Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20405
415
6
64903


 
Opis Jest takie miejsce we Wrocławiu. - Słoneczne Przedszkole. , Gwarantujemy tu dużo uśmiechu oraz radości. Dbamy o zabawę, spacery zabawę na świeżym powietrzu, ciepło emocjonalne i radość. Rozwijamy u dzieci umiejętności motoryczne, psychoruchowe dzieci. Przed podjęciem decyzji o zapisaniu do naszego przedszkola zapraszamy do odwiedzenia przedszkola i zapoznania się z jego przestrzenią oraz wychowawczyniami.

 

Słowa kluczowe przedszkola wrocław   przedszkole wrocław  
Url http://sloneczneprzedszkole.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Przedszkola
Data wpisu Apr 19, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Przedszkola
W Warszawie na Wilanowie dostępnych jest bardzo dużo różnych placówek oświatowych przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wśród nich można znaleźć prawdziwe perełki, takie jak Chatka Małolatka, które od lat przyciąga do siebie Rodziców domową atmosferą i doskonałą ofertą edukacyjną. Dobre położenie przy ulicy Królewicza Jakuba, komfortowe warunki do pracy i zabawy dla podopiecznych oraz fachowe grono pedagogiczne składające się z Cioć i Wujków, to tylko wybrane atuty tego przedszkola na warszawskim Wilanowie. Jeśli chcesz by Twoja pociecha czuła się dobrze w nowym miejscu, to wybierz dla Niej Chatkę Małolatka i spokojnie obserwuj jak Twój przedszkolak szybko się rozwija.
Kategoria:

Główne założenia naszego przedszkola opierają się na doświadczaniu, przeżywaniu i rozwijaniu osobowości każdego dziecka. Chcemy poruszać wyobraźnię dzieci, aby owocowała w szkole i ich dalszym życiu. Cenimy indywidualność Twojego dziecka. W przedszkolu realizujemy autorski program "Przedszkolne spotkania ze sztuką" w oparciu o Podstawę Programowę MEN.
Kategoria:

Strona przeznaczona jest dla troskliwych rodziców. Możesz się tu dowiedzieć do której szkoły posłać dziecko oraz otrzymać porady jak poradzić sobie z problemami i najlepiej wychować swoje dziecko.
Strona przeznaczona jest dla troskliwych rodziców. Możesz się tu dowiedzieć do której szkoły posłać dziecko oraz otrzymać porady jak poradzić sobie z problemami i najlepiej wychować swoje dziecko.
Kategoria:

Przedszkole Radosna Planeta jest miejsce, które kładzie duży nacisk na wychowanie dzieci zgodnie z wyznawanymi wartościami. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Proponujemy dużą różnorodność ponadprogramowych lekcji, które pozwalają dzieciom na poprawienie skuteczności nauki oraz poprawę rozwoju. Zapewniamy zajęcia językowe z dwóch języków obcych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, dzięki czemu możemy gwarantować najwyższy poziom opieki dla wszystkich dzieci. Funkcjonujemy w oparciu o autorski program nauczania.
Kategoria:

Przedszkole niepubliczne Rubik Music School to przedszkole, które w ramach autorskiego programu zajęć stawia główny nacisk na rozwój w dziedzinie muzyki i języków, choć oczywiście nie są zaniedbywane inne aktywności zapewniające harmonijny i wszechstronny rozwój. Niemniej jednak przedszkole zapewnia codzienne lekcje języka angielskiego, a także zajęcia muzyczne w salach z bogatym wyposażeniem muzycznym.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl