Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22641
415
3
65482

Secus Asset Managment SA


 
Opis Secus Asset Management SA. Jesteśmy domem maklerskim, który dostarcza innowacyjnych produktów inwestycyjnych. Zarządza pierwszym w Polsce funduszem Private Equity Secus I FIZ i funduszem zalążkowym. Świadczy również usługi na rzecz firmom poszukujących kapitału (IPO, pre-IPO, NewConnect).

 

Słowa kluczowe secus   dom maklerski   secus I FIZ   asset management   fundusze inwestycyjne   zarządzanie aktywami   inwestycje alternatywne   fundusze inwestycyjne   fundusze alternatywne   fundusz zalążkowy   aktywa niepubliczne   spółki niepubliczne   fundusz private equity   p
Url http://www.secusam.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Data wpisu Jul 11, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Naszym klientom zapewniamy
kompleksową obsługa rachunkowa i księgowa , w zakresie:* Prowadzenia ksiąg handlowych i rachunkowych
* podatkowej księgi przychodów i rozchodów
* karty podatkowej oraz ryczałtu ewidencjonowanego
* Sporządzania sprawozdań finansowych
* Rozliczeń podatku VAT
* Rozliczeń deklaracji i raportów wymaganych przez ZUS
* Rocznych rozliczeń podatkowych
* Pełnej obsługi kadrowo-płacowej
* Prowadzenia dokumentacji pracowniczej
* Zamknięcia roku
* Niezbędnej pomocy w uzyskaniu kredytów bankowych
* Analizy finansowych z wykorzystaniem rachunkowości zarządczej
* Rozliczania w zakresie podatku dochodowego
* Zwrotu podatku VAT związanego z budownictwem mieszkaniowym
Kategoria:

Doskonale wiemy, że kontrolowanie finansów to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Od poprawnego rozliczania pieniędzy, księgowania kosztów oraz generowania deklaracji zależy funkcjonowanie danego przedsiębiorstwa. Współpracując z internetowym biurem rachunkowym masz niepowtarzalną i dotąd niespotykaną na polskim rynku okazję doświadczyć profesjonalizmów wykształconych i wykwalifikowanych osób z możliwością indywidualnego wglądu w to co dla Twojej firmy najważniejsze czyli finansów.
Kategoria:

Biuro Rachunkowe Barbara Placzek prowadzi swoją aktywność w miejscowości Gliwice w sąsiedztwie Zabrza. Jesteśmy dla Państwa od czerwca 1993 roku. Do obrębu naszych usług należy przede wszystkim rozliczanie z tytułu podatku dochodowego czy też rozliczanie z tytułu podatku VAT. Prócz tego w biurze można także zaczerpnąć informacji od doradcy podatkowego. Podstawowymi oprogramowywaniami używanymi w naszej firmie są Comrach Optima oraz Płatnik. Pełna oferta firmy wspólnie z danymi kontaktowymi zawiera się na stronie internetowej. Można się z nami skontaktować również za pośrednictwem wiadomości e-mail bądź telefonicznie.
Kategoria:

Dekret Consulting na rynku usług księgowych działa od 1994 roku. W roku 2001 r. firma przedształciła się w spółke z o.o.. Zaufało nam ponad kilkadzieciąt firm o bardzo różnorodnym profilu prowadzonej działalności gospodarczej.
Na życzenie Państwa możemy przedstawić referencje. Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg. Większość pracowników naszego biura legitymuje się wyższym wykształceniem ekonomicznym. Specyfiką naszego Biura jest informowanie klientów na bieżżco o zmianach w przepisach podatkowych. Nawiązanie współpracy z naszą firma ograniczy do minimum Państwa kontakty z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz zmniejszy ilość pracy biurowej, a tym samym pozwoli na obniżenie kosztów działalności Państwa firmy co pozwoli na efektywniejsze wykorzystanie zaoszczędzonego w ten sposób czasu.
Kategoria:

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej kancelarii accountant. Nasze biuro rachunkowe mieści się w Warszawie na Wawrze. Jeśli masz problemy z finansami swojej firmy, koniecznie zgłoś się do nas. Zatrudniamy wykwalifikowanych księgowych którzy chętnie podejmą się trudnych zadań. Wejdź już teraz na naszą stronę i zapoznaj się z całą bogatą ofertą firmy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl