Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
15
64995

Sklep z instrumentami Poznań - Piano Czerniak i Syn


 
Opis Firma Piano – Czerniak to firma cechująca się bardzo dużym doświadczeniem, gdyż swoja działalność prowadzi już od 1963 roku. Zakres funkcjonowania firmy jest bardzo duży i niebywale obszerny, firma zajmuje się między innymi remontami oraz dodatkowo różnego stylu naprawami pianin i fortepianów. Firma cieszy się dużą popularnością, ze względu na swoje profesjonalne i dobrze świadczone usługi , a ponadto ze względu na bardzo dużą praktykę.

 

Słowa kluczowe sklep z instrumentami Poznań   strojenie pianin
Url http://www.piano-czerniak.pl/
Kategorie Kultura Sztuka > Muzyka
Kultura Sztuka
Data wpisu Sep 5, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Muzyka
Zapraszamy do spędzenia z nami czasu, zapoznając się z jedyną w swoim rodzaju, fascynującą ofertą muzyki relaksacyjnej, leczniczej, wspomagającej uczenie się, etnicznej.
Posłuchaj próbek mp3 około 100 różnorodnych tytułów płyt CD stworzonych przez profesjonalistów, artystów uznanych za światowe autorytety na polu terapii muzyką
i dźwiękiem, obejrzyj filmy You Tube z ich koncertów.
Ananda Music jest na polskim rynku od 20 lat - znajdziesz więc tu muzykę instrumentalną i wokalną, barwne, kunsztowne kompozycje na instrumenty akustyczne, instrumenty ludowe wielu kultur, przestrzenne utwory na instrumentach klawiszowych oraz oryginalne pieśni i rytmy różnych tradycji duchowych. Zapoznasz się z sylwetkami artystów, których muzykę oferujemy oraz z artykułami na temat leczniczego działania dźwięku, informacjami o szerokich możliwościach zastosowania tej muzyki.
Są także relacje z organizowanych przez nas koncertów Ani Williams, Michaela Stillwatera, Józefa Skrzeka. Obecnie realizujemy przedsięwzięcie sprowadzenie japońskiego kompozytora, instrumentalisty Kitaro do Polski, na tym niepowtarzalnym koncercie wystąpi także z Józef Skrzek.
Serdecznie zapraszamy zatem na naszą witrynę internetową www.anandamusic.pl z aktualną, bogatą ofertą. Jest tu zarówno ciekawa muzyka alternatywna, jak i znakomita muzyka relaksacyjna, stanowiąca doskonałe narzędzie do wszelkiego rodzaju terapii, m.in. muzykoterapia, psychoterapia, świetny relaks przy reiki, Wellness, SPA. Mistrzowska muzyka lecznicza, która łagodzi zabiegi medyczne, poprawia zdrowie i pracę mózgu.
Kategoria:

Dream Vip ma do zaoferowania salę prób, w których można przeprowadzić sobie salę muzyczną. Ta sala prób otwarta jest przez siedem dni w tygodniu od godziny 10.00 do godziny 23.00. można tam wypożyczać sobie profesjonalny sprzęt oraz dzięki niemu nagrywać różne utwory muzyczne. Tego typu sale prób znajdują się w Krakowie i można z nich korzystać po wcześniejszym zarezerwowaniu sobie dnia oraz godziny. Można to zrobić telefonicznie lub mailowo, a wszystkie dane zamieszczone są na stronie internetowej.
Kategoria:

Witam wszystkich miłośników rapowej zajawki. Przedstawiam Wam jedyne w swoim rodzaju forum poświęcone właśnie temu gatunkowi muzyki. Piszesz własne teksty, robisz bity, nagrałeś kawałek lub całe demo ? Śmiało pokaż nam Swój talent, nie chowaj go do szafy, pozwól by zobaczyli go inni. Znajdziesz również u nas albumy ulubionych artystów. Serdecznie zapraszam.
Kategoria:

Gitara bas to nasze życie i z tej przyczyny został utworzony portal oddany jedynie jej. W chwili obecnej jest to największy portal dla basistów w kraju. Każda podstrona traktuje tutaj o basówce, więc jeśli potrzebujesz rozszerzć wiedzę na jej temat, to jest to świetne miejsce. Serdecznie zapraszamy wszystkich równocześnie początkujących jak i zaawansowanych muzyków. Przekonasz się, że jest to miejsce właściwe dla Ciebie, od jakiego nie będziesz mógł się oderwać.
Kategoria:

Zespół Shannon koncertuje już od 1994 roku. Kierunkiem w który podąża zespół jest wysmakowane łączenie tradycyjnej muzyki celtyckiej (muzyka celtycka, muzyka irlandzka, muzyka bretońska) z nowoczesnymi stylami muzycznymi. W swoim dorobku zespół posiada 6 albumów, ścieżkę dźwiękową do filmu i singiel z zespołem "Ryczące 20-tki". Na naszej stronie znajdziesz m. in. galerię zdjęć z naszych koncertów, aktualności i forum. Jeśli szukasz muzyki celtyckiej i muzyki irlandzkiej - skontaktuj się z nami.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl