Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19503
415
2
64526


 
Opis Poszukujesz najświeższych informacji o przetargach, wynajmach, sprzedaży, jak również dzierżawie nieruchomości na terenie całej Polski? Koniecznie skorzystaj z serwisu otoprzetargi.pl, gdzie profesjonalna przeglądarka pomoże Ci znaleźć wszystkie potrzebne informacje. Nie zwlekaj i przekonaj się sam, jak prosta jest obsługa otoprzetargi.pl! Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe nieruchomości   wynajem   dzierżawa   przetargi   otoprzetargi   sprzedaż  
Url http://otoprzetargi.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Internet > Ogłoszenia
Biznes Ekonomia > Przetargi
Data wpisu Mar 25, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Nieruchomości PPHU ZAPLECZE Sp. z o.o.

Posiadamy nieruchomości zlokalizowane w kilkunastu miejscach na terenach przemysłowych Warszawy i okolic. Są to powierzchnie biurowe i magazynowe o zróżnicowanej powierzchni i standardzie; na terenach Spółki znajdują się również miejsca parkingowe objęte całodobowym dozorem i monitoringiem.
Kategoria:

Osiedle Jezioro Jasień zostało zaprojektowane z myślą o osobach oczekujących najwyższej jakości. I to zarówno jeżeli chodzi o wykonanie samych budynków, jak i kompozycję ich otoczenia. Twórcą tego wyjątkowego osiedla jest firma CityLand. To specjaliści od najwyższej jakości budownictwa mieszkaniowego, którzy realizują projekty w największych polskich metropoliach ? Warszawie, Krakowie, Trójmieście oraz Katowicach. Na osiedlu znajduje się 120 mieszkań. Mieszkania na parterze dysponują indywidualnymi wyjściami do ogrodu, natomiast mieszkania na piętrze to dwupoziomowe penthousy z przestronnymi tarasami.
Kategoria:

Osiedle Korona jest inwestycją, która jest realizowana w północnej części Rzeszowa, przy ul. Załęskiej. Do budowy budynków wykorzystane zostały najlepszej jakości materiały budowlane, a profesjonalny nadzór budowany jest pełniony na każdym etapie realizacji. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że budowane dla nich mieszkania spełniają wszystkie normy oraz są wzorem standardów najwyższej jakości.
W dwupiętrowym budynku znajduje się 19 mieszkań, które zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności oraz wygodzie. Dobre nasłonecznienie oraz bujna zieleń budują miły nastrój, który sprzyja spacerom i spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu.
Dogodne położenie osiedla pozwala na szybkie dostanie się do centrum miasta, jednocześnie zapewniając ciszę oraz spokój jego mieszkańcom. Ponadto lokalizacja umożliwia szybkie dostanie się do głównych miast Polski. W okolicy znajduje się przystanek autobusowy, kościół, sklepy, przedszkole i szkoła.
Ceny zaczynają się od 3950 zł/m2, dzięki czemu możliwy jest zakup mieszkania w ramach Mieszkania Dla Młodych.
Kategoria:

Firma Mertis jest bydgoskim pośrednikiem rynku pierwotnego. Naszą specjalnością jest sprzedaż lokali pochodzących od deweloperów. Pomagamy w działaniach promocyjnych konkretnej inwestycji. Profesjonalna pomoc w zbycie oraz nadzorowanie wszystkich umów skutkują tym, że zlecający nam usługi nie musi myśleć o formalnościach. Zapewniamy sposobność oprowadzenia klientów po wszystkich oferowanych do sprzedaży inwestycjach. Zajmujemy się oferowaniem mieszkań tylko od inwestorów. Proponujemy klientom zainteresowanym zakupem profesjonalne porady oraz pomoc w wyborze najodpowiedniejszego mieszkania.
Kategoria:

Jest to adres krakowskiego dewelopera, który na tej stronie przedstawia wyjątkowy projekt architektoniczny. Inwestycja, którą odnajdziemy na tej stronie urzeka nie tylko wyjątkowym walorem architektonicznym, ale także komfortowymi wnętrzami. W ofercie między innymi mieszkania w krakowie. Mieszkania zaprojektowane przez profesjonalistów, którzy uwzględniając najdrobniejsze detale stworzyli projekt niebanalny, zapewniają niesamowite wrażenia estetyczne. dodatkowym plusem inwestycji jest świetna lokalizacja. Sąsiedztwo ważnych obiektów oraz doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum sprawiają, że warto zainteresować się tą inwestycją.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl