Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
23
65106

serwis aparatury medycznej


 
Opis Na stronie oferta dla placówek służby zdrowia w zakresie naprawy i obsługi technicznej sprzętu medycznego .
Zamieszczony jest wykaz kontrahentów
oraz wykaz sprzętu naprawianego przez firmę. Dołączone fotki aparatury
medycznej . Dane adresowe , telefon ,
fax .

 

Słowa kluczowe serwis   naprawa   medyczny
Url http://www.zelmed.dzs.pl
Kategorie Produkcja Przemysł > Elektronika
Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Jun 10, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł > Elektronika
przedsiębiorstwo Mo-Energy z Łodzi od lat działa w dziedzinie usług związanych z materiałami oświetleniowymi. W naszej ofercie mamy wysokiej klasy produkty: odnawialne źródła energii, wiatrowe systemy oświetleniowe, współczesne reflektory punktowe LED o zmiennej barwie światła kierowane komputerowo i wiele innych. Dzięki współpracy z wiodącymi markami, bogatemu zapleczu i wyspecjalizowanej kadrze nasze wyroby odznaczają się wysoką jakością oraz rzetelnością dokonania. Gwarantujemy kompleksową i miłą obsługę, jaka stara się sprostać każdemu zleceniu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy, o której więcej na stronie.
Kategoria:

P.W. ALGRA-KRÓL funkcjonuje na rynku od 1993 r. W początkowym okresie swej aktywności zaopatrywała hurtownie w wyroby firmy Fael teraz Legrand. Rozmiar ich działań otaczał od północy od Szczecina po Suwałki, na południu do Płocka. W 1997 roku wybudowała budynek obecnej hurtowni i zajęła się handlem hurtowym produktów elektrycznych. Firma znana jest z najlepiej zaopatrzonego magazynu w województwie w wyroby Legrand. Firma ma własne środki transportu, a zamawiane towary dostarcza bezpłatnie do Klienta. Wyroby Legrand wysyła także firmą kurierską na terenie całego kraju. Więcej na stronie.
Kategoria:

Elektro-sal jest jedną z w największym stopniu dynamicznie rozwijających się jednostek w branży w regionie województwa śląskiego. Proponujemy Państwu szeroką gamę wysokiej próby materiałów motoryzacyjnych. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 7 lat. W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości w szczególności: oprawy oświetleniowe źródła światła czy osprzęt elektroinstalacyjny i siłowy. Przewodnim celem Elektro-sal jest zadowolenie każdego klienta. Inwitujemy do kontaktu z nami drogą mailową czy też telefoniczną. Osoby zaciekawione zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie opublikowana jest kompletna oferta przedsiębiorstwa.
Kategoria:

Firma Rotech z Ostrowca Świętokrzyskiego od 1995 roku zajmuje się profesjonalnym świadczeniem usług spośród branży elektrotechnicznej. Rozległa oferta przedsiębiorstwa zawiera instalatorstwo elektryczne, montaż systemów alarmowych oraz przeciwpożarowych, telewizji przemysłowej oraz montaż i konserwację wyposażeń elektroenergetycznych i oddymiania, wykonywanie pomiarów elektrycznych i natężenia oświetlenia, a także realizowanie certyfikowanych instalacji systemów oraz sieci teleinformatycznych. Firma proponuje usługi podnośnikami i minikoparką. Jej celem jest zaspokojenie potrzeb każdego klienta, więc realizuje zamówienia terminowo, fachowo i przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu. Doświadczona załoga dostosowuje artykuły według indywidualnych możliwości oraz preferencji nabywców. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Urządzenia do pomiaru, dedykowane dla branży budowlanej czy przemysłowej, można znaleźć na poniższej stronie internetowej. Ponadto sprzedawane aparaty pomiarowe mogą być używane przez branżę przemysłu spożywczego, jak też różne inspektoraty. W ofercie między innymi pirometr, anemometr, czy też stacje meteorologiczne. Firma ma także certyfikat potwierdzające fakt, iż jest godnym zaufania dystrybutorem. Klienci mogą przejrzeć na stronie najważniejsze wiadomości o poszczególnych produktach, jak też i za pośrednictwem rozbudowanego formularza kontaktowego złożyć zamówienie na poszczególne urządzenia pomiarowe. Ponadto dostępne są katalogi produktów najważniejszych dostawców firmy MERA.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl