Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773

Self - Poradnia psychologiczna


 
Opis Self to gabinet psychoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Ośrodek oferuje szeroki zakres usług z dziedziny zdrowia psychicznego. Specjaliści pracują według najpopularniejszych nurtów psychoterapeutycznych. Ośrodek zajmuje się również terapią różnego rodzaju uzależnień. Gabinet może także prowadzić leczenie dwutorowe - poprzez farmakoterapię oraz psychoterapię.

 

Słowa kluczowe psychiatra wrocław   psycholog wrocław   psychoterapeuta wrocław   psychoterapia wrocław   gabinet psychoterapii wrocław   poradnia psychologiczna Wrocław   leczenie uzależnień wrocław   terapia uzależnień wrocław   terapia małżeńska wrocław   psychoterapia rodzin
Url http://www.psycholog-wroclaw.com/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Data wpisu Dec 9, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Jesteśmy profesjonalną poradnią dietetyczną która zajmuje się walką w nadwagą, złym samopoczuciem oraz ogólnym stanem zdrowia. Nasz dietetyk ułoży dla Państwa profesjonalną dobrze zbilansowaną dietę pełną pysznych posiłków. Naszym celem jest aby świadczyć usługi jak najwyższej jakości za jak najniższą cenę. Oferujemy korzystne pakiety w ich skład wchodzi również analiza składu ciała.
Kategoria:

Sklep internetowy Calivita 24h - oferuje w swojej ofercie naturalne suplementy zdrowotne. Bogata oferta. Dystrybutor preparatów Calivita to na co czekasz.
Kategoria:

Lecznica Melitus, której siedziba zlokalizowana jest w Warszawie, oferuje kontrahentom czynności powiązane z dermatologią estetyczną a także Anti-Agingiem. Działamy w sektorze od ponad dziesięciu lat, co jest najlepszym zapewnieniem nienagannej klasy oferowanych przez nas świadczeń. Posiadamy wysokiej klasy specjalistów, którzy mają długoletni staż pracy w sektorze. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej znajdą Państwo dużo informacji dotyczących szczegółów przedstawionej oferty. Nasze gabinety są otwarte bardzo długo.
Kategoria:

Na Wyspie Urody proponujemy Państwu szereg zabiegów z zakresu nowoczesnej kosmetyki oraz depilacji laserowej. Mamy pełną świadomość, że naszym nadrzędnym celem jest Państwa zadowolenie i absolutnie pełna satysfakcja, dlatego podczas pierwszej całkowicie bezpłatnej wizyty konsultacyjnej, wspólnie dobieramy optymalny zakres działań
gwarantujący maksymalną skuteczność, bezpieczeństwo i jednocześnie racjonalność cenową. Wierzymy że dbałość o ciało jest warunkiem koniecznym, ale nie wystarczającym, dlatego pragniemy aby czas spędzony na naszej wyspie był wypełniony kojącym zmysły relaksem i odprężeniem – odpoczynkiem dla sfery psychicznej i emocjonalnej, tak aby każde kolejne spojrzenie w lustro było źródłem uśmiechu i rosnącej z dnia na dzień radości.
Kategoria:

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Esteticmed proponuje najnowocześniejsze, zaawansowane rozwiązania i programy terapeutyczne, które mają za zadanie pomóc zwalczyć pierwsze oznaki starzenia, spowolnić tempo tego procesu oraz usunąć wszelkie niedoskonałości ciała oraz poprawić figurę. W naszej bogatej ofercie znajduje się szereg zabiegów na twarz i ciało dla kobiet i mężczyzn, które przeprowadzane są przy zastosowaniu nowoczesnych terapii estetycznych w oparciu o najwyższe standardy i najnowszą wiedzę medyczną z zakresu dermatologii, dermatochirurgii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Zajmujemy się między innymi usuwaniem zmarszczek, redukcją wiotkości skóry, usuwaniem przebarwień, blizn, rozstępów oraz zbędnego owłosienia. Leczymy trądzik, likwidujemy żylaki i popękane naczynka krwionośne, a także podejmujemy skuteczną walkę z cellulitem. Stosujemy wszystkie metody kształtowania sylwetki od kawitacji ultradźwiękowej po pełnoprofilową liposukcję. Wszystkie nasze działania charakteryzują się wysoką efektywnością, przy zachowaniu bezpieczeństwa i komfortu pacjenta. Zdobyliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów. Więcej o nas na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl