Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21130
415
1
64996

SERWIS APARATURY MEDYCZNEJ


 
Opis Prowadzimy działalność serwisową aparatury medycznej w zakresie napraw konserwacji i przeglądów technicznych a także sprzedaży materiałów eksploatacyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie ( 10 lat w branży).
Zajmujemy się aparatami EKG, KTG, pulsoksymetrami, kardiomonitorami, EEG, Holterami, aparaturą fizykoterapeutyczną, zestawami do badań wysiłkowych, wirówkami laboratoryjnymi, lampami bezcieniowymi.

 

Słowa kluczowe SERWIS   APARATURY   MEDYCZNEJ   zakład   elektroniki   medycznej   medyczna   medycznego   NAPRAWA   NAPRAWCZE   EKG   KARDIOMONITORY   PULSOKSYMETRY   KTG   SPIROMETRY   DEFIBRYLATORY   INFUZYJNE
Url http://samed.dzs.pl
Kategorie Produkcja Przemysł > Elektronika
Zdrowie Uroda > Medycyna
Kraje Miasta Regiony > Lubelskie
Data wpisu Jul 3, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł > Elektronika
Wholesale and retail electronic parts and components. Sprzedaż hurtowa i detaliczna części oraz podzespołów elektronicznych. Blog, forum , narzędzia dla odwiedzających.
Zapraszam do czytania i współtworzenia blogu o podzespołach elektronicznych. Na forum można umieszczać ogłoszenia oraz pytania. W dziale Download są do pobrania takie narzędzia jak toolbar, download manager lub puzzle do układania w wolnej chwili ;) Oferta obejmuje również sprowadzanie elementów w ilościach hurtowych na zamówienia, także już nieprodukowanych z magazynów w Chinach i w USA. Oferta obejmuje cyfrowe układy scalone, mikrokontrolery, diody LED, wyświetlacze LED i LCD, elementy pasywne i aktywne.
Kategoria:

Elektroakustyka Profesjonalna Sound Krak S.C działa na terenie całej Polski i od ponad kilkudziesięciu lat gwarantuje wysokiej klasy urządzenia nagraniowe a także odsłuchowe z jakich stosują rozgłośnie radiowe i stacje telewizyjne. Aktualnie w ofercie dostępne są wzmacniacze dystrybucyjne, wzmacniacze słuchawkowe, wzmacniacze mikrofonowe, przedwzmacniacze mikrofonowe dla studia nagrań, mierniki poziomu sygnału, przełączniki audio, interkomy, monitory audio, monitory audio-video, a dodatkowo samochody realizacyjno-transmisyjne i inne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sprzętu, który dostępny jest na witrynie WWW naszej firmy.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo PCB Technology - nasza działalność to produkcja wysokiej jakości płytek drukowanych dla prototypów i produkcji mało seryjnych w dość krótkim okresie czasu przy dobrej jakości wyrobu. Firma dysponuje najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.
Kategoria:

Zdajemy sobie sprawę z tego, że woda to stereotypowy związek chemiczny, który adekwatnie nie jest niczym dziwacznym. Spożywana prze nas wielokrotnie woda nie ma zapachu, nie ma też żadnego charakterystycznego smaku, który mógłby nas zachęcać do spożywania jej ogromnych ilości. Niemniej jednak mimo to woda jest nadzwyczaj słynnym trunkiem, który spożywany jest przez ludzi choć pod żadnym pozorem nie powoduje dla nich przyjemności smakowych lub też zapachowych. Pijemy wodę najzwyczajniej w świecie dlatego, że jej potrzebujemy - i tutaj sprawdza się ozonowanie wody. W ciągu dnia niejednokrotnie tracimy istotną ilość wody, która znajduje się w organizmie, chociażby w postaci moczu lub pocąc się gdy wykonujemy przeróżne ćwiczenia czy też gdy najzwyczajniej w świecie dzień jest zbyt gorący.
Kategoria:

Firma EIS SOUND specjalizuje się w oferowaniu systemów nagłośnieniowych. Możemy zagwarantować naszym kontrahentom świetną jakość wszystkich artykułów oraz właściwą wygodę stosowania. Zapewniamy atrakcyjne wzornictwo każdych produktów. Ponadto każdy nasz produkt klienci zainstalują bez problemów. Wszystkie sprzedawane artykuły nadają się do zabudowy. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo ma długoletnie doświadczenie w branży. Wysyłamy do klientów nieodpłatnie produkty, których wartość jest wyższa od 300 złotych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl