Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
7
65012

Sobik Jacek Zakładanie trawników rybnik


 
Opis Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu fachowe przedsiębiorstwo Usługi Ogrodnicze Jacek Sobik z Rybnika. Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu projektowania oraz ogrodnictwa. Działamy pomyślnie w swojej branży od przeszło dziesięciu lat. Realizujemy cięcia roślin, nawożenie, koszenie trawników bądź odchwaszczanie. Zakładanie trawników z siewu czy montaż oraz obsługa systemów nawadniających firmy GERDENA to także jedne z elementów naszej propozycji. Wszystkich zainteresowanych dla uzyskania większej ilości informacji serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe ogrody przydomowe   Oświetlenie ogrodów rybnik   planowanie ogrodów   sezon
Url http://ogrodysobik.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Rośliny Zwierzęta
Data wpisu Sep 26, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Polecamy Państwu ofertę przedsiębiorstwa Corylus z Wrocławia. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem praktycznym, a także wiedzą teoretyczną. Podejmujemy się projektowania, zakładania i konserwacji obszarów zielonych na terenie Wrocławia i innych miejscowości. W ramach usług ogrodniczych nasza firma zajmie się nasadzaniem drzew, krzewów, bylin i roślin jednorodzinnych, zakładaniem trawników, ogrodów skalnych, pielęgnacją drzewostanu oraz doradztwem w zakresie planowania i wykonania. Realizujemy zarówno prywatne pomysły, jak również wcielamy w życie inspiracje naszych klientów. Pracujemy zawsze terminowo i rzetelnie. Więcej na witrynie www.
Kategoria:

Firma AL-KO została założona w 1931 roku przez Aloisa Kobera. Od przeszło 80 lat świadczy usługi na wysokim poziomie, za które cenią nas klienci. Zyskaliśmy silną pozycję w branży oraz dokładamy wszelkich starań, żeby byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Asortyment naszych usług jest bardzo szeroki oraz skupia się między innymi na elementach przyczep, wentylacji i klimatyzacji, tworzywach sztucznych, przemyśle samochodowym i komponentach przemysłowych. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół i są najwyższej klasy fachowcami. Z tej przyczyny mogą być Państwo pewni, iż świadczone usługi będą na najwyższym poziomie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wszelkie detale:
Kategoria:

Każdy z nas ma choć jedno drzewko iglaste, ale czy każdy z nas nie chciał by mieć pod tym drzewkiem własne grzyby leśne? ZAPEWNE TAK!

Pomyśl z jaką zazdrością spotkasz się ze strony sąsiada jak zobaczy grzyby na Twojej działce – zapewne dozna szoku!!! TERAZ TO NIE PROBLEM!!!

Dzięki firmie MYKOFLOR® mamy do zaoferowania żywą grzybnię mikoryzową do grzybów leśnych.

SKŁAD SZCZEPIONKI:

borowik szlachetny, borowik sosnowy, mleczaj rydz, koźlarz babka, koźlarz pomarańczowoczerwony, maślak zwyczajny

ZASTOSOWANIE:

Ektomikoryzę z zestawem grzybów jadalnych można stosować do wszystkich gatunków i odmian: dębu, buka, brzozy, grabu, sosny i świerka.

Uwaga:

Obok wystąpienia grzybów jadalnych mogą pojawić się grzyby niejadalne oraz trujące, dlatego należy zachować należytą ostrożność podczas ich zbierania.

STOSOWANIE:
pojemność 250ml
(1 dawka 10 ml = 1 łyżeczka)

1. Rośliny kopane z gruntu z gołym korzeniem lub sadzone z doniczki 1-2 miejsca aplikacji
2. Roślina sadzona w tym lub poprzednim roku 1 miejsce aplikacji
3. Roślina 3-5 lat po posadzeniu 2-3 miejsca aplikacji
4. Duże drzewa 5-6 miejsc aplikacji
5. Drzewa rosnące w grupie 5-6 miejsc aplikacji

PROSTA APLIKACJA:

Zastosowanie szczepionek mikoryzowych jest bardzo proste.
Od kupionej butelki odetnij końcówkę. Następnie podkop mały dołek wokół korzeni rośliny (na ok 10 cm głębokości). Potem wyciśnij około 1 łyżeczkę (ok 10 ml) mikoryzy na korzeń rośliny. Na koniec dołki zakop i obficie podlej roślinę.

Jeżeli damy więcej miejsc aplikacji to [url=http://www.gadar.pl/grzybnia]grzybnia[/url] będzie miała więcej ognisk startowych do kolonizacji terytorium. Szybszy będzie efekt stosowania.

CO DAJE NAM ZASTOSOWANIE MIKORYZY:

- lepsze zaopatrzenie w wodę
- wyższą dostępność składników pokarmowych, w tym trudno przyswajalnych (fosfor,żelazo )
- zwielokrotnienie powierzchni chłonnej systemu korzeniowego i stymulacja jego wzrostu
- wyższą odporność czynną i bierną na patogeny korzeniowe (fytoftoroza, fuzarioza i inne)
- lepsze i obfitsze kwitnienie, owocowanie, kondycja, żywy wygląd
- mniejsza wrażliwość na stresy środowiskowe: nieodpowiednie pH, zasolenie, zalanie, toksyczne związki

Oferowane Państwu przez firmę MYKOFLOR® grzybnia mikoryzowa jest wyizolowana z korzeni roślin rosnących w najlepszych siedliskach. Przetestowana w licznych doświadczeniach w Laboratorium Grzybów Mikoryzowych MYKOFLOR® . Jest to najnowocześniejszy produkt polecany przez Polskie Towarzystwo Mikoryzowe do stosowania amatorskiego i profesjonalnego. Nasze preparaty są produktem naturalnym rozmnożonym w warunkach laboratoryjnych; nie zawierają patogenów ani saprofitów (testowane mikrobiologicznie).

MIKORYZA to występująca od początków życia na Ziemi symbioza grzybów i roślin.

Dzięki grzybom rośliny mogły opanować wiele miejsc niesprzyjających wegetacji i rosnąć w najtrudniejszych warunkach. Jako naturalny stymulator wzrostu mikoryza zawsze pomaga.
Kategoria:

Taras czy balkon też może wyglądać oryginalnie, jeśli tylko skorzystasz z oferty naszej firmy, czyli wyrobów z drewna, wśród których znajdują się oferowane deski na taras Gumi. Wykonane są z trwałego thermojesionu, mają antypoślizgową, ryflowaną nawierzchnię i wyjątkowy wygląd. Atutem systmu Gumitaras jest możliwość samodzielnego montażu desek w jeden dzień. Deski GumiTaras są fabrycznie olejowane, zabezpieczone przed utratą koloru i degradacją. Lista dystrybutorów na stronie www.gumitaras.pl.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Adviser zlokalizowane w Poznaniu, w celu najwyższej dbałości o rośliny frapuje się projektowaniem oraz montażem układów skrapiania oraz płynnego nawożenia, jak również układów kierowania klimatem w szklarniach. Ogromne doświadczenie oraz znajomość najnowocześniejszych technologii pozwala naszym pracownikom oferować i realizować jak najlepsze dla danego obiektu rozwiązanie. Indywidualne podejście do każdego klienta, najwyższej jakości towary i pierwszorzędna załoga sprawiają, iż nasza firma jest szeroko poważana. Jeżeli pragną Państwo zapoznać się z pełną ofertą przedsiębiorstwa, zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl