Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20011
415
8
64694

Solary


 
Opis Odnawialne źródła energii są teraz trendy. Zapoznaj się już dziś z naszą ofertą. Działalność prowadzimy w Polsce Południowej. W ramach naszej działalności leży sprzedawanie, montowanie i serwisowanie kolektorów słonecznych najlepszych firm. Sprzedajemy kolektory płaskie lub kolektory próżniowe. Zapewniamy też możliwość 45% dofinansowania na kolektory z NFOŚiGW. Nasze kolektory są dostosowane do naszych warunków klimatycznych. Zadzwoń do nas już dziś i skorzystaj z naszej oferty.

 

Słowa kluczowe solary   kolektory słoneczne   kolektory słoneczne katowice   panele słoneczne   baterie słoneczne   solary katowice
Url http://www.sunage.pl
Kategorie Budownictwo > Ogrzewanie
Data wpisu Dec 5, 2012
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Ogrzewanie
Firma Koneser, mieszcząca się w miejscowości Wierzbie, koło Kutna, od początku swego istnienia, prężnie działa, oferując pełną gamę usług związanych z oszczędnym i wydajnym ogrzewaniem domu. W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, która czuwa nad procesem produkcji, a swoim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość wytwarzanych palników przystosowanych do ogrzewania biomasą. Naszym zamiarem jest zapewnienie klientom zadowolenia z zakupu, w atrakcyjnej cenie, pozwalającego zaoszczędzić, ekologicznego produktu. Proponujemy nadzwyczaj wydajne i nie wymagające obsługi w ciągu dnia, palniki na pelet, przystosowane do montażu w standardowych piecach olejowych oraz instalacjach miarowych i węglowych. Zapewniamy montaż i serwis. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą firmy na stronie.
Kategoria:

P.P.H.U. Dragon firma zajmująca się dystrybucją kotłów c.o. oferuje: usługi w zakresie instalacji C.O. i modernizacji kotłowni oraz remonty i wymianę kotłów.
Kategoria:

Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących
Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj:
1) Kolektory słoneczne (solary, instalacje solarne);
2) Pompy ciepła;
3) Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe);
4) Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV).

Ponadto, oferujemy szeroki zakres doradztwa środowiskowego (raporty z oddziaływania na środowisko, dotacje na ochronę środowiska).

Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Firma Stalmark aktualnie w swojej ofercie posiada cztery rodzaje kotłów centralnego ogrzewania. Zajmuje się ona od samego początku istnienia produkcją pieców co. Różnią się one przeznaczeniem oraz mocą. Te najmniejsze piece co stosuje się w przypadku budownictwa jednorodzinnego. Wraz ze wzrostem mocy można je stosować w halach wielkopowierzchniowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdą Państwo kalkulatory, które pomogą Państwu dobrać odpowiedni kocioł.
Kategoria:

Polimet produkuje: kotły co Granpal, kotły na pelet, owies, zboża, pestki, kotłownie na biomasę : pelet, słoma, zrębki drewna, zboże, kotłownie mobilne, przenośniki : taśmowe, ślimakowe, łańcuchowe, lamelowe, ruchoma podłoga, konstrukcje stalowe, urządzenia filtracyjne : cyklony, multicyklony, filtry nabojowe
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl