Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
10
65104


 
Opis Wysokiej jakości sprężarki olejowe, sprężarki śrubowe i kompresory to dziedzina, w której specjalizuje się firma Boge. Od lat zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla sprężonego powietrza i dokłada wszelkich starań, by usługi były świadczone na jak najwyższym poziomie. Oferowane przez Boge urządzenia do wytwarzania sprężonego powietrza gwarantują produkt czysty, wysokiej jakości, który może być wykorzystywany w różnorodnych sytuacjach. Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

 

Słowa kluczowe sprężarki śrubowe   sprężarki olejowe
Url http://bogepolska.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł > Automatyka
Data wpisu Mar 22, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł > Automatyka
Jesteśmy firmą inżyniersko-handlową działającą w branży chłodnictwa, automatyki i aparatury kontrolno-pomiarowej. Będąc autoryzowanym dystrybutorem firmy Danfoss, możemy zaoferować szeroką gamę wyrobów tego koncernu. Mamy również w ofercie wyroby innych znakomitych firm, takich jak Siemens, Johnson Controls, Bitzer, Alfa Laval.
Kategoria:

O ile szukają Państwo na naszym rynku solidnego dystybutora wszelkiego typu czujników, wskazane jest zaznajomić się dogłębnie z zestawem artykułów dostarczanych za pomocą Firmy Inżynieryjnej EkT. Jako pierwszorzędnie rozeznani specjaliści, jesteśmy autoryzowanym ambasadorem koncernu OMRON Electronics, zapewniającego znakomite czujniki do różnych zastosowań w wielu branżach. Dostarczamy m.in. regulatory temperatury, czujniki indukcyjne czy optyczne, a także zasilacze impulsowe. Podejmujemy się również fachowego doradztwa w zakresie wydajnego użycia oprzyrządowania marki OMRON. Strona www firmy EkT zawiera detaliczne informacje.
Kategoria:

GAMBIT SYSTEMS S. J. - partner handlowy PREMIUM firmy GEORG FISCHER +GF+

Od 1993 roku jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym firmy GEORG FISCHER +GF+.
Działamy w dziedzinie projektowania i budowy rurociągów przemysłowych.
Reprezentujemy szwajcarską firmę GEORG FISCHER +GF+ co powoduje, że z jednego źródła realizujemy kompleksowe dostawy systemów rurociągów przemysłowych.

W naszej ofercie znajduje się przedstawiony poniżej asortyment produktów dostępnych z następujących tworzyw sztucznych łączonych metodą
klejenia: PVC-U, PVC-C, ABS,
zgrzewania PE-HD, PP-H i PVDF
oraz zaciskową PFA.

Rury szare, czarne, białe, czerwone, niebieskie, półprzezroczyste, przezroczyste
Złączki do klejenia, do zgrzewania polifuzyjnego, doczołowego i elektrooporowego, kołnierze
Zawory kulowe dwudrogowe typ 546 i typ 346 oraz trójdrogowe typ 343 sterowane ręcznie, elektrycznie i pneumatycznie
Zawory zwrotne kulowe typ 360, klapowe typ 369 i kątowe-skośne typ 303
Zawory membranowe typ 314, 315 i 317 sterowane ręcznie i pneumatycznie
Zawory motylkowe typ 567 i 367 sterowane ręcznie, elektrycznie i pneumatycznie
Zawory elektromagnetyczne
Zawory redukujące i utrzymujące ciśnienie
Zawory odpowietrzające i napowietrzająco-odpowietrzające
Filtry
Pompy strumienicowe i wirowe
Manometry
Uchwyty i podpory do rur
Rotametry
Przepływomierze elektroniczne i elektromagnetyczne
Czujniki i monitory przepływu, pH/ORP, przewodności/oporności/zasolenia, temperatury, ciśnienia, poziomu
Tangit i Dytex - Płyny czyszczące oraz kleje do klejenia PVC-U, PVC-C i ABS oraz chusteczki do czyszczenia PE, PP i PVDF

Uzupełnienie naszej oferty stanowią:

Płyty przezroczyste i kolorowe, kaszerowane i prasowane
Wałki pełne przezroczyste i kolorowe oraz wałki z otworem
Profile o różnym przekroju
Druty spawalnicze przezroczyste i kolorowe
Folie do wykładania zbiorników z ECTFE, ETFE, FEP, MFA, PFA
Kompensatory stalowe i kauczukowe
Elastyczne węże metalowe i kauczukowe

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i dopuszczenia dostarczanych produktów na rynek polski.

Mamy NAJWIĘKSZY W POLSCE i NAJWSZECHSTRONNIEJ WYPOSAŻONY MAGAZYN produktów firmy GEORG FISCHER +GF+ co powoduje, że towary zamówione przez naszych Klientów w dniu dzisiejszym będą im dostarczone w dniu jutrzejszym.
Kategoria:

W Warszawie znajduje się przedsiębiorstwo HERZ Polska Sp. z o.o., które specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży maszyn i elektronarzędzi do obróbki tworzyw sztucznych. Zakupią u nas Państwo: urządzenia ręczne, akcesoria do urządzeń ręcznych, zgrzewarki samojezdne, ekstrudery ręczne, zgrzewarki doczołowe, krawędziarki, stoły grzewcze, nagrzewnice powietrza, osprzęt do nagrzewnic, dmuchawy, zapalarki do kotłów, elementy grzejne, urządzenia kontrolne i druty do spawania tworzyw. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny albo osobisty. Pełna oferta zamieszczona została na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Chcemy Państwu zaprezentować szczegółową ofertę przedsiębiorstwa INFOSTER z Krakowa, od ponad dwudziestu lat działającej na rynku polskim. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu specjalizowanego oprogramowania, które znakomicie sprawdza się w sterowaniu i bilansowaniu procesów technologicznych. Zajmujemy się także wykonywaniem oprogramowania niestandardowego, które wymaga zaawansowanych technik programistycznych. Gwarantujemy profesjonalne usługi na wysokim poziomie, a oferowane przez nas systemy z pewnością spotkają się z przychylnością w niejednej firmie. Największy nacisk stawiamy albowiem na funkcjonalność i profesjonalizm naszych rozwiązań. W celu zaznajomienia się ze szczegółowymi wiadomościami dotyczącymi świadczonych przez nas usług, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl