Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20076
415
3
64743

Serwis Literacki - Knowacz - poezja, proza, wiersze czytelników, opowiadania, darmowe ebooki


 
Opis Promocja piękna poezji, literatury czy właściwie pojętych wartości duchowych to nasza główna dewiza na twórczość i życie. Dołącz do elitarnego kręgu nałogowych czytelników prasy literackiej, darmowych ebooków i bywalców imprez poetyckich.

Jesteś romantykiem, to idealne miejsce właśnie dla Ciebie. Brak Ci słów aby opisać co czujesz i myślisz, zobacz jak inni wyrażają siebie przez poezję. Niech spokój, który zmieszkał w Twoim sercu znajdzie ujście w wierszach, których jesteśmy wiernymi czytelnikami.

Powstaliśmy po to, aby wspólnie cieszyć się poezją, sztuką i życiem wśrod piękna literatury. Po to, aby poznać interesujących ludzi i spotkać prawdziwych przyjaciół. Jeśli masz ochotę, to zamieszkaj z nami. Daj się ponieść spontanicznym emocjom, twórczej fali, której towarzyszą miłość i szacunek dla innych. Poszukaj z nami prawdziwej sztuki. Poczuj bicie jej serca. Gwarantujemy obcowanie z pięknem w wyjątkowej grupie jej autorów i miłośników.

Czas na debiut, zaistniej w internecie już teraz!

 

Słowa kluczowe poezja   wiersze   tomiki poetyckie   autorzy   opowiadania   poeta   pdf   miłosna   romantyczna   myœli   uczucia   tekst   pamiętnik   liryka   poemat   przemyœlenia   e-book   pisanie   aforyzmy   czytelnia   pobierz   teksty   czytaj   prozaik   literatura   ksišżka   pobieral
Url http://www.knowacz.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Literatura
Hobby Rozrywka > Konkursy
Internet > Księgarnia internetowa
Data wpisu Jun 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Literatura
Szukasz w sieci czegoś, co byś mógł pobrać za darmo ? Zatem bardzo dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie pokaźną kolekcję elektronicznych książek, którą możesz pobrać za darmo. Nie musisz się rejejstrować, ani wypełniać zbędnych formularzy, gdyż wszystkie książkie pobierzesz ekspresowo ze strony.
Kategoria:

Antykwariat internetowy prowadzi skup sprzedaż używanych ksiązek, czasopism, map, prospektów, albumów, instrukcji serwisowych, komiksów, nut, partytur, reprintów, rozkładów jazdy PKP , starych biletów i programów teatralnych i kinowych, itp.
Kategoria:

Strona ta przedstawia mianowicie:Wyzwolić olbrzymie siły energii..
W człowieku drzemie przeogromny potencjał energii
wiedzy i możliwości przedłużania czasu istnienia naszego życia bytu.
Najważniejszym elementem w tej sprawie jest określenie orientacyjne i sytuacyjne gdzie się znajdujemy, jaką dziedziczymy - osobowość znaczy naturę wychowania ( charakter)- a jaką żeśmy mieli przy pierwszych narodzinach człowieka.
Kategoria:

Zapraszam do prawdziwej pielgrzymki,
Droga do prawdy
którą to poprowadzi sam Bóg przez pieczęć Boga w Duchu Świętym. Jak przekazać to co mam do powiedzenia na tej stronie wszystko wydaje się proste zrozumiałe lecz tak nie jest. My jako istoty rozumne świat widzimy przez swoje słabości.
Dzielą nas żargony wychowane w nas które nam różnicują myślenie wzajemnego porozumienia się
Dlatego też nie sposób nam zrozumieć co nam powiedział co nam przekazał Jezus Chrystus.
Kategoria:

Zapraszamy na nowy w sieci portal o książkach. Ocenianie książek i łatwości ich czytania, ocenianie pisarzy, tworzone na tej podstawie rankingi. Ciągle powiększająca się baza książek, autorów, wydań. Ciekawa funkcja - katalog adaptacji filmowych, teatralnych i innych. Punkty za aktywność dla użytkowników. Prywatne wiadomości, shoutboxy. Opinie o książkach i pisarzach, recenzje, artykuły, możliwość publikacji własnej twórczości (wierszy, opowiadań). Wygodny system tagowania książek. Rozbudowany profil użytkownika. Młody zespół, biorący pod rozwagę pomysły użytkowników.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl