Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24038
415
10
65805


 
Opis Krajowe i zagraniczne usługi transportowe. Firma działa na rynku od 21 lat. Dysponuje rozbudowaną i dobrze wyposażoną flotą samochodów. Dodatkowo, jakość świadczonych usług potwierdzają liczne certyfikaty. Autoinwest gwarantuje podjęcie paczki na terenie całej Europy po 2 godzinach od zarejestrowania zlecenia. Szczegółowa oferta i cennik znajdują się na oficjalnej stronie firmy.

 

Słowa kluczowe spedycja międzynarodowa gdańsk   spedycja trójmiasto   spedycja międzynarodowa pomorskie   transport spedycja gdańsk   transport międzynarodowy trójmiasto
Url http://autoinwest.eu
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Spedycja
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Data wpisu Oct 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Epitafium to rodzinna firma z tradycjami, funkcjonująca w Krakowie od 1992 roku. Jesteśmy domem funeralnym świadczącym wszechstronne usługi. Ważnym zakresem wykonywanej pracy jest międzynarodowy transport zmarłych. Przynależność do krajowej Izby Pogrzebowej, długoletnie doświadczenie i zgromadzona flota przystosowanych samochodów zezwala nam zapewnienie Państwu bezpieczny, wypróbowany jak również solidny transport martwych prawie z wszelkiego kraju na ziemi. Gwarantujemy również załatwianie wszystkich formalności ustawowych związanych z przewozem a także poświadczeniami niezbędnymi do pobrania w kraju, z którego transportujemy umarłych. Ta oferta przeznaczona jest zarówno dla jednostek prywatnych jak również i zakładów funeralnych. Transport odbywa się drogą lądową, morską jak jak również lotniczą.
Kategoria:

W Przasnyszu znajduje się siedziba firmy B.K. Czapliccy. Specjalizujemy się w przewozie krajowym i zagranicznym na terenie krajów Unii Europejskiej. Można nam zleci
obsługę wycieczek, kolonii, zielonych szkół czy pielgrzymek a także regularny przewóz pracowników do i z zakładu pracy. Gwarantujemy punktualne i bezpieczne przewozy nowoczesnymi, doskonale wyposażonymi autokarami. Nad komfortem podróżnych czuwa kadra wyspecjalizowanych oraz doświadczonych kierowców. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej szczegółów dotyczących oferty firmy.
Kategoria:

Firma Geis Cargo International Poland Sp. z o.o. zaprasza do zapoznania się z kompleksową ofertą. Już od wielu lat funkcjonujemy w branży transportowej, stawiając na najwyższą jakość oferowanych usług i zadowolenie klientów. Oferta firmy obejmuje transport lotniczy oraz morski, przeprowadzki, usługi celne, logistykę oraz magazynowanie. Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy cały czas zwiększają swoje kwalifikacje, dbając tym samym o ciągły rozwój firmy. Duża wiedza z zakresu naszej branży i doświadczenie sprawiają, iż pojmujemy Państwa oczekiwania oraz wiemy, jak im sprostać. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej pomocnych informacji oraz wszystkie detale:
Kategoria:

Miło zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy taksówkarskiej, której główna lokalizacja jest w Nowym Sączu. Posiadamy świetnie wyszkoloną kadrą pracowników, którzy mają umiejętność indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży na terenie Nowego Sącza a także jego bardzo bliskich okolic. Nie tylko oferujemy o najwyższym standardzie usługi transportu osobowego, ale też gwarantujemy usługi o podwyższonym standardzie oraz transfery na lotnisko. Mamy pewność, że dzięki naszym usługom każdy zawsze i wszędzie dotrze na czas.
Kategoria:

Spakowani to wyspecjalizowane przeprowadzki dla spółek i nabywców prywatnych. Oferujemy kompleksową obsługę podczas przeprowadzek biur, siedzib firm/spółek/korporacji, domów, mieszkań wraz z pełną obsługą. Też przygotowujemy przewożenie sejfów, gabarytów, serwerów, mebli , a oprócz tego sprzętu RTV i AGD. Świadczymy usługi transportowe, w tym kurierskie dla biznesu/firmy/spółki. Zapewniamy obsługę na bardzo wysokim poziomie i każdemu z naszych nabywców gwarantujemy wygodę i bezpieczeństwo przeprowadzki. Działamy od A do Z – zapakujemy powierzone nam mienie, przeniesiemy je do naszego samochodu, a także przewieziemy na miejsce, gdzie wniesiemy pakunki i je rozpakujemy, rozstawiając sprzęty we właściwych miejscach. Siedziba mojej spółki znajduje się w Warszawie, niemniej jednak swoim zasięgiem obejmujemy cały kraj, wykonując całkiem szybkie i bezstresowe przeprowadzki międzymiastowe. Gwarantujemy zachęcające ceny usług przeprowadzkowych i transportowych, jesteśmy gotowi też na negocjacje. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się już w tej chwili z naszą ofertą na stronie!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl