Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21753
415
3
65101


 
Opis Mobilność jest istotnym aspektem jakości życia. Nie powinna być ona ograniczona dla nikogo. Schodołazy dla osób niepełnosprawnych pomagają im poruszać się swobodnie po domu a także poza jego obrębem. Schodołazy gąsienicowe powalają zarówno na pokonanie barier jakimi są schody a także krawężniki. Opatentowana kinematyka wspinania praktycznie przejmuje proces wspinania. Dzięki czemu opiekun nie musi wkładać zbyt dużo wysiłku w pomoc.

 

Słowa kluczowe schodołaz gąsienicowy   schodołaz krzesełkowy   schodołazy kroczące
Url http://schodolaz.eu
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Jun 13, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Kantor wymiany walut CENT w Opolu gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Jesteśmy profesjonalną i rzetelną firmą funkcjonującą już od 1989 roku. Zajmujemy się skupem i sprzedażą 66 walut i oferujemy korzystne kursy a także możliwość negocjowania najkorzystniejszych cen. Ciągle poszerzamy naszą ofertę wprowadzając nowe waluty cieszące się dużą popularnością i nie tylko. Zapewniamy bezpieczeństwo zawieranych transakcji oraz dyskrecję i profesjonalną obsługę. Detale oferty wraz z danymi kontaktowymi firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Szukasz pomysłu na niebanalny prezent? A może już wiesz, że najlepszym prezentem będzie kosz upominkowy, ale żaden nie spełnia twoich wymagań? W takim razie oferta firmy Nobilia skierowana jest właśnie do Ciebie! Nobilia jest dystrybutorem ekskluzywnych koszy upominkowych. Produkty, które do nich wkładamy, są sygnowane nazwami światowych marek. Co ważne, to klient decyduje, jaką wielkość kosza wybierze i jakie produkty się w nim znajdą. Ponadto trzeba podkreślić, że nasze kosze cechuje wysoka jakość wykonania i mogą zostać one dostarczone w każde wskazane przez klienta miejsce. Zaufały nam już takie firmy, jak Mazowiecka Spółka Gazowa czy Eurobank. Dziś i Ty masz szansę sprawić bliskiej osobie radość. Wejdź na nobilia.pl – zapraszamy!
Kategoria:

Szczecin to główna siedziba sklepu Elite Sport Food, a jego oddziały znajdują się w sąsiednich miastach. Nasz asortyment obejmuje suplementy diety, witaminy, spalacze tłuszczu i odżywki dla sportowców. Kompetentnie radzimy wszelkiemu z naszych klientów w kwestiach powiązanych z treningami oraz dietą. Zapewniamy duży asortyment specjalistycznych artykułów niezbędnych przy wyczynowym uprawianiu sportu. Personel naszych sklepów to ludzie z pasją, dla jakich fitness i zdrowe żywienie to sposób na życie. Staramy się wskazówki powiązane z tym stylem życia oferować innym. Żeby poznać naszą szczegółową propozycję, zapraszamy do wejścia na stronę internetową.
Kategoria:

Pellet to paliwo z biomasy bezpieczne dla środowiska, które uważane jest za jedno z najbardziej efektywnych źródeł energii. Dzięki niemu szybko i w miarę tanio możesz ogrzać swoje mieszkanie. Odwiedź witrynę internetową firmy ROBIX. Jest to skład opału znajdujący się w Opolu, który w swojej ofercie posiada sprawdzone produkty opałowe. Dodatkowym atutem firmy jest bezpłatny transport zamówionego towaru. Zapraszamy serdecznie!
Kategoria:

5. STAG
Strategy Arms Group specjalizuje się w produkcji i dystrybucji sprzętu oraz technologii o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym. Świadczy też usługi w zakresie fizycznej i elektronicznej ochrony osób i mienia na terenie kraju oraz poza jego granicami.

Asortyment / Usługi:
Broń: pistolety, pistolety maszynowe, karabinki, karabiny, karabiny maszynowe, karabiny snajperskie, osprzęt do broni.
Optyka
Sprzęt E.O.D
Skanowanie pojazdów
Kamuflaż: kamuflaż pojazdów, kamuflaż broni.
Akcesoria: latarki, czytniki map, kompasy, markery, szyny, noże, kolby, uchwyty.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl