Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
3
64830

Serwis Literacki - Knowacz - poezja, proza, wiersze czytelników, opowiadania, darmowe ebooki


 
Opis Promocja piękna poezji, literatury czy właściwie pojętych wartości duchowych to nasza główna dewiza na twórczość i życie. Dołącz do elitarnego kręgu nałogowych czytelników prasy literackiej, darmowych ebooków i bywalców imprez poetyckich.

Jesteś romantykiem, to idealne miejsce właśnie dla Ciebie. Brak Ci słów aby opisać co czujesz i myślisz, zobacz jak inni wyrażają siebie przez poezję. Niech spokój, który zmieszkał w Twoim sercu znajdzie ujście w wierszach, których jesteśmy wiernymi czytelnikami.

Powstaliśmy po to, aby wspólnie cieszyć się poezją, sztuką i życiem wśrod piękna literatury. Po to, aby poznać interesujących ludzi i spotkać prawdziwych przyjaciół. Jeśli masz ochotę, to zamieszkaj z nami. Daj się ponieść spontanicznym emocjom, twórczej fali, której towarzyszą miłość i szacunek dla innych. Poszukaj z nami prawdziwej sztuki. Poczuj bicie jej serca. Gwarantujemy obcowanie z pięknem w wyjątkowej grupie jej autorów i miłośników.

Czas na debiut, zaistniej w internecie już teraz!

 

Słowa kluczowe poezja   wiersze   tomiki poetyckie   autorzy   opowiadania   poeta   pdf   miłosna   romantyczna   myœli   uczucia   tekst   pamiętnik   liryka   poemat   przemyœlenia   e-book   pisanie   aforyzmy   czytelnia   pobierz   teksty   czytaj   prozaik   literatura   ksišżka   pobieral
Url http://www.knowacz.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Literatura
Hobby Rozrywka > Konkursy
Internet > Księgarnia internetowa
Data wpisu Jun 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Literatura
Ponad 1000 e-bookow. Nowości i klasyka z polskich wydawnictw prosto na Twój komputer.
Kategoria:

E-bookowo - Cyfrowe książki. Wydawnictwo internetowe publikujące w formie e-booków literaturę, powieści, opowiadania, wiersze, a także poradniki i prace dyplomowe. Zostań naszym autorem, zarabiaj na cyfrowych książkach. Oferujemy wysokie prowizje od sprzedaży.
Kategoria:

Znajdziesz tutaj najciekawsze cytaty z książek oraz filmów. Liczne aforyzmy miłosne. Sentencje o przyjaźni, życiu. Teksty znanych i cenionych na całym świecie autorów. Nieprzemijające prawdy na temat człowieka i otaczającego go świata. Inspirujące i prowokujące powiedzenia, czasem zabawne aforyzmy ale zawsze dające dużo do myślenia. To miejsce gdzie można czerpać wiedzę i doświadczenie ucząc się od najlepszych. Teksty na każdą okazję.
Kategoria:

Szukasz w sieci czegoś, co byś mógł pobrać za darmo ? Zatem bardzo dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie pokaźną kolekcję elektronicznych książek, którą możesz pobrać za darmo. Nie musisz się rejejstrować, ani wypełniać zbędnych formularzy, gdyż wszystkie książkie pobierzesz ekspresowo ze strony.
Kategoria:

Digital Center - digitalizacja ksiażek. Jeżeli interesuje Cię skanowanie zbiorów bibliotecznych lub skanery do ksiażek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Digital Center - digitalizacja ksiażek. Jeżeli interesuje Cię skanowanie zbiorów bibliotecznych lub skanery do ksiażek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl