Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21130
415
0
64996


 
Opis Jest takie miejsce we Wrocławiu. - Słoneczne Przedszkole. , Gwarantujemy tu dużo uśmiechu oraz radości. Dbamy o zabawę, spacery zabawę na świeżym powietrzu, ciepło emocjonalne i radość. Rozwijamy u dzieci umiejętności motoryczne, psychoruchowe dzieci. Przed podjęciem decyzji o zapisaniu do naszego przedszkola zapraszamy do odwiedzenia przedszkola i zapoznania się z jego przestrzenią oraz wychowawczyniami.

 

Słowa kluczowe przedszkola wrocław   przedszkole wrocław  
Url http://sloneczneprzedszkole.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Przedszkola
Data wpisu Apr 19, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Przedszkola
Zapraszamy najmłodsze dzieci w mury naszego Prywatnego Anglojęzycznego Przedszkola w Obornikach. Tutaj uczymy przez zabawę, pozwalając zachować przedszkolakom beztroskę dzieciństwa. Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są przez lektora z wykorzystaniem metody Domana. Wykwalifikowani pedagodzy prowadzą też z dziećmi naukę czytania i pisania w języku polskim, kreatywne zajęcia plastyczne i ogólnorozwojowe. Oborniki leżą blisko Poznania - Akademia Wiedzy Zabawy zaprasza wszystkie dzieci z tej części Wielkopolski. To pierwsze Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne w gminie. Gwarantujemy, że wasze dzieci spędzą tu wspaniale czas w pożyteczny sposób, ucząc się przy okazji czytania i pisania w języku angielskim i ojczystym.
Kategoria:

Żłobek Małe Misie gwarantuje profesjonalną czasową opiekę nad Dziećmi w wieku od 1 roku do 3 lat. Małe Misie rozwijają u Dzieci umiejętności pozwalające im sprostać wymaganiom stawianym w życiu codziennym, uczą uprzejmości, dzielenia się i zabawy w grupie. Małe Misie przy współpracy z rodzicami kierunkują rozwój Dzieci zgodnie z wrodzonym potencjałem i ich uzdolnieniami. "Małe Misie" pomagają mamie i Dziecku przy rozstaniu. Pomagają również rozwiązywać inne problemy, gwarantując rodzicom wymianę własnych doświadczeń podczas wspólnych spotkań. Małe grupy dziecięce, wysoko wykwalifikowany personel gwarantują wszechstronne nauczanie przez zabawę.
Kategoria:

Przedszkole „KAJTUŚ” mieści się we Wrocławiu, przy ul. Ukraińskiej 8. Działalność we Wrocławiu rozpoczęliśmy w roku szkolnym 1999/2000. W oparciu o założenia pedagogiki humanistycznej, staramy się stworzyć odpowiednią przestrzeń, w której dzieci mogą aktywnie rozwijać swój potencjał oraz poznawać świat. W przedszkolu dążymy do stworzenia ciepłej, przyjaznej atmosfery, w której dziecko będzie czuło się bezpieczne, zrozumiane, akceptowane i szanowane. Każde dziecko jest dla nas jednakowo ważne, bez względu na jego poziom rozwoju intelektualnego i ruchowego.
Kategoria:

Przedszkole prywatne Wszystkie Skarby Mamy zaprasza maluchów. Nowoczesne przedszkole językowe i artystyczne Mokotów, Ursynów, Warszawa. Kadra pedagogiczna to zespół młodych i kreatywnych nauczycieli z ogromną pasją. Nauczanie dzieci na wysokim poziomie. Serdecznie Zapraszamy do przedszkola gdzie odbywa sie rekrutacja - niepubliczne przedszkole Mokotów, Ursynów, Warszawa (Kołbucka).
Kategoria:

Przedszkole niepubliczne Rubik Music School to przedszkole, które w ramach autorskiego programu zajęć stawia główny nacisk na rozwój w dziedzinie muzyki i języków, choć oczywiście nie są zaniedbywane inne aktywności zapewniające harmonijny i wszechstronny rozwój. Niemniej jednak przedszkole zapewnia codzienne lekcje języka angielskiego, a także zajęcia muzyczne w salach z bogatym wyposażeniem muzycznym.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl