Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773

Sklep z instrumentami Poznań - Piano Czerniak i Syn


 
Opis Firma Piano – Czerniak to firma cechująca się bardzo dużym doświadczeniem, gdyż swoja działalność prowadzi już od 1963 roku. Zakres funkcjonowania firmy jest bardzo duży i niebywale obszerny, firma zajmuje się między innymi remontami oraz dodatkowo różnego stylu naprawami pianin i fortepianów. Firma cieszy się dużą popularnością, ze względu na swoje profesjonalne i dobrze świadczone usługi , a ponadto ze względu na bardzo dużą praktykę.

 

Słowa kluczowe sklep z instrumentami Poznań   strojenie pianin
Url http://www.piano-czerniak.pl/
Kategorie Kultura Sztuka > Muzyka
Kultura Sztuka
Data wpisu Sep 5, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Muzyka
Śmieszne Piosenki to strona internetowa poświecona wesołej muzyce zarówno polskiej, jak i importowanej. Jest ona dobrym źródłem rozrywki, niezależnie od wieku internetowego melomana. Prezentujemy tylko twórczość na przyzwoitym poziomie. Zespoły obdarzone poczuciem humoru i ich radosna twórczość jest analizowana przez naszego eksperta. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się pośmiać.
Kategoria:

Pragniemy Państwu zaprezentować profesjonalne studio nagrań w Krakowie. Nasz zgrany zespół składający się z kompetentnych osób jest przygotowany na oryginalne wyzwania tudzież technologie. Wspólnymi siłami utworzyliśmy w pełni specjalistyczne studio nagrań Kraków, w którym można za pomocą najlepszego sprzętu tworzyć swoją muzykę. Zachęcamy do współpracy wszystkich, bez względu na rodzaj nagrywanej muzyki, wiek bądź poglądy. Świetna lokalizacja sprawia, że dojazd zajmie mało czasu.
Kategoria:

Teledyski z gatunków Dance, Club, House, Hip-Hop oraz wielu innych kategorii muzyki tanecznej. Wszystkie teledyski są starannie poszeregowane w odpowiednich kategoriach. Aby obejrzeć dany klip nie trzeba go ściągać gdyż można go obejrzeć z poziomu przeglądarki w wersji Online. Korzystanie z serwisu nie wymaga rejestracji. Każdy użytkownik może wrzucić własne filmy, oraz komentować wrzutki innych osób. Różnorodność kategorii sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie. Serwis jest całkowicie darmowy!
Kategoria:

Pianist ka Katarzyna Musiał - strona internetowa pianist ki zawierająca informacje na temat wydanych przez nią płyt, jej biografię, galerię fotografii, wzmianki odnośnie najbliższych koncertów granych przez pianist kę, dane kontaktowe. Na stronie jest też możliwość zapisania się na listę mailingową pianist ki. W najbliższym czasie planowana jest rozbudowa strony internetowej o nowe ciekawe działy zawierające informacje między innymi o granych przez artystkę koncertach.
Kategoria:

Mp3d.pl jest unikalną i zadbaną wyszukiwarką plików muzycznych mp3, w naszej bazie znajduje sie obecnie aż 140 000 utworów mp3 które możecie państwo za darmo pobrać lub odsłuchać na naszym odtwarzaczu flash. Nasza wyszukiwarka wyróżnia się ładną unikalną grafiką oraz wygodą obsługi oprócz tego nasza wyszukiwarka nie jest zaśmiecona znienawidzonymi przez użytkowników reklamami co ma w dzisiejszych czasach duże znaczenie. Wyszukiwarka w najbliższym czasie zostanie wzbogacona o nowe funkcje tak więc zapraszamy do odwiedzin :)
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl