Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048

serwis aparatury medycznej


 
Opis Na stronie oferta dla placówek służby zdrowia w zakresie naprawy i obsługi technicznej sprzętu medycznego .
Zamieszczony jest wykaz kontrahentów
oraz wykaz sprzętu naprawianego przez firmę. Dołączone fotki aparatury
medycznej . Dane adresowe , telefon ,
fax .

 

Słowa kluczowe serwis   naprawa   medyczny
Url http://www.zelmed.dzs.pl
Kategorie Produkcja Przemysł > Elektronika
Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Jun 10, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł > Elektronika
Zapraszamy do współpracy z firmą ATLine z Łodzi, która wykonuje duży zakres usług związanych z elektronicznymi systemami ochrony zewnętrznej. W naszej ofercie mieszczą się bariery oraz czujniki mikrofalowe, bariery podczerwieni, ochrona obwodowa ogrodzeń, zakopywane i zabetonowywane systemy ochrony obwodowej, zamki szyfrowe mechaniczne, kamery termowizyjne FLIR i inne. Posiadamy w pełni profesjonalną pracownię projektową gdzie wykonujemy projekty systemów ochrony technicznej dla rozległych obiektów, systemów automatyki przemysłowej jak i systemów łączności jawnej i niejawnej. Tworzone przez nas systemy spełniają wymagania S.A.-4 oraz wojskowych norm obronnych. Zapraszamy do odwiedzenia nas na stronie:
Kategoria:

przedsiębiorstwo Mo-Energy z Łodzi od lat działa w dziedzinie usług związanych z materiałami oświetleniowymi. W naszej ofercie mamy wysokiej klasy produkty: odnawialne źródła energii, wiatrowe systemy oświetleniowe, współczesne reflektory punktowe LED o zmiennej barwie światła kierowane komputerowo i wiele innych. Dzięki współpracy z wiodącymi markami, bogatemu zapleczu i wyspecjalizowanej kadrze nasze wyroby odznaczają się wysoką jakością oraz rzetelnością dokonania. Gwarantujemy kompleksową i miłą obsługę, jaka stara się sprostać każdemu zleceniu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy, o której więcej na stronie.
Kategoria:

Hurtownia elektryczna Eldar, mająca w swojej ofercie artykuły tj: kable energetyczne osprzęt elektroinstalacyjny, oświetlenia,kable , przewody , wyłączniki , oświetlenie ogrodowe , oprawy oświetleniowe i źródła światła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz częstymi promocjami na wybrane towary . Zapraszamy do naszego sklepu internetowego .
Kategoria:

FUH GRADIENT kładzie nacisk na energiczny a także dynamiczny rozwój swojej firmy, przeto nasi pracownicy nieustająco podnoszą kwalifikacje a także umiejętności, aby móc podołać wymaganiom nawet najbardziej wymagającego interesanta. Podstawową naszą działalnością jest konstruowanie nowych instalacji elektrycznych, ich modernizacje oraz przeróbki oraz przeglądy oraz pomiary elektryczne. Wszelkie usługi wykonujemy w oparciu o obowiązujące normy oraz przepisy prawa. Kolejną naszą działalnością jest współdziałanie z firmami, które zajmują się konstruowaniem instalacji gazowych, wodnych, kanalizacyjnych a także centralnego ogrzewania. Kompleksowość i niezawodność naszych usług umieszcza nas na pozycji lidera wśród firm funkcjonujących w tej branży. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również w zakresie profesjonalnego doradztwa. Szczegóły na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Mega-Tech proponuje Państwu tworzywa syntetyczne, a także realizację i przetworzenie materiałów sztucznych pod zamówienie. Proponujemy klientom bogaty asortyment półproduktów i przetworzonych produktów z tworzyw sztucznych. Dostarczamy tworzywa produkowane na terenie EU, jedynie od zaufanych dystrybutorów. W ofercie między innymi tworzywa: ertalon, pleksi, poliamid, polistyren, poliuretan oraz inne.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl