Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948

Serwis Literacki - Knowacz - poezja, proza, wiersze czytelników, opowiadania, darmowe ebooki


 
Opis Promocja piękna poezji, literatury czy właściwie pojętych wartości duchowych to nasza główna dewiza na twórczość i życie. Dołącz do elitarnego kręgu nałogowych czytelników prasy literackiej, darmowych ebooków i bywalców imprez poetyckich.

Jesteś romantykiem, to idealne miejsce właśnie dla Ciebie. Brak Ci słów aby opisać co czujesz i myślisz, zobacz jak inni wyrażają siebie przez poezję. Niech spokój, który zmieszkał w Twoim sercu znajdzie ujście w wierszach, których jesteśmy wiernymi czytelnikami.

Powstaliśmy po to, aby wspólnie cieszyć się poezją, sztuką i życiem wśrod piękna literatury. Po to, aby poznać interesujących ludzi i spotkać prawdziwych przyjaciół. Jeśli masz ochotę, to zamieszkaj z nami. Daj się ponieść spontanicznym emocjom, twórczej fali, której towarzyszą miłość i szacunek dla innych. Poszukaj z nami prawdziwej sztuki. Poczuj bicie jej serca. Gwarantujemy obcowanie z pięknem w wyjątkowej grupie jej autorów i miłośników.

Czas na debiut, zaistniej w internecie już teraz!

 

Słowa kluczowe poezja   wiersze   tomiki poetyckie   autorzy   opowiadania   poeta   pdf   miłosna   romantyczna   myœli   uczucia   tekst   pamiętnik   liryka   poemat   przemyœlenia   e-book   pisanie   aforyzmy   czytelnia   pobierz   teksty   czytaj   prozaik   literatura   ksišżka   pobieral
Url http://www.knowacz.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Literatura
Hobby Rozrywka > Konkursy
Internet > Księgarnia internetowa
Data wpisu Jun 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Literatura
Pamiętaj, że nauka to klucz do sukcesu - należy więc się uczyć, najlepiej na podstawie życia innych. Życiorysy najsławniejszych pisarzy ostanich lat. Jak żyli i dlaczego to właśnie oni stworzyli najpiękniejsze dzieła, które dzisiaj cieszą się aż taką popularnością wśród czytających. Poznaj ich życie.
Kategoria:

Strona trylogii Proroctwo sióstr autorstwa Michelle Zink, wydawanej w Polsce przez Wydawnictwa Telbit. Recenzje: Historia w klimacie gotyk, od której nie można się oderwać. Niepokojąca i niezwykle mroczna powieść, trzymająca w napięciu aż do ostatniej strony. Informacje o książce i autorce, fragmenty, zwiastun video książki, forum dyskusyjne, recenzje. htpp://www.proroctwo.net
Kategoria:

E-bookowo - Cyfrowe książki. Wydawnictwo internetowe publikujące w formie e-booków literaturę, powieści, opowiadania, wiersze, a także poradniki i prace dyplomowe. Zostań naszym autorem, zarabiaj na cyfrowych książkach. Oferujemy wysokie prowizje od sprzedaży.
Kategoria:

W portalu online Opiniobook czytelnicy odnajdą wiele przyciągających opinii o literaturze. Omawiane są w dosyć precyzyjny sposób na przykład bestsellery, w tym nie jedynie zagranicznych pisarzy, lecz również i rodzimych. Przeczytać można chociażby o ostatniej pozycji popularnego bloggera Kominka, albo też zaznajomić się z opinią o książce Sekret najpilniej strzeżony Jeffreya Archera. Użytkownicy mogą ponadto śmiało zgodzić się czy też nie z autorem recenzji dyskutując w komentarzach. Recenzje napisane są w merytoryczny oraz obiektywny sposób. Warto więc zajrzeć na niniejszy portal.
Kategoria:

Antykwariat NWS oferuje w ciągłej sprzedaży internetowej starannie wyselekcjonowane książki zarówno współczesne, jak i przedwojenne oraz klasykę literatury, a także tanią wysyłkę bez względu na ilość zakupionych książek. Znajdą Państwo u nas rzetelny opis oraz zdjęcie każdej oferowanej pozycji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl