Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
7
64832

SAPO DOBRA deska podłogowa


 
Opis Firma Sapo działa od 1989 roku i swoją siedzibę ma w miejscowości Dobra koło Turku. Specjalizujemy się w produkowaniu podłóg z drewna litego, schodów drewnianych, blatów, listew oraz innych. Nasze produkty z drewna są wysokiej jakości i z powodzeniem znajdują przeznaczenie w domach, mieszkaniach, a dodatkowo biurach. Na specjalne życzenie klientów proponujemy dodatkowo montaż naszych produktów, dając także gwarancję na wykonaną usługę. Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Zawsze pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i w konkurencyjnej cenie. Szczegółowe informacje, w tym cennik i oferta, są na stronie www.

 

Słowa kluczowe deski podłogowe   drzwi   deski podłogowe   produkcja podłóg
Url http://sapo-podlogi.pl
Kategorie Budownictwo
Dom Wnętrze
Firmy wg branż
Data wpisu Feb 3, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Firma Bruk-bet to doskonały wybór jeżeli właśnie szukasz kostki brukowej, płyt elewacyjnych, płyt tarasowych lub krawężników. Firma oferuje szeroki zakres usług oraz przede wszystkim gwarantuje doskonałą jakość produktów. Firma Bruk-bet na pewno spełni twoje oczekiwania. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Technika diamentowa to domena firmy MM MetalBud. Technika diamentowego cięcia i wiercenia to jedna z metod stosowana aktualnie w budownictwie. Podwyższa ona poziom wykonywania fachowych prac budowlanych. Technika diamentowa posiada zalety w postaci: niedługi czas wykonywania robót, dokładność, estetyka wytwarzania. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku firma MM MetalBud ma w swojej ofercie usługi oparte na technice diamentowej. Są to wiercenie diamentowe, cięcie ścian, cięcie żelbetu. Nasi nabywcy to między innymi Mostostal, Consolis, urzędy gmin lub nabywcy indywidualni. Zapraszamy do współparcy!
Kategoria:

Firma Sapo działa od 1989 roku i swoją siedzibę ma w miejscowości Dobra koło Turku. Specjalizujemy się w produkowaniu podłóg z drewna litego, schodów drewnianych, blatów, listew oraz innych. Nasze produkty z drewna są wysokiej jakości i z powodzeniem znajdują przeznaczenie w domach, mieszkaniach, a dodatkowo biurach. Na specjalne życzenie klientów proponujemy dodatkowo montaż naszych produktów, dając także gwarancję na wykonaną usługę. Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Zawsze pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i w konkurencyjnej cenie. Szczegółowe informacje, w tym cennik i oferta, są na stronie www.
Kategoria:

Nowoczesna i kompleksowa firma GAB-POL z Niemiec oferuje swoim klientom usługi w zakresie izolacji pianką poliuretanową. Powstanie firmy sięga 2007 roku i za sprawą wieloletniej obecności udało się jej zdobyć solidną pozycję i uznanie wśród klientów. W 2011 roku pod obecną nazwą firma rozpoczęła aktywność w naszym kraju. W tej chwili GAB-POL to jedna z najlepiej działających międzynarodowych firm w branży budowlanej. Liczne realizacje i duże doświadczenie i obszerne umiejętności przyniosły firmie wiele przychylnych referencji. W proponowanej ofercie można odszukać dokładne izolacje metodą natrysku pianką poliuretanową przy pomocy urządzeń wysokociśnieniowych. Izolacje wykonywane są m.in. w budynkach komunalnych, obiektach inwentarskich oraz różnego rodzaju halach i chłodniach. Więcej detalów można odnaleźć na stronie internetowej.
Kategoria:

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Largo Hale z Gdańska. Naszą specjalizacją jest projektowanie i budowa hal stalowych. Nasza propozycja to: doradztwo inwestycyjne, opracowywanie koncepcji, wyceny, wizualizacje, kosztorysowanie, projektowanie "pod klucz", wszechstronne dostawy prefabrykowanych hal stalowych, montaż hal, generalne wykonawstwo inwestycji, działanie inwestora zastępczego, funkcja inspektora nadzoru. Angażujemy w naszej firmie tylko najlepszych fachowców, aby nasi klienci byli wiecznie usatysfakcjonowani. Zapewniamy punktualną realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego, w celu omówienia wszystkich detali. Więcej wiadomości opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl