Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
4
65046

selectic.pl


 
Opis Marka SELECTIC oferuje urządzenia wysokiej jakości urządzenia, które usprawniają prace kas i sortowni, z uwagi na prostotę obsługi, szybkość i nieomylność. Ciągle zwiększające się zainteresowanie oraz powtórne zakupy klientów już użytkujących tego typu sprzęt, pozwala nam stwierdzić, że są to urządzenia, które bardzo dobrze sprawdzają się w codziennym funkcjonowaniu, dając duże zadowolenie klientowi. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy też do kontaktu w przypadku pytań.

 

Słowa kluczowe szafy pancerne   liczarki do banknotów   testery banknotów   liczarki do bilonu   wrzutnie nocne   skrytki depozytowe   sortery bilonu   liczarki unit   liczarki do pieniędzy   serwis liczarek
Url http://https://selectic.pl/
Kategorie Firmy wg branż
Firmy wg branż > Kasy fiskalne
Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Nov 6, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Banery reklamowe, folie samoprzylepne, także folie okienne i oklejanie pojazdów, fototapety i oraz poligrafia reklamowa to tylko niektóre propozycje jakie posiada w swojej ofercie Drukarnia VERDE DRUK z Łodzi. Specjalizujemy się w druku cyfrowym, wielkoformatowym i offsetowym. Zajmujemy się kompleksową obsługą, dysponując studiem graficznym dzięki czemu nasi klienci mogą na miejscu skonsultować swoje projekty z wykwalifikowanym grafikiem. Obsługujemy klientów z całej Polski, a zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin od realizacji. W kwestii szczegółów zapraszamy na naszą stronę oraz do kontaktu telefonicznego.
Kategoria:

W Salonie Optycznym Visus z siedzibą w Toruniu dostępne są m.in. oprawki, soczewki okularowe i kontaktowe oraz okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV. Wykonuje się w nim szkła dla dzieci i dorosłych, na które dawane są gwarancje i zapewniony jest serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Pośród nich: jednoogniskowe, dwuogniskowe, progresywne, pryzmatyczne i na zlecenia indywidualne i NFZ. Optyk rozpoczął kooperację ze spółką Optomedyk 1, która gwarantuje usługi medyczne w postaci diagnostyki oraz leczenia chorób oczu, wczesnego wykrywania jaskry, a również eliminowania zmian na powiekach. Salon współpracuje też z firmami, oferując dostarczenie okularów i badanie wzroku pracowników. Punkty Visus znajdują się w trzech miejscach Torunia. Więcej informacji związanych z prowadzoną działalnością salonu znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Od 2003 roku organizujemy przewozy pracownicze oraz transport pracowników. Firma specjalizuje się także w przewozach turystycznych i szkolnych, pielgrzymki autokarowe, przewozy okolicznościowe Leszno, Poznań, Wrocław. Firma oferuje dowóz pracowników do firmy autokarem i busem. Firma pomaga w rekrutacji pracowników produkcji. Działamy w Poznaniu, Lesznie, Wrocławiu, Warszawie i innych miastach
Kategoria:

Prowadzicie sklep, biuro i poszukujecie kompleksowych rozwiązań dla swoich klientów? Dobrym rozwiązaniem mogą być stojaki na rowery, parking-poidło dla psa, a może także ławka. Calus-p.pl to sklep internetowy z Częstochowy, który zajmuje się profesjonalną produkcją elementów ze stali czarnej i stali nierdzewnej oraz ich sprzedażą wysyłkową. Jako firma handlowo-usługowa swoją ofertę realizujemy od ponad 20 lat, a większość naszych wzorów jest zastrzeżona w Urzędzie Patentowym, dlatego są niepowtarzalne. Szeroki asortyment produktów prezentujemy na stronie, na którą zapraszamy!
Kategoria:

Firma Aron to zakład, który na polskim rynku istnieje już od 1986 roku. Przedsiębiorstwo prowadzi działalność związaną z maszynami piekarniczymi. Siedziba mieści się w Pile. Zajmujemy się dostarczaniem, montażem, naprawami i serwisem wyposażenia piekarniczego. Przygotowujemy także własne urządzenia oraz proponujemy przycinanie oraz gięcie blachy kwasoodpornej, a także spawanie. Dostarczamy takie produkty, jak piece obrotowe, rurkowe oraz elektryczne modułowe, wózki na chleb, bułkodzielarki, wagodzielarski i zaokrąglarki do ciast, spirale mieszające, mieszacze wody, komory rozrostu ciast, blachy, a także aparaty wrzutowe. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, oferując mu rozwiązania najlepiej odpowiadające jego potrzebom. Dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami materiałów i sprzętu możemy zaoferować najlepsze artykuły na rynku (np. polecanej firmy KOSMICA FORNI). Więcej na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl