Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948

Śmieszne filmiki


 
Opis Lozik.pl to najlepsze śmieszne filmiki, kabarety i skecze w internecie. Strona podzielona została na wiele kategorii tematycznych takich jak filmiki sportowe, śmieszne mp3 czy nawet bajki i kreskówki dla najmłodszych internautów. Znajdziesz tutaj też bardzo dużą ilość filmików w kategorii skecze i kabarety.

 

Słowa kluczowe śmieszne filmiki   śmieszne filmy   śmieszne mp3   zwierzęta   zdjęcia   reklamy   piosenki   mp3   włatcy móch   wpadki telewizyjne   ukryta kamera   sport   seriale komediowe   polityka   pod gradobiciem pytań   parodie   kreskówki   kabarety   skecze   fragmenty filmów  
Url http://www.lozik.pl
Kategorie Hobby Rozrywka > Humor
Data wpisu Aug 12, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Hobby Rozrywka > Humor
FailShow.pl - demotywatory jakich nie trzeba podpisywać, czyli demoty no comment (bez komentarza). Strona nie pogrąża swoich użytkowników w nostalgii, działa podobnie jak komixxy , czyli tryska dobrym humorem.
Nie ma znaczenia czy znalezione/wykonane zdjęcie dotyczy rozbrajającej wpadki czy też jest przykładem ogromnej ludzkiej głupoty. Nasze śmieszne zdjęcia mówią same za siebie, wymykają się wszystkim podpisom, więc domyślnie opatrzamy je podpisem n/c, ale czemu tu sie dziwić, skoro to demotywatory określane mianem epic fail.
Kategoria:

Dowcipy podzielone według naszych indywidualnych kryteriów. Duża dawka zdrowego humoru dla każdego nie zależnie od wieku. Wrzuć do naszej bazy swój ulubiony dowcip. Każdy znajdzie dowcipy dla siebie, które go rozbawią. Strona na łamach, której z pewnością nigdy nie zabraknie dobrego humoru. Dowcipy podzielone według naszych indywidualnych kryteriów. Dowcipy, kawały i żarty są tutaj na porządku dziennym. Każdy znajdzie dowcipy dla siebie. Jeśli chcesz się pośmiać to wejść do serwisu.
Kategoria:

Czy poszukujesz najnowszych ciekawostek ze świata? A może interesują Cię rekordy guinessa? Na naszym portalu znajdziesz jedno i drugie. Najświeższe artykuły poświęcone niezwykłym dokonaniom, nieprzeciętnych ludzi. Ich wytrwałość i determinacja sprawiła, iż osiągnęli swój cel i trafili do księgi rekordów Guinnessa. A może Ty też chciałbyś spróbować pobić swój rekord Guinessa?
Kategoria:

Gigantyczna porcja znakomitego humoru, śmiej się razem z nami. Znajdź dziś coś na świetny humor. W witrynie www.kawaly-o-jasiu.pl przeczytasz śmieszne kawały o Jasiu, jak i również kawały o szkole i kawały o nauczycielach a także dużo innych zabawnych dowcipów. Wyłącznie dla was najfajniejsze dowcipy i kawały opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników, głosuj na najlepsze, komentuj oraz dodawaj własne. Możesz także polubić nasze kawały, przyznać im plusa i pokazać je swoim znajomym na Facebook. Zapraszamy dobra zabawa zawsze gwarantowana, nasze kawały zawsze Cię rozśmieszą www.kawaly-o-jasiu.pl.
Kategoria:

Rozrywka - tego potrzebujemy wszyscy i wszyscy z tego korzystamy. Jedni w mniejszym inni w większym stopniu, ale każdy z nas potrzebuje się odstresować czy odreagować trudny dzień w pracy czy szkole. Czasem też chcemy sobie poprawić humor albo po prostu pośmiać się z głupich i śmiesznych rzeczy. Jeśli tego szukasz, to trafiłeś idealnie. U nas znajdziesz rozrywki na 365 dni w roku. Od śmiesznych filmików, przez bajki po gry online. Jeśli interesujesz się muzyką, to pewnie zainteresują cię teledyski nie tylko komercyjne. Ciekawą opcją jest również możliwość oglądania filmów amatorskich, nawet tych nagradzanych na różnych festiwalach. Życzymy dobrego humoru!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl