Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
22
65027


 
Opis Domy modułowe Simple House to propozycja dla współczesnej rodziny, która szuka dla siebie przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni. Oparte na szkieletowej konstrukcji domy drewniane można zamówić w różnych wymiarach oraz wersji technologicznej, również energooszczędnej i pasywnej. Za projekt odpowiada ceniony architekt Jakub Szczęsny. Domy powstają szybko i można je z łatwością rozbudowywać w razie potrzeby.

 

Słowa kluczowe dom 35m²   domki bez pozwolenia   dom modułowy   projekty domów modułowych   domy drewniane   domy szkieletowe   domy prefabrykowane   nowoczesne domy drewniane
Url http://www.simplehouse.pl/
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Mar 6, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Nasza firma od niemal roku uczestniczy w programie rzetelnej firmy. Potwierdzeniem naszej rzetelności i terminowości jest dobyty przez nas certyfikat. Obejrzeć można go na naszej stronie internetowej. Tam znaleźć można także wykonane do tej pory przez nas domy z bali. Oglądając je można odnieść wrażenie, że Przenosza one w świat architektury górskiej. Mówiąc dokładniej my budujemy domy z drewna, kierując się technologiami, które przez ponad sto lat były testowane na Podhalu. Wiemy więc, że nasze technologie sprawdzają się idealnie w każdych warunkach. Zachęcając ludzi do inwestowania w domy drewniane zaznaczamy, że mieszkanie w nich to życie w zgodzie z naturą. Nie oznacz to jednak, że nią ma w nich miejsca na nowoczesne technologie. Jest, ale wiele z tych technologii tak naprawdę nie jest tu potrzebnych. Przykładem jest wentylacja czy klimatyzacja, nad która czuwa mikroklimat domu. Jak więc widzimy, nasze domy to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów.
Kategoria:

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu usługi Zakład Instalatorstwa Sanitarnego „Johansen”. Funkcjonujemy w Opolu od 2006 roku proponując wszelkie prace ogólnobudowlane i wykończeniowe. Budujemy domy kompleksowo: pomagamy odkryć lokalizację, robimy projekt oraz wizualizację wedle życzenia Klienta, sporządzamy wycenę kosztów budowy i oddajemy dom „pod klucz”. Zajmujemy się także montażem instalacji grzewczych, elektrycznych, sanitarnych oraz wodno-kanalizacyjnych. Współpracują z nami tylko wykwalifikowani fachowcy, co jest gwarancją wysokiej klasy zaświadczanych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego bądź mailowego. Więcej informacji o firmie oraz jej usługach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma budowlana Sekor - montaż okien i montaż drzwi, remonty i usługi budowlane. W tej dziedzinie branży budowlanej specjalizujemy się od wielu lat. Cechuje nas wysoka wydajność i jakość dzięki perfekcyjnej organizacji pracy. Naszą specjalnością są montaże okien, współpracujemy z najlepszymi producentami stolarki okiennej.
Kategoria:

Proxima-Service to doświadczony i wiarygodny deweloper z Krakowa, mający na koncie wiele udanych realizacji mieszkaniowym i nie tylko. Od 1990 roku z powodzeniem realizuje swoje pomysły, uzyskując aprobatę klientów indywidualnych oraz partnerów biznesowych.
Obecnie firma posiada w ofercie luksusowe apartamenty na sprzedaż o nazwie Antracita, przeznaczone dla wymagającego odbiorcy. Proxima-Service jest jednym z liderów rynku nieruchomości w Krakowie i planuje kolejne inwestycje budowlane na terenie stolicy Małopolski.
Kategoria:

Z przyjemnością przedstawiamy Ci wizytówkę naszej firmy i już z tego miejsca chcemy Ci powiedzieć, że jesteśmy specjalistami od projektowania infrastruktury drogowej w mazowieckim. Mamy za sobą wiele skomplikowanych realizacji i do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Nasza praca składa się z kilku etapów i każdemu z nich nadzoruje wykwalifikowany specjalista. Jeśli więc chcesz współpracować z fachowcami od projektowania dróg, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasze dane znajdziesz na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl