Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952

Self - Poradnia psychologiczna


 
Opis Self to gabinet psychoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Ośrodek oferuje szeroki zakres usług z dziedziny zdrowia psychicznego. Specjaliści pracują według najpopularniejszych nurtów psychoterapeutycznych. Ośrodek zajmuje się również terapią różnego rodzaju uzależnień. Gabinet może także prowadzić leczenie dwutorowe - poprzez farmakoterapię oraz psychoterapię.

 

Słowa kluczowe psychiatra wrocław   psycholog wrocław   psychoterapeuta wrocław   psychoterapia wrocław   gabinet psychoterapii wrocław   poradnia psychologiczna Wrocław   leczenie uzależnień wrocław   terapia uzależnień wrocław   terapia małżeńska wrocław   psychoterapia rodzin
Url http://www.psycholog-wroclaw.com/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Data wpisu Dec 9, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Zapraszamy do serwisu medycznego, w którym znajdują się informacje o szeroko rozumianej medycynie, zdrowiu i urodzie, a także o sanatoriach, uzdrowiskach i sprzęcie medycznym.

Gabinety lekarskie, usługi medyczne, oferty aktualne.

Zapraszamy.
Kategoria:

Gabinet Protetyki Słuchu to placówka specjalizująca się w diagnostyce narządu słuchu oraz doborze urządzeń wspomagających słyszenie. Prowadzimy także sprzedaż aparatów słuchowych i urządzeń wspierających. Wykonujemy badania, które pozwalają na dostosowanie sprzętu do potrzeb pacjenta. Nasza placówka jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych, a osobom niemogącym przybyć osobiście, gwarantujemy wizyty domowe. Działamy na terenie Poznania i okolic. Mamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, dlatego możliwa jest refundacja sprzętu. Naszymi pacjentami są zarówno dorośli, jak i dzieci. Najmłodsi mogą liczyć na wyrozumiałość i specjalne traktowanie. Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.
Kategoria:

Witryna prezentuje specjalne wersje elektrycznych wózków inwalidzkich, które wyposażone są w windy oraz wiele elektrycznych regulacji. Przedstawiane wózki inwalidzkie są najwyższej jakości i produkowane w Polsce. W ofercie firmy również elektryczne skutery dla niepełnosprawnych i starszych. Duży wybór modeli oraz wyposażenia dodatkowego. Wózki i skutery dostępne z akumulatorami o różnej pojemności oraz silnikami elektrycznymi o różnej mocy.
Kategoria:

Profesjonalne i skuteczne masaże w Gdańsku – tak wygląda główna specjalizacja prezentowanego gabinetu. Firma ta zatrudnia fachowców posiadających duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje w zakresie wykonywania masaży leczniczych i relaksacyjnych. Oferta obejmuje między innymi masaż tkanek głębokich, a także wiele innych standardowych form masażu, które pozwolą na zrelaksowanie się oraz zadbanie o odpowiedni stan zdrowia kręgosłupa.
Kategoria:

Firma Genos zajmuje się udzielaniem specjalistycznych porad związanych z genetyka kliniczną, diagnostyką przedurodzeniową, niepowodzeniami rozrodu, niepłodnością, prowadzeniem ciąży wysokiego ryzyka, profilaktyki, diagnostyki genetycznej predyspozycji jak i wybranych chorób nowotworowych. Odczynniki, media, plastikowy osprzęt laboratoryjny, aparatura, wszystkie szczegóły które znaleźć można w szerokiej zmieniającej się i bardzo nowoczesnej spisie produktów/usług. Precyzja, jakość i działanie, trzy wyznaczniki ilustrujące przez spółkę Genos.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl