Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
2
65122


 
Opis Jest takie miejsce we Wrocławiu. - Słoneczne Przedszkole. , Gwarantujemy tu dużo uśmiechu oraz radości. Dbamy o zabawę, spacery zabawę na świeżym powietrzu, ciepło emocjonalne i radość. Rozwijamy u dzieci umiejętności motoryczne, psychoruchowe dzieci. Przed podjęciem decyzji o zapisaniu do naszego przedszkola zapraszamy do odwiedzenia przedszkola i zapoznania się z jego przestrzenią oraz wychowawczyniami.

 

Słowa kluczowe przedszkola wrocław   przedszkole wrocław  
Url http://sloneczneprzedszkole.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Przedszkola
Data wpisu Apr 19, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Przedszkola
W nowoczesnych czasach podczas gdy mamy coraz to mniej czasu dla rodziny a musimy coraz to więcej pracować, przedszkole może sie okazać znakomitym rozwiązaniem dla rodziców, którzy pragną opieki dla swoich szkrabów. We Wrocławiu jesteśmy prywatnym, lingwistycznym przedszkolem umieszczonym w okolicach centrum miasta. Posiadamy znaczący obszar z ogrodem, gdzie szkraby przebywają w ładne dni a także duży budynek z wieloma przestrzennymi pomieszczeniami. Zapraszamy na wizytę w naszym przedszkolu oraz do poznania się z naszym wyposażeniem i pracującymi paniami.
Kategoria:

Zależy Ci na tym, by zadbać o rozwój swojego dziecka już od jego najmłodszych lat? Warto zatem, byś posłał je do przedszkola katolickiego Albercik, zlokalizowanego przy parafii św. brata Alberta Chmielowskiego. Przedszkole to pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące na najwyższym poziomie. Jest to przedszkole z angielskim w Łodzi, więc rozwój Twojego dziecka będzie tu z pewnością wszechstronny.
Kategoria:

Oficjalna strona Publicznego Przedszkola nr 5 w Strzelcach Opolskich, którego godziny otwarcia są najdłuższe w gminie. Jest ono otoczone sosnami, a niedaleko niego znajduje się boisko sportowe. Dziecko uczęszczające do naszego przedszkola ma zapewnione ciekawie spędzony czas wśród zabaw, gier i nauki.
Kategoria:

Przedszkole Radosna Planeta jest miejsce, które kładzie duży nacisk na wychowanie dzieci zgodnie z wyznawanymi wartościami. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Proponujemy dużą różnorodność ponadprogramowych lekcji, które pozwalają dzieciom na poprawienie skuteczności nauki oraz poprawę rozwoju. Zapewniamy zajęcia językowe z dwóch języków obcych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, dzięki czemu możemy gwarantować najwyższy poziom opieki dla wszystkich dzieci. Funkcjonujemy w oparciu o autorski program nauczania.
Kategoria:

Najlepsze Przedszkole Zieliniec (Swarzędz Poznań) w spokojnej i uroczej dzielnicy - zapisy, rekrutacja i więcej informacji na stronie. Też przedszkole dla dwulatków. Na stronie internetowej oferta przedszkola a także aktualności, program i galeria (zobacz galerię zdjęć na stronie). Wolne miejsca - prywatne przedszkole Nowa Wieś, Antoninek w Poznaniu. Doświadczona kadra z wieloletnią praktyką, zapraszamy na zapisy dzieci w wieku od 2 do 5 lat na rok 2012/2013. Pociechy będą miały doskonałą opiekę - przedszkole pod nadzorem Kuratorium Oświaty.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl