców najbardziej nowoczesnych maszyn dostępnych na Polskim rynku, to z pewnością znajdziesz je u Nas. Natomiast jeżeli sprzedajesz maszyny i urządzenia zamieść oferty na naszej platformie handlowej i pozyskaj dzięki temu nowych klientów.
Kategoria:

Światowy lider w tematyce produkcji oraz instalacji filtrów. Dzięki nam maszyny pracują wydajniej i efektywniej. Współpracujemy z firmami z różnych gałęzi przemysłu. Dzięki nam możesz oddychać swobodnie, jesteśmy liderem odpylania oraz osuszania. Współpraca z nami, to współpraca z najlepszymi profesjonalistami w swojej branży. Zapraszamy do kontaktu
Kategoria:

Jest to strona stworzona w celu zaspokajania potrzeb firm zajmujących się na co dzień szyciem ubrań. Pod adresem tym odnajdziemy ogromną gamę sprzętów, które spowodują, że każdy zakład krawiecki będzie pracował bez zarzutów. Oprócz bogatej oferty tej firmy, pod adresem tym znajdziemy także mnóstwo fascynujących tekstów. Omawiają one problemy związane z szyciem. Strona jest przejrzysta a wiadomości podzielone na różne kategorie. Firma funkcjonuje w Internecie oraz jako firma tradycyjna, która udostępnia sprawdzenie każdego z oferowanych przez nią sprzętów.
Kategoria:

Dostarczamy urządzenia do usuwania problemów związanych z elektryzowaniem się detali w procesach produkcyjnych. Wykonujemy również pomiary wartości ładunków elektrostatycznych , prowadzimy doradztwo techniczne oraz serwis. Oferujemy dejonizatory/jonizatory ,listwy antystatyczne, szczotki przewodzące. Nasze urządzenia znajdują zastosowanie w poligrafii, przetwórstwie tworzyw sztucznych, lakiernictwie ...
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl