Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24334
415
3
65893

SoftDir - Programy komputerowe


 
Opis Katalog programów komputerowych z aktualizowaną na bieżąco bazą aplikacji dla systemu Windows. Każdy program jest sprawdzany i opisywany przez edytorów. Katalog podzielony jest na szereg kategorii tematycznych, ułatwiających wyszukiwanie programów. Posiada też własną wyszukiwarkę. Autorzy i producenci oprogramowania mogą zgłaszać własne aplikacje poprzez specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy lub za pomocą plików PAD.

 

Słowa kluczowe SoftDir   program   programy   pliki   pobierz   download   darmowe   katalog   freeware   shareware   open source   aplikacje
Url http://www.softdir.pl
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Data wpisu Jun 20, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Font 2 to przedsiębiorstwo specjalizująca się w pisaniu i wdrażaniu oprogramowania. Na rynku działa od 1996 roku i cały czas energicznie się rozwija dzięki czemu zajmuje czołową pozycję w branży. Swoim klientom proponuje profesjonalizm oraz wysoki poziom usług, a możliwe jest to przede wszystkim dzięki doświadczonemu i wykwalifikowanemu zespołowi profesjonalistów pracujących w Font 2. Zespół posiada wszystkie niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia umożliwiające projektowanie, sprzedaż i serwis systemów drukujących. Font 2 jest największym sprzedawcą w Polsce północno-wschodniej drukarek laserowych. W ich ofercie odnajdą Państwo między innymi sprzęt oraz materiały eksploatacyjne takich firm jak OKI, Samsung, Xerox, HP, Canon, Lexmark. Więcej detalów znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Wielkopolskie przedsiębiorstwo appchance wyspecjalizowało się w tworzeniu programów oraz interfejsów obrazowych dedykowanych dla urządzeń mobilnych. Od początku działalności w 2010 roku udało nam się ugruntować silną pozycję na tle konkurencji. W prowadzonym przez nas przedsiębiorstwie pracuje wielu świetnych fachowców, którzy gwarantują świetne efekty prowadzonych prac. Indywidualnie dostosowujemy funkcje a także stronę wizualną programów, według instrukcji otrzymanych od zleceniodawcy. Zachęcamy do kontaktu z naszą wielkopolską placówką.
Kategoria:

Strona przedstawia projekt realizowany przez Stowarzyszenie „Informatyka Podkarpacka”, która zajmuje się realizacją wszelkich pomysłów, które mają na celu podnieść atrakcyjność regionu Polski Wschodniej. Dołączając do projektu zyskują Państwo możliwość znaleźć inne firmy informatyczne w Rzeszowie czy innym mieście, dodatkowo uzyskają Państwo możliwość uczęszczania na różnorodne konferencje i szkolenia branżowe. Zyskując profesjonalne wsparcie ze strony Stowarzyszenia, będą mogli Państwo lepiej zrozumieć branże w jakiej chcecie się rozwijać. Dodatkowo na stronie można znaleźć ogłoszenia, w których oferowana jest np. praca dla informatyka w Rzeszowie i inne. W celu znalezienia większej ilości informacji zapraszamy na stronę.
Kategoria:

Obsługa informatyczna - Jeton Warszawa, mazowieckie - Integrator systemów. Profesjonalna opieka informatyczna Warszawa - system CRM, system ERP, system sprzedażowy, program do biura rachunkowego i inne programy dla firm. program magazynowy i program księgowy a także program do biura rachunkowego. Zapraszamy Państwa po serwer do firmy - także wdrożenie oprogramowania, obsługa biura rachunkowego, obsługa informatyczna Warszawa.
Kategoria:

Producent oferuje Państwu oprogramowanie crm które posiada wiele funkcjonalności - Firma Bs4 oferuje wysokiej jakości oprogramowanie crm dla małych firm i średnich przedsiębiorstw. Zbierz w jednym miejscu i uporządkuj wiedzę o wszystkich swoich klientach. Zadbaj o potencjalną sprzedaż tak by wygrać z konkurencją. Wysokiej klasy oprogramowanie dla firm i system crm. Najbardziej funkcjonalny program crm dla firm z niemal każdej branży pozwala automatyzować tworzenie ofert, skutecznie planować zadania, zbierać informacje o klientach, wygodnie komunikować się z klientami, usprawnić komunikację w firmie i podejmować lepsze decyzje dzięki użytecznym raportom. erdecznie zapraszamy zobacz dalej - oprogramowanie crm, system crm - click here. Crm od bs4 to brakujący element w Twoim biznesie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl