Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20458
415
3
64921


 
Opis Dawno nie poddawałeś swego auta standardowym testom technicznym? Stojąc przed koniecznością znalezienia odpowiedniej stacji kontroli pojazdów, serdecznie odsyłamy do szeroko rekomendowanej, ogólnopolskiej bazy punktów usługowych, w których realizowane są profesjonalne i praktyczne przeglądy rejestracyjne aut. Po więcej szczegółów zapraszamy bezpośrednio do naszego serwisu. W razie zainteresowania ofertą, zachęcamy także do skorzystania z profesjonalnego konsultingu u naszych wykwalifikowanych ekspertów.

 

Słowa kluczowe przeglądy rejestracyjne   stacja kontroli pojazdów   stacje kontroli pojazdów
Url http://skp.pl/
Kategorie Motoryzacja
Motoryzacja > Samochody
Data wpisu May 30, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów jest organizacją samorządu gospodarczego zrzeszającą na zasadzie dobrowolności polskie podmioty prowadzące działalność gospodarczą w zakresie przeprowadzania badań technicznych pojazdów.

NAJWAŻNIEJSZE CELE I ZADANIA IZBY

1. Izba będąc organizacją samorządu gospodarczego reprezentuje interesy gospodarcze zrzeszonych w niej polskich podmiotów gospodarczych, w szczególności wobec organów państwowych i samorządów terytorialnych, w zakresie ich działalności.
2. Celem Izby jest tworzenie warunków sprzyjających funkcjonowaniu i rozwojowi podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie stacji kontroli pojazdów.
3. W swoich działaniach, Izba kieruje się zasadami etyki, przestrzegając normy powszechnie obowiązujące w gospodarce rynkowej.
Kategoria:

Firma ENDURO 7 oferuje kontrahentom dużą różnorodność części a także akcesoriów do Enduro i motocrossu. Każde proponowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty charakteryzuje doskonała klasa, która wpływa na wysoką wytrzymałość. Wszystkie artykuły zostały posortowane na konkretne kategorie, co zdecydowanie upraszcza ich znalezienie. Gwarantujemy wszystkim kontrahentom profesjonalną pomoc w zakresie wyboru odpowiednich artykułów do określonych wymagań. Siedziba naszej firmy znajduje się w Koszalinie. Zapraszamy Państwa do współpracy.
Kategoria:

Zapraszamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez firmę Gastal Autoryzowany serwis ogrzewania niezależnego i klimatyzacji. Nasza specjalizacja to ogrzewanie niezależne, klimatyzacje samochodowe i chłodnie samochodowe. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1995 roku we Wrocławiu. Radzimy w zakresie nowych systemów klimatyzacji. Zajmujemy się także sprzedażą części oraz całych klimatyzacji. Prowadzimy serwis, diagnostykę oraz napełnianie klimatyzacji samochodowych. Zapewniamy stosowne wsparcie profesjonalistów oraz szybką realizację zadań.. Dodatkowo liczyć mogą Państwo na intrygującą propozycję oraz indywidualne podejście do konkretnego zlecenia, co pozwala dostosować ofertę do konkretnych zapotrzebowań oraz możliwości. Osoby zaciekawione szczegółowymi wiadomościami na temat aktywności jednostki zapraszamy na stronę.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do poznania się z propozycją przedsiębiorstwa Turbo Max z Rudy Śląskiej. Oferujemy naprawę turbosprężarek do aut osobowych czy ciężarowych. Naprawę obejmuje: czyszczenie całego urządzenia, wymiana uszczelnień, wymiana łożysk poprzecznych i wzdłużnego, legalizacja i wymiana uszczelnień labiryntowych, dynamiczne wyważenie układu wirującego, regulacja wartości ciśnienia doładowania. Dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.
Kategoria:

Zakupy w USA za pośrednictwem KupSam.com to najprostsza i najtańsza metoda zakupów i wysylki w USA. Sprawdź oferte sieci sklepów ( Najnowsze Okazje Prezentujemy Na Stronie ) Zamów i wyślij na nasz adres lub daj nam znać co mamy dla Ciebie kupić. Nasze firma przekaże kurierowi międzynarodowemu Twoją przesylkę bez dodatkowych oplat, prowizji czy ukrytych kosztów. Twoje zadowolenie jest naszym jedynym celem.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl