Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
7
65542

Secus Asset Managment SA


 
Opis Secus Asset Management SA. Jesteśmy domem maklerskim, który dostarcza innowacyjnych produktów inwestycyjnych. Zarządza pierwszym w Polsce funduszem Private Equity Secus I FIZ i funduszem zalążkowym. Świadczy również usługi na rzecz firmom poszukujących kapitału (IPO, pre-IPO, NewConnect).

 

Słowa kluczowe secus   dom maklerski   secus I FIZ   asset management   fundusze inwestycyjne   zarządzanie aktywami   inwestycje alternatywne   fundusze inwestycyjne   fundusze alternatywne   fundusz zalążkowy   aktywa niepubliczne   spółki niepubliczne   fundusz private equity   p
Url http://www.secusam.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Data wpisu Jul 11, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Doradca podatkowy Ewa Olearczyk przeprowadzi fachowy i kompetentny audyt wewnętrzny ewidencji i wszystkich ksiąg podatkowych w Twojej firmie. Prawidłowość zaksięgowania licznych zdarzeń gospodarczych i ich zgodność z prawem podatkowym zapewni spokojną przyszłość dla Twojej firmy i dla Ciebie. Stworzy także dalsze możliwości rozwoju. Specjalność: nieujawnione źródła przychodów.
Kategoria:

Bogate doświadczenie i pełen profesjonalizm w obsłudze klientów biznesowych i indywidualnych w Lublinie zapewnia Biuro Rachunkowe PROSTE PODATKI SP. Z O.O. Proponujemy Państwu prowadzenia ksiąg handlowych, księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji ryczałtowej. Świadczymy rozliczenia kadrowo-płacowe, rozliczenia z ZUS czy rejestrację spółek. Posiadamy licencję MF na prowadzenie ksiąg rachunkowych numer 2061/97, a działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem OC. Stosujemy z nowoczesnych systemów IT, a dbając o bezpieczeństwo danych sporządzamy bieżącą archiwizację danych. Zapraszamy do współpracy!
Kategoria:

Biuro Rachunkowe Mirosława Kłosok pracuje w Rybniku od 2007 roku. W tym czasie obsłużyło wiele spółek prawa handlowego, a także firmy osób fizycznych oraz osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej i wyrobiło sobie markę rzetelnego partnera biznesowego. Dysponując wiedzą, popartą wieloletnim doświadczeniem, certyfikatem księgowym i ubezpieczeniem, biuro księgowe świadczy usługi księgowe i prowadzi sprawy związane z kadrami i płacami na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć na fachową obsługę księgową, reprezentowanie w urzędach, fachowe porady i indywidualne podejście.
Kategoria:

Partner to biuro rachunkowe i podatkowe w Słupsku. Rozbudowane usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasza działalność skupia młody zespół specjalistów z dziedziny prawa i księgowości. W naszej ofercie znajduje się rozliczanie podatków, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz inne mniejsze i większe usługi. Biuro podatkowe Partner to rzetelny partner w interesach.
Kategoria:

Wirtualne Biuro Warszawa oferuje usługę wynajmu prestiżowego adresu dla firmy (wirtualnego adresu). Znajdujemy się w biurowcu klasy A przy ul. Pięknej 20 /Raiffeisen BC/ - Warszawa Śródmieście.

Oprócz wynajmu adresu pełną obsługę korespondencji (odbiór, powiadamianie, skanowanie), obsługę sekretariatu, usługi biurowe, sale spotkań na godziny, biuro i biurko na godziny,

Dodatkowo w ramach naszej oferty możesz skorzystać z usług księgowych na miejscu, zarejestrujemy dla Ciebie spółkę lub pomożemy w rejestracji i wszystkich etapach rejestracji działalności gospodarczej.

Jesteśmy jedynym takim biurem wirtualnym, które oferuje adres w takiej lokalizacji za naprawdę małe pieniądze.

Podlegamy pod I Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście.

Sprawdź nas !
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl