Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
12
65106


 
Opis Domy modułowe Simple House to propozycja dla współczesnej rodziny, która szuka dla siebie przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni. Oparte na szkieletowej konstrukcji domy drewniane można zamówić w różnych wymiarach oraz wersji technologicznej, również energooszczędnej i pasywnej. Za projekt odpowiada ceniony architekt Jakub Szczęsny. Domy powstają szybko i można je z łatwością rozbudowywać w razie potrzeby.

 

Słowa kluczowe dom 35m²   domki bez pozwolenia   dom modułowy   projekty domów modułowych   domy drewniane   domy szkieletowe   domy prefabrykowane   nowoczesne domy drewniane
Url http://www.simplehouse.pl/
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Mar 6, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Przedsiębiorstwo FPHU Zdrojewscy s.j. jest producentem płyt drogowych, produkowanych z wysokiej jakości betonu. Produkowane towary są odporne oraz mają szeroki wachlarz zastosowań. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo również płyty rodzaju Yombo oraz różnorodne produkty betonowe, stosowane w budownictwie mieszkaniowym, industrialnym oraz drogowym. Posiadamy osobisty tabor samochodowy, którym dostarczamy oraz wyładowujemy zakupiony towar na obszarze całego kraju. Realizujemy wszystkie zlecenia szybko oraz porządnie.
Kategoria:

Menard Polska Sp. z o.o. dzięki rozległej wiedzy geotechnicznej osiągniętej na tysiącach sfinalizowanych kontraktów jest żyrantem pewnych cen, wiarygodnych terminów, przewidywalnych warunków pracy budowli oraz całej obsługi i gwarancji jakości zrealizowania. Najnowocześniejszy park maszyn, a też zespół specjalistów z dziedziny geotechnologii, to czynniki, jakie nie jedynie gwarantują stabilną i pewną inwestycję, ale też udoskonalają koszty prac. Nasze praktyki doskonale potwierdza się w przypadku piaszczystego podłoża, którego utwardzeniu nie podejmie się większość firm. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i poznania propozycji na witrynie WWW.
Kategoria:

Odpowiednio dobrana kostka brukowa może być wspaniałą ozdobą domów oraz ogrodów, warto więc zadbać o to, żeby była ona najwyższej klasy i profesjonalnie położona. Oferowana przez przedsiębiorstwo Good Bruk kostka pochodzi od czołowych fabrykantów, mamy również kostkę szlachetną, jak również standardową w przeróżnych kolorach oraz grubościach. Nasze ekspozycje pozwalają Państwu dopasować adekwatny odcień oraz strukturę kostki i dzięki temu stworzyć doskonałe otoczenie swojego domu, jakie jest nie tylko ładne, ale i użyteczne. Zapraszamy do naszych autoryzowanych punktów sprzedaży w Kaniach i Wojtówce oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej znajduje się więcej informacji.
Kategoria:

Firma Welta zaprasza do korzystania ze swoich usług. Nasze przedsiębiorstwo zaistniało w 1992 roku. Zakupią u nas Państwo: agregaty tynkarskie, silomaty, pompy, mieszanki do zapraw, agregaty malarskie, mixokrety, zacieraczki tynkarskie, przecinarki styropianu, narzędzia tynkarskie, folie, taśmy, elektro narzędzia, siatki tynkarskie, chemie budowlaną i inne. Angażujemy w naszej firmie tylko najlepszych fachowców, aby nasi klienci byli zawsze usatysfakcjonowani. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

STEF-BUD Firma Ogólnobudowlana, to duże praktyki na rynku usług budowlanych. Obecnie specjalizujemy się w pracach konstrukcyjno-budowlanych, jakie realizują najbardziej wykwalifikowani pracownicy. mamy niezbędne umiejętności i wysokiej klasy sprzęt, który pozwala nam na realizację poleceń ekspresowo i fachowo. Jesteśmy nadzwyczaj obowiązkowi oraz dbamy o zachowanie terminów i najwyższej jakości świadczonych usług. Zaspokojenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Realizujemy dla Państwa pasma świetlne a także klapy oddymiające z wysokiej klasy poliwęglanu. Zachęcamy do wypróbowania naszej pełnej propozycji osiągalnej pod adresem WWW.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl