Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20229
415
2
64803

Social Media: MondayPR


 
Opis Monday PR to agencja social media trudniąca się szeroko pojętym tematem PR. Założeniem agencji jest czynne pomaganie przedsiębiorstwom w osiąganiu planów biznesowych za pomocą budowania dobrego wizerunku. Osoby pracujące w firmie posiadają szeroką wiedzę dotyczącą technik stosowanych w public relations, dzięki czemu świadczą usługi na najwyższym poziomie. Relacje z klientami oraz firmami są dla Monday PR najistotniejsze, a ich oferta jest niezwykle szeroka. Zapraszam na witrynę www, gdzie zamieszczono szczegółowe informacje.

 

Słowa kluczowe Social Media   Agencja PR   Agencja Public Relations   PR   Warszawa
Url http://mondaypr.pl
Kategorie Marketing Reklama > Reklama w internecie
Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Marketing Reklama > Reklama w internecie
Skuteczna reklama w internecie dzięki felietonom reklamowym. Udostępniamy darmowe powierzchnie reklamowe na promocję produktów i usług. Dzięki ciągłym kampaniom wszystkie publikacje są nieustannie przeglądane przez użytkowników.
Kategoria:

Szeri Szeri bierze udział w promowaniu nowych i nieznanych marek, którym pomaga wyjść z ofertą do potencjalnych klientów. Angażuje się również w promowanie znanych i cenionych przez konsumentów. Wśród nich wyróżniamy. np. Dove, Asus i Pilsner. Nasze projekty ciszą się uznaniem i prestiżem. Projekt Pilsner otrzymał wyróżnienie w prestiżowym konkursie Złote Spinacze 2013. Odnosimy sukcesy w kreowaniu blogosfery oraz promowaniu marek istniejących lub początkujących na rynku. Naszym doświadczeniem i wiedzą dzielimy się z wszystkimi.
Kategoria:

Interesuje Cię skuteczna kampania adwords w Łodzi? Wobec tego już teraz gorąco zachęcamy Cię do zapoznania się z bogatą propozycją od firmy Posit. Działamy na rynku od kilku lat i jesteśmy przekonani, iż będziemy w stanie zagwarantować Ci absolutnie najskuteczniejsze działania w zakresie pozyskiwania kolejnych klientów na Twoje usługi. Po więcej szczegółów zapraszamy Cię już teraz na prowadzoną przez nas stronę www.
Kategoria:

Reklama jest dźwignią handlu. O prawdziwości tego stwierdzenia nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Jako producenci czy sprzedawcy nie możemy oczekiwać, że klienci sami będą poszukiwać naszego produktu. Musimy go dobrze zareklamować. A najlepszą formą reklamy jest content marketing. Jednak, tak jak już wspomnieliśmy, nie każde proponowane nam teksty mogą być dobrej jakości. Warto zakupić najlepsze na stronie https://vortalcloud.com/
Kategoria:

Nieruchomości w szczecinie: Topnieruchomosci - portal ogloszeniowy. Sprzedawaj, wynajmuj bez prowizji. Znajdą tutaj Państwo ofertę nieruchomosci, pochodzącą ze wspólnej bazy biur nieruchomości ze Szczecina i okolic. Mogą Państwo skorzystać także z automatycznego powiadamiania o nowych ofertach na rynku lub też skontaktowac sie z nami. Gwarantujemy kompleksowa obsluge. Posiadamy mieszkania, domy, lokale uzytkowe, hale, magazyny, dzialki. Przyjdz juz dzis i zaloz bezplatne konto. Zapraszamy !!!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl