Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
29
65423


 
Opis Kursy programowania umożliwią Ci zdobycie dobrze płatnej pracy i oferuje to Software Academy. Należy do nich kurs javascript od podstaw, kurs devops, kurs aws. Weź udział w kursie terraform oraz szkoleniach javascript. Zostań programistą i zmień karierę na IT. Umożliwi Ci to nauka programowania od podstaw oraz szereg kursów doszkalających i programów pomagających zwiększyć kwalifikacje pracowników.

 

Słowa kluczowe zostań devops   kurs aws   zostań programistą
Url http://softwareacademy.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Data wpisu Sep 9, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Profesjonalna szkoła Auto Salwator - kompleksowa nauka jazdy Kraków. Klientom oferujemy profesjonalne kursy i szkolenia przygotowujące do uzyskania prawa jazdy, jazdy odświeżające i doskonalące wczesniej nabyte umiejętności. Prawo jazdy Kraków, woj. małopolskie - bezstresowa nauka jazdy w Krakowie. Auto Salwator to też szkoła motocyklowa - osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z nami - kat a, prawo jazdy w krakowie.
Kategoria:

Centrum Szkoleniowo - Usługowe PROTOTO powstało w 2009 r. Od samego początku istnienia firmy zajmujemy się prowadzeniem szkoleń i kursówna wychowawców kolonii. Kursy odbywają się w Jaśle, Wrocławiu i Krakowie.

W naszej ofercie znajdziecie między innymi:

Kursy na wychowawcę kolonii,
Kursy instruktora sportu,
Kursy kwalifikacyjne:

- Kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej (organizacja i zarządzanie oświatą),
- Kurs Kwalifikacyjny pedagogiczny dla nauczycieli przedmiotów zawodowych,
- Kurs kwalifikacyjny z zakresu zajęć edukacyjnych Wychowanie do życia w rodzinie, - Kurs Kwalifikacyjny pedagogiczny dla nauczycieli czynnych zawodowo,
- Kurs kwalifikacyjny z zakresu pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej,
- Kurs kwalifikacyjny z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dzieci autystycznych

Jeśli jesteś nauczycielem, bądź osobą zainteresowaną kursami na wychowawcę kolonijnego bądź instruktora to zapraszamy. Skorzystaj z naszych szkoleń.
Kategoria:

Posiadamy osiemnastoletnie doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców. Szkoła nauki jazdy została założona w 1990 roku przez Mariana Grudniewskiego w Iłży. Szkoliła początkowo na kategorię B. Z biegiem lat firma rozwijała się i rozszerzała swoją działalność na kolejne kategorie prawa jazdy (A, C, D, B+E, C+E).
W kwietniu 2006 roku firma rozpoczęła ekspansje na rynek radomski i otworzyła tam swoja placówkę. Z końcem roku 2007 firma przyjęła obecną nazwę El-trans.
W 2008 roku powstaje Ośrodek Szkolenia Kierowców w Starachowicach.
Kategoria:

Firma szkoleniowo-doradcza opierająca się na rzeczywistym doświadczeniu swoich pracowników, zdobytym podczas realizacji projektów reorganizujących struktury IT, outsourcingowych, wdrożeniach systemów zgłoszeniowych, systemów drukowania, procesów opartych o ITIL.

Siłą naszego działania są ludzie tworzący firmę i z nią współpracujący. Posiadają oni rzeczywiste doświadczenie, zdobyte przy realizacji dużych projektów reorganizacji struktur IT, podczas wdrażania i uruchamiania standardów, implementowania rozwiązań technicznych oraz zarządzania różnej wielkości zespołami, na szczeblu operacyjnym i zarządczym.
Kategoria:

FUNDACJA SZCZĘŚLIWE DZIECIŃSTWO
20-113 Lublin, ul. Jezuicka 4/9
tel./fax:(0-81) 5329018, 5346631
Nr konta: 15 2030 0045 1110 0000 0050 6660
e-mail: biuro@fsd.lublin.pl; www. fsd.lublin.pl


Niepubliczne Centrum Kształcenia Praktycznego
ZAPRASZAMY!!!
Niepubliczne Centrum Kształcenia Praktycznego (NCKP) – jest placówką działającą przy Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Siedziba Centrum znajduje się w Lublinie, przy ulicy Topolowa 7 (budynek przychodni).
Celem Centrum jest umożliwienie osobom dorosłym uzyskania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zdobywanie umiejętności marketingowych, rozwijanie własnych zainteresowań i uzdolnień. NCKP – prowadzi szkolenia w formie kursów dla osób dorosłych z zakresu przedsiębiorczości społecznej.
W związku z tym ogłaszamy nabór na bezpłatny Kurs Przedsiębiorczości Społecznej. Kurs trwa 3 semestry, a po jego ukończeniu każdy uczestnik zdobywa zawód: Menadżer społeczny. Podczas trwania kursu uczestnicy nabywają wiedzę na temat organizowania i zarządzania przedsięwzięciami społecznymi, organizowania wolontariatu i jego prowadzenia, nauczą się budować stałą grupę sponsorów i darczyńców. Poprzez dużą ilość praktyk słuchacze Kursu posiądą umiejętność organizowania kampanii społecznych, a także zarządzania organizacją pozarządową, poznają konkretne działania społeczne jak również wezmą w nich aktywny udział.
Spotkania informacyjne dla kandydatów odbędą się w dniach: 10 II, 12 II, 17 II, 19II, 24 II i 26 II o godz. 17.00 w budynku przy ul. Topolowa 7 (budynek przychodni – boczne wejście).
Więcej informacji na.www.fsd.lublin.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl