Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
7
65542


 
Opis Kursy programowania umożliwią Ci zdobycie dobrze płatnej pracy i oferuje to Software Academy. Należy do nich kurs javascript od podstaw, kurs devops, kurs aws. Weź udział w kursie terraform oraz szkoleniach javascript. Zostań programistą i zmień karierę na IT. Umożliwi Ci to nauka programowania od podstaw oraz szereg kursów doszkalających i programów pomagających zwiększyć kwalifikacje pracowników.

 

Słowa kluczowe zostań devops   kurs aws   zostań programistą
Url http://softwareacademy.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Data wpisu Sep 9, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Strona OSK prowadzącego kursy na prawo jazdy Poznań, skierowane do wszystkich chcących nabyć umiejętność prowadzenia samochodu. Wykłady przeprowadzane są z miłej, spokojnej atmosferze, która sprzyja nabywaniu nowych wiadomości. Więcej wskazówek na stronie.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo AGROSALON proponuje klientom ogromny wybór usług, wśród których klienci znajdą czynności zdobienia wnętrz kwiatami, wykonywanie ozdób weselnych, utrzymanie terenów zielonych oraz wiele innych. Dodatkowo zajmujemy się organizacją szkoleń z zakresu obejmującego między innymi florystyki i ogrodnictwa. Długoletni staż naszej firmy w sektorze gwarantuje doskonałą jakość proponowanych świadczeń. Współpracujemy z doskonałymi specjalistami, co pozwala na elastyczne dopasowanie każdego programu do potrzeb klientów.
Kategoria:

Zapraszamy do Ośrodka Szkolenia CLARC Kursy Zawodowe w Szczecinie. Specjalizujemy się w kierowaniu szkoleń z obsługi maszyn i urządzeń do praz drogowych oraz budowlanych. Prowadzimy kursy zarówno dla pracujących, jaki i bezrobotnych, skierowanych z Urzędów Pracy oraz przez O.P.S. Ośrodek znajduje się na liście Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz ma zgodę Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie. Nasza oferta to kursy na operatora: koparki, koparko- ładowarki, ładowarki, walca drogowego, żurawi samojezdnych, spycharek, ubijarek, pogłębiarek, zagęszczarek, młotów udarowych, przecinarek do nawierzchni asfaltowej, pił i innego sprzętu. Zapewniamy wysoki poziom zajęć, również teoretycznych oraz praktycznych lub pomoc wykwalifikowanej kadry. Dodatkowe wiadomości o ofercie na stronie.
Kategoria:

Osrodek szkoleniowy w Lodzi, prowadzi kursy nauki obslugi komputera dla doroslych. Skuteczna nauka w malych grupach, zajecia przedpoludniowe i popoludniowe. Nauczymy Cie podstaw, korzystania z Internetu, tworzenia sklepów internetowych i wielu innych.
Kategoria:

Szkolenia żeglarskie, szkolenia motorowodne i specjalistyczne tj. kurs radiooperatora bliskiego zasięgu czy kurs sternika motorowodnego oferuje Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych OPENSAILING z bazą w Mielnie. Przeprowadzamy profesjonalne szkolenia przystosowane indywidualnie do oczekiwań naszych uczestników. Szkolimy wg standardów ISSA oraz na patenty państwowe, które obejmują m. in. kurs instruktora żeglarstwa, żeglarz jachtowy, Master of Sailing Yacht, Offshore Skipper czy Inland Skipper. Firmom proponujemy organizację żeglarskich imprez integracyjnych, eventów i regat. Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl