Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20405
415
6
64903


 
Opis Domy modułowe Simple House to propozycja dla współczesnej rodziny, która szuka dla siebie przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni. Oparte na szkieletowej konstrukcji domy drewniane można zamówić w różnych wymiarach oraz wersji technologicznej, również energooszczędnej i pasywnej. Za projekt odpowiada ceniony architekt Jakub Szczęsny. Domy powstają szybko i można je z łatwością rozbudowywać w razie potrzeby.

 

Słowa kluczowe dom 35m²   domki bez pozwolenia   dom modułowy   projekty domów modułowych   domy drewniane   domy szkieletowe   domy prefabrykowane   nowoczesne domy drewniane
Url http://www.simplehouse.pl/
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Mar 6, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Poznań jest dość dużym miastem, dlatego działa tam też dużo bardzo różnych firm oferujących różnorodne usługi. Możliwy jest tam na przykład wynajem kontenerów Poznań. Są to kontenery, które zazwyczaj mają dość różne przeznaczenie. Można do nich wkładać przykładowo gruz, liście, śnieg lub tez odmienne śmieci. Najbardziej nietypowe są kontenery na gruz Poznań, bo one są dosyć duże, dzięki czemu można mieścić do nich spore ilości gruzu. Tego typu firmy dadzą radę tak samo wykonać zlecenia, zatytułowane: gruz Poznań. Wtedy trzeba ten gruz przemieścić z jednego punktu na drugie i dla firmy zajmującej się tym na stałe z pewnością to nie stanowi trudu.
Kategoria:

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu firmę JASBRUK z Płocka specjalizującą się układaniu kostki brukowej z powierzonych materiałów lub artykułów własnych. Proponujemy kreatywne, nietypowe, nadzwyczajne rozwiązania oraz klasyczne układy kostki. Uzyskujemy między innymi drogi, place, parkingi, chodniki, podjazdy do garaży, posesje prywatne. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zapraszamy Klientów z Płocka i okolicznych miejscowości. Ponadto zajmujemy się także pracami ziemnymi: odwadnianiem obszaru, drenażem oraz niwelacją. Gwarantujemy terminową realizację zamówień, niskie ceny oraz wysoką jakość usług, na które udzielamy 3 letniej gwarancji. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Firma Bruk-bet to doskonały wybór jeżeli właśnie szukasz kostki brukowej, płyt elewacyjnych, płyt tarasowych lub krawężników. Firma oferuje szeroki zakres usług oraz przede wszystkim gwarantuje doskonałą jakość produktów. Firma Bruk-bet na pewno spełni twoje oczekiwania. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Nasza firma w swojej branży działa już od 1994 roku. Specjalizujemy się w produkowaniu profili do montażu płyt gipsowo-kartonowych, a oprócz tego wytwarzamy również sufity podwieszane, elewacje, taśmy aluminiowe, czy blachy płaskie Tytanium. W chwili obecnej funkcjonujemy w strukturach grupy Pruszyński i cały czas rozwijamy prowadzoną działalność. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi dostawcami surowców z Włoch, Francji, czy Szwajcarii. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie nasze produkty spełniały najwyższe normy jakościowe. Posiadamy nowoczesny sprzęt i cały czas inwestujemy w kolejne urządzenia. Zachęcamy, by w wolnej chwili wejść na naszą stronę internetową i zapoznać się z ofertą firmy.
Kategoria:

Gdy potrzebujesz wskazówek na temat budownictwa, a planujesz zbudować coś w swoim życiu. Obowiązkowo sprawdź naszą witrynę internetową. Znajdziesz aktualne newsy ze świata budowy oraz materiałów wykorzystywanych przy budowach.Gdy nie masz informacji na temat architektury, a planujesz urzeczywistnić coś w swoim życiu. Bezwzględnie przeanalizuj naszą witrynę internetową. Dowiesz się jakie są aktualne newsy z branży budowlanej oraz materiałów biorących udział przy budowach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl