Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
53
65007

Serwis Literacki - Knowacz - poezja, proza, wiersze czytelników, opowiadania, darmowe ebooki


 
Opis Promocja piękna poezji, literatury czy właściwie pojętych wartości duchowych to nasza główna dewiza na twórczość i życie. Dołącz do elitarnego kręgu nałogowych czytelników prasy literackiej, darmowych ebooków i bywalców imprez poetyckich.

Jesteś romantykiem, to idealne miejsce właśnie dla Ciebie. Brak Ci słów aby opisać co czujesz i myślisz, zobacz jak inni wyrażają siebie przez poezję. Niech spokój, który zmieszkał w Twoim sercu znajdzie ujście w wierszach, których jesteśmy wiernymi czytelnikami.

Powstaliśmy po to, aby wspólnie cieszyć się poezją, sztuką i życiem wśrod piękna literatury. Po to, aby poznać interesujących ludzi i spotkać prawdziwych przyjaciół. Jeśli masz ochotę, to zamieszkaj z nami. Daj się ponieść spontanicznym emocjom, twórczej fali, której towarzyszą miłość i szacunek dla innych. Poszukaj z nami prawdziwej sztuki. Poczuj bicie jej serca. Gwarantujemy obcowanie z pięknem w wyjątkowej grupie jej autorów i miłośników.

Czas na debiut, zaistniej w internecie już teraz!

 

Słowa kluczowe poezja   wiersze   tomiki poetyckie   autorzy   opowiadania   poeta   pdf   miłosna   romantyczna   myœli   uczucia   tekst   pamiętnik   liryka   poemat   przemyœlenia   e-book   pisanie   aforyzmy   czytelnia   pobierz   teksty   czytaj   prozaik   literatura   ksišżka   pobieral
Url http://www.knowacz.pl
Kategorie Kultura Sztuka > Literatura
Hobby Rozrywka > Konkursy
Internet > Księgarnia internetowa
Data wpisu Jun 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Literatura
Dowcipy, żarty i poezja na wesoło. Osobliwe wiersze znanych poetów. Julian Tuwim: Lilia, Amor, Do jednej, Pierwsze pytanie, Kartka z dziejów ludzkości; Boy: Madrygał z pod ciemnej gwiazdy; Pierre Louys: Pieśni Bilitis, Starzec i nimfy, Życzliwa przyjaciółka. Tancerki w świetle księżyca, sen przerwany, taniec Glottis i Kyse. Dowcipy o blondynkach, o babie, humor szkolny.
Kategoria:

Zapraszam w miejsce, w którym przeczytasz opowiadania początkujących autorów. Serwis skupia opowiadania amatorskich twórców oraz umożliwia dodawanie własnych opowiadań po to, aby podzielić się twórczością z innymi fanami opowiadań. Portal ten został stworzony dla wszystkich kochających wyobraźnię oraz czytanie. Użytkownicy portalu publikują swoje opowiadania na łamach serwisu bezpłatnie, a przeglądanie i czytanie treści jest również darmowe.
Kategoria:

W portalu online Opiniobook czytelnicy odnajdą wiele przyciągających opinii o literaturze. Omawiane są w dosyć precyzyjny sposób na przykład bestsellery, w tym nie jedynie zagranicznych pisarzy, lecz również i rodzimych. Przeczytać można chociażby o ostatniej pozycji popularnego bloggera Kominka, albo też zaznajomić się z opinią o książce Sekret najpilniej strzeżony Jeffreya Archera. Użytkownicy mogą ponadto śmiało zgodzić się czy też nie z autorem recenzji dyskutując w komentarzach. Recenzje napisane są w merytoryczny oraz obiektywny sposób. Warto więc zajrzeć na niniejszy portal.
Kategoria:

Jane Austen, angielska pisarka epoki regencji. Autorska wielokrotnie ekranizowanych powieści "Duma i uprzedzenie" z rolą Colina Fitha jako Darcy'ego i Jennifer Ehle jako Elisabeth Bennet, "Rozważna i romantyczna" z Kate Winslet i Emmą Thompson, "Emma" z Gwyneth Paltrow, "Opactwa Northanger" i "Mansfield Park". Jej życie znane jest przede wszystkim z filmu "Becoming Jane", w którym główne role zagrali Anne Hathaway (Jane Austen) i James McAvoy (Tom Lefroy).
Kategoria:

Strona trylogii Proroctwo sióstr autorstwa Michelle Zink, wydawanej w Polsce przez Wydawnictwa Telbit. Recenzje: Historia w klimacie gotyk, od której nie można się oderwać. Niepokojąca i niezwykle mroczna powieść, trzymająca w napięciu aż do ostatniej strony. Informacje o książce i autorce, fragmenty, zwiastun video książki, forum dyskusyjne, recenzje. htpp://www.proroctwo.net
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl