Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
14
64995

Self - Poradnia psychologiczna


 
Opis Self to gabinet psychoterapii z siedzibą we Wrocławiu. Ośrodek oferuje szeroki zakres usług z dziedziny zdrowia psychicznego. Specjaliści pracują według najpopularniejszych nurtów psychoterapeutycznych. Ośrodek zajmuje się również terapią różnego rodzaju uzależnień. Gabinet może także prowadzić leczenie dwutorowe - poprzez farmakoterapię oraz psychoterapię.

 

Słowa kluczowe psychiatra wrocław   psycholog wrocław   psychoterapeuta wrocław   psychoterapia wrocław   gabinet psychoterapii wrocław   poradnia psychologiczna Wrocław   leczenie uzależnień wrocław   terapia uzależnień wrocław   terapia małżeńska wrocław   psychoterapia rodzin
Url http://www.psycholog-wroclaw.com/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Data wpisu Dec 9, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Firma Genos zajmuje się udzielaniem specjalistycznych porad związanych z genetyka kliniczną, diagnostyką przedurodzeniową, niepowodzeniami rozrodu, niepłodnością, prowadzeniem ciąży wysokiego ryzyka, profilaktyki, diagnostyki genetycznej predyspozycji jak i wybranych chorób nowotworowych. Odczynniki, media, plastikowy osprzęt laboratoryjny, aparatura, wszystkie szczegóły które znaleźć można w szerokiej zmieniającej się i bardzo nowoczesnej spisie produktów/usług. Precyzja, jakość i działanie, trzy wyznaczniki ilustrujące przez spółkę Genos.
Kategoria:

Ciąża i planowanie dziecka, objawy i rozwój ciąży, poród,karmienie piersią i wychowanie zdrowego dziecka.

Każda mama, która chciałaby otrzymać przez Internet liczne rady i ważne wskazówki może skorzystać z darmowego kursu internetowego. Wystarczy odwiedzić naszą stronę i wypełnić formularz.
Kategoria:

Oryginalne produkty z Anglii sprowadzane pod zamówienie klienta oraz na bieżąco.Laski Wanilii. Naturalne ekstrakty pasty z Wanili z Magadascaru oraz ekstrakty z czekolady, kawy, cytryny, pomarańcza, mięty. Herbaty czarne, zielone, czerwone renomowanych firm z rynków europejskich. Naturalne przyprawy w młynkach, czosnek oregano sól pieprz i inne. Legendarne pasty do dań Marmite, Vegemite. Herbaty producentów Twinings, PG tips, Tetleys, Yorkshire, Lancarshire.
Kategoria:

Udało nam się poszerzyć propozycję i dać Państwu możliwość wykorzystania z takich udogodnień, jak pomoc wykwalifikowanych farmaceutów czy leki na zamówienie, a także sprzedaż internetowa. Apteka Delta Pharm posiada odpowiednio wykwalifikowany personel, który wspomaga i udostępnia odpowiedzi na wszelkie pojawiające się pytania czy wątpliwości. Wszelkie usługi farmaceutyczne są na najwyższym pułapie, dzięki czemu każdy nasz Klient wie, że jest stale w wyśmienitych rękach. Zależy nam na dawaniu najlepszych rozwiązań, tym samym też proponujemy przetestowane i bezpieczne medykamenty. Więcej wiadomości, jak godziny otwarcia i dokładny adres, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na którą ciepło inwitujemy:
Kategoria:

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez zakład optyczny ŁP Optyk z Kościerzyny. Naszą firmę od lat prowadzimy w rodzinnej atmosferze proponując Państwu fachową obsługę i pomoc w wyborze opraw okularowych lub soczewek kontaktowych. Oferujemy soczewki progresywne, polaryzacyjne, fotochromowe, z powłoką antyrefleksyjną, a także produkty potrzebne do ich pielęgnacji. Poza tym nasi okuliści przeprowadzają kompleksowe badania wzroku, diagnostykę oraz leczenie chorób oczu. Jeśli są Państwo zainteresowani - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Więcej danych na witrynie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl