Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
41
64950

Sklep z instrumentami Poznań - Piano Czerniak i Syn


 
Opis Firma Piano – Czerniak to firma cechująca się bardzo dużym doświadczeniem, gdyż swoja działalność prowadzi już od 1963 roku. Zakres funkcjonowania firmy jest bardzo duży i niebywale obszerny, firma zajmuje się między innymi remontami oraz dodatkowo różnego stylu naprawami pianin i fortepianów. Firma cieszy się dużą popularnością, ze względu na swoje profesjonalne i dobrze świadczone usługi , a ponadto ze względu na bardzo dużą praktykę.

 

Słowa kluczowe sklep z instrumentami Poznań   strojenie pianin
Url http://www.piano-czerniak.pl/
Kategorie Kultura Sztuka > Muzyka
Kultura Sztuka
Data wpisu Sep 5, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Muzyka
EPIPHONE.PL - serwis gitarzystów, katalog zespołów, taby, programy, GTP, wszystko o gitarach, Gibson Tour Bus.

Gitara jest instrumentem muzyczny z grupy strunowych szarpanych z pudłem rezonansowym, gryfem i progami na podstrunnicy. Serwis gitarzystów - Na gitarze gra się za pomocą palców (opuszkami i paznokciami albo samymi opuszkami) lub kostką zwaną potocznie piórkiem. Kostka jest przeznaczona głównie do gry na gitarze z metalowymi strunami. Można ją stosować zarówno do gitary klasycznej jak i elektrycznej.
Kategoria:

Witamy na stronie poświęconej tak wielkiej postaci jaką bez wątpienia był Ryszard Riedel.
Kategoria:

Znajdziecie tutaj Państwo zarówno informacje dotyczące fortepianów i pianin Wendl & Lung, które oferujemy jako wyłączny przedstawiciel w Polsce firmy Wendl & Lung z Wiednia, jak i wiadomości dotyczące nas samych, jako że oprócz prowadzenia firmy „Fortepiano”, aktywnie działamy zawodowo w branży muzycznej (pianistka, adiunkt w Katedrze Fortepianu w Bydgoszczy; technik budowy fortepianów, Filharmonia Narodowa w Warszawie). Fortepiany i pianina firmy Wendl & Lung nie ustępują innym instrumentom tej klasy dostępnym na naszym rynku zarówno pod względem jakości brzmienia, jak i sprawności mechanizmu oraz staranności wykonania. Na arenie międzynarodowej są cenione przez szerokie kręgi odbiorców. Oprócz tych zalet jest jeszcze jedna ważna – cena. Są to najtańsze instrumenty na rynku polskim. Aby zachować niskie ceny instrumentów preferujemy bezpośredni kontakt z klientem, działamy poprzez naszych przedstawicieli oraz partnerów handlowych. Dbamy również o dobry serwis zakupionych instrumentów.
Kategoria:

Eric Clapton - pielgrzym rocka Książka ma 472 strony i opowiada w 25 rozdziałach o życiu i artystycznej działalności artysty, który na muzycznej scenie działa przez kilka dekad, jednym kojarząc się z muzyką lat sześćdziesiątych i z białym bluesem Johna Mayalla, i jego zespołu „Bluesbreakers”. Innym zaś z piosenkami, które zawojowały listy przebojów – „I Shot The Sheriff” czy „Wonderful Tonight”, tę drugą słusznie uważa się za jedną z najpiękniejszych piosenek o miłości. Jeszcze innym - Clapton kojarzy się zapewne z dramatyczną historią zaśpiewaną i zagraną w „Layli” wielkiej, i przez długi czas niespełnionej namiętności do żony przyjaciela. Ale są i tacy, którzy poznali Go dzięki smutnym, opartym na bluesowym feelingu balladom – „My Father’s Eyes” czy „Tears In Heaven”, uznanym i obsypanym nagrodami, przebojom lat dziewięćdziesiątych. Za wszystkimi tymi i wieloma innymi nagraniami, zrealizowanymi na własny rachunek, także i dla innych wielkich artystów muzyki rozrywkowej, stoi – Eric Clapton, którego biografia została opisana w 25 rozdziałach.

472 strony,
kilkaset czarno-białych zdjęć,
kalendarium,
dyskografia,
wideografia,
składy zespołów Claptona
Kategoria:

Witam Serdecznie! Głębia płynącej ze skrzypiec muzyki sprawia, że każda chwila staje się delikatnym, pełnym uczucia tchnieniem. Dźwięki skrzypiec nadają uroczystości niezapomnianego uroku i budzą w na...
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl