Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21687
415
0
65083

Scholl


 
Opis Scholl jest znanym producentem kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji stóp. Firma ta powstała ponad sto lat temu i ciągle zwiększa swój asortyment produktów, byś mogła cieszyć się zadbanymi i zdrowymi stopami o każdej porze roku. Omawiana strona www przedstawia wszystkie kosmetyki z oferty a Ty możesz wybrać preparaty, których akurat potrzebujesz. Znajdziesz tam również wiele interesujących porad, np. jak wykonać masaż czy domowe spa dla stóp.

 

Słowa kluczowe stopy   zdrowe stopy   zdrowie   odciski   pęcherze na stopach
Url http://www.scholl.com.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Kosmetyki
Zdrowie Uroda > Uroda
Data wpisu Oct 8, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Nie wolno ignorować problemy związane z uzębieniem. Niejednokrotnie jest tak, że ludzie bagatelizują bolące zęby, a następnie okazuje się, że kłopot jest tak poważny, że trzeba je powyrywać. Tak więc stomatolog Rzeszów jest tu pomocny. Gabinet stomatologiczny Rzeszów to gwarancja bardzo dobrej jakości oferowanych usług. Prosty kontakt, dodatkowo bardzo miła i szybka obsługa klienta świadczą o tym, że każdy pacjent z pewnością będzie zadowolony. Niemal każdy z nas boi się chodzić do stomatologa. Dlatego dentysta Rzeszów wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi. Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek wątpliwości co do zabiegu, nie powinien się bać zadawać pytania. Właściwie poinformowany pacjent odczuwa mniejszy stres, dzięki czemu zabieg będzie dla niego łatwiejszy do zniesienia. Dlatego każdy kto ma jakiekolwiek obiekcje i chce być obsłużony w sposób szybki, musi wybrać się lub nawiązać kontakt z gabinetem Dens-Med.
Kategoria:

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Z troski o dobro pacjenta największą wagę przywiązujemy do wysokiej jakości oferowanych usług pielęgniarskich.
BetaMed został utworzony przez mgr Beatę Drzazga w 2001 roku w Katowicach i świadczy usługi z zakresu pielęgniarskiej opieki długoterminowej w warunkach domowych dla osób starszych, przewlekle chorych, niepełnosprawnych lub wymagających wentylacji mechanicznej respiratorem. Usługi refundowane są przez NFZ.

Oferujemy również doraźne lub abonamentowe prywatne usługi pielęgniarskie i opiekuńcze.

Od 2007 roku BetaMed jest posiadaczem certyfikatów ISO 9001:2000.
Kategoria:

Kłopoty ortopedyczne spotkały także Ciebie? A przypuszczalnie jesteś technikiem ortopedą i potrzebujesz kompetentnego poparcia w kwestii leczenia dla Twoich pacjentów? U nas znajdzie się dla Ciebie kompetentna obsługa techników ortopedów, dzięki czemu jeszcze łatwiej poradzisz sobie z problemami pacjentów, jakie się u Ciebie kurują. Jeżeli zajmujesz się wykonywaniem i sprzedażą wkładek ortopedycznych, to właśnie w naszym sklepie odnajdziesz się znakomicie. Nasze sprawdzonne wkładki nie są szkodliwe i jest dozwolone je długo stosować lecząc tym samym bez liku popularnych wad.
Kategoria:

Zapraszamy do gabinetu Dermatochirurgii Estetycznej i Laserowej Kinga & Arkadiusz Nicer. Proponujemy bardzo szeroki wachlarz usług z zakresu dermatologii, laseroterapii, chirurgii oraz medycyny estetycznej. Nasi lekarze to wysokiej klasy specjaliści z dużym doświadczeniem, którzy nieustannie pogłębiają swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach, kongresach, warsztatach organizowanych przez Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, Chirurgicznej, Naczyniowej oraz Proktologicznej. Stawiamy na najwyższą jakość usług, staramy się stworzyć przyjemną dla pacjenta atmosferę, tak by zawsze czuł się u nas komfortowo. Dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym, nowoczesnym sprzętem, a do zabiegów wykorzystujemy wysokiej klasy preparaty. Robimy wszystko, aby każdy zabieg przynosił jak najlepsze efekty. Więcej o nas na stronie internetowej.
Kategoria:

Kręgarz Masażysta Lucjan Zgorzałek zaprasza osoby zainteresowane metodami rehabilitacyjnymi na skorzystanie z profesjonalnego masażu. Dzięki wyjątkowo opracowanym masażom zdołają Państwo zregenerować się po całym tygodniu pracy, a moje metody są w szczególności polecane osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa. Odpowiednie metody masażu pomagają uśmierzyć ból, a nawet całkowicie zlikwidować dolegliwość. Oferta świadczonych przeze mnie usług z aspektu masażu i kręgarstwa skierowana jest zarówno do pacjentów indywidualnych, jak i firm. Dojeżdżam do Klientów na terenie Warszawy i okolic, a moje usługi świadczę w niezwykle niskich cenach. W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Po więcej szczegółów zachęcam do odwiedzin mojej witryny internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl