Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20231
415
2
64806


 
Opis Dawno nie poddawałeś swego auta standardowym testom technicznym? Stojąc przed koniecznością znalezienia odpowiedniej stacji kontroli pojazdów, serdecznie odsyłamy do szeroko rekomendowanej, ogólnopolskiej bazy punktów usługowych, w których realizowane są profesjonalne i praktyczne przeglądy rejestracyjne aut. Po więcej szczegółów zapraszamy bezpośrednio do naszego serwisu. W razie zainteresowania ofertą, zachęcamy także do skorzystania z profesjonalnego konsultingu u naszych wykwalifikowanych ekspertów.

 

Słowa kluczowe przeglądy rejestracyjne   stacja kontroli pojazdów   stacje kontroli pojazdów
Url http://skp.pl/
Kategorie Motoryzacja
Motoryzacja > Samochody
Data wpisu May 30, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja
Naukę jazdy lub fachowe szkolenia dla kierowców profesjonalnych powinno się powierzyć wielce wykwalifikowanym instruktorom i szkoleniowcom z wrocławskiego ośrodka MANEWR. Naszą firmę odróżnia nie tylko nadzwyczaj bogate doświadczenie poparte wieloma latami dynamicznego szkolenia Kursantów, ale również baza taboru samochodowego i własny, utwardzany plac manewrowy. Urządzamy kursy dotyczące kategorii A, B, C, D lub E, a nawet szkolenie instruktora prawa jazdy. Poza tym jesteśmy formalnym członkiem Stowarzyszenia Instruktorów Szkolenia Kierowców we Wrocławiu, co upoważnia nas do wydawania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych. Składniki całościowej propozycji znajdują się na stronie www.
Kategoria:

Strona warsztatu samochodowego - Mechanika Pojazdowa - Wulkanizacja Antoni Gospodarczyk. Zakład w Radzyminie. Wykonujemy naprawy główne i bieżące, obsługujemy samochody europejskie, japońskie i koreańskie. Naprawiamy: układy hamulcowe, sprzęgła, rozrządy, układy kierownicze, zawieszenia, układy chłodzenia, silniki, przeglądy okresowe, wulkanizacja, drobne naprawy blacharskie i lakiernicze.
Kategoria:

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę wypożyczalni aut Rent a Car ze Szczecina. Oferujemy Państwu wypożyczenienie samochodów różnych marek wraz z zabezpieczeniem AC, OC i NW, które jest obowiązujące na obszarze całej Polski. Oferujemy działające pojazdy oraz bardzo atrakcyjne warunki najmu! Umożliwiamy zarówno wypożyczenienie samochodu na dobę, jak i na dłuższy okres czasu. W swojej ofercie posiadamy także foteliki dziecięce, bagażniki na rowery i inne dodatki. Więcej informacji o warunkach współpracy i pełna oferta naszej firmy znajduje się na stronie internetowej, do której odwiedzania serdecznie zachęcamy!
Kategoria:

Moja firma funkcjonuje w branży już od wielu dobrych lat. Trudnię się realizowaniem usług z zakresu całodobowej pomocy drogowej oraz holowaniem i transportowaniem samochodów w obrębie całego kraju i Europy. Siedziba mojej firmy mieści się w zabytkowym mieście, jakim jest Wrocław. Moja firma dysponuje profesjonalnym sprzętem, a dodatkowo wyspecjalizowaną brygadą pracowników. Pracownicy firmy wszelakie usługi świadczą rzeczowo,uczciwie i w wyznaczonych wcześniej terminach. Dzięki tak wysokiemu poziomowi pracy, moja firma posiada jak najlepsze opinie. W standardzie także ogromnie niskie ceny. Współpracuję też z autoryzowanymi inie autoryzowanymi serwisami naprawczymi.
Kategoria:

Firma Helkris znajduje się w Koninie. Oferujemy klientom duży wybór usług z zakresu mechaniki samochodowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Gwarantujemy wysoką staranność oraz doskonałą jakość oferowanych czynności. Oferujemy również świadczenia związane z wymianą opon a także wiele innych. Szczegółowe informacje dotyczące oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie oferujemy dużą ilość części do aut. Zapraszamy do kooperacji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl