Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952

SAPO DOBRA deska podłogowa


 
Opis Firma Sapo działa od 1989 roku i swoją siedzibę ma w miejscowości Dobra koło Turku. Specjalizujemy się w produkowaniu podłóg z drewna litego, schodów drewnianych, blatów, listew oraz innych. Nasze produkty z drewna są wysokiej jakości i z powodzeniem znajdują przeznaczenie w domach, mieszkaniach, a dodatkowo biurach. Na specjalne życzenie klientów proponujemy dodatkowo montaż naszych produktów, dając także gwarancję na wykonaną usługę. Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Zawsze pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i w konkurencyjnej cenie. Szczegółowe informacje, w tym cennik i oferta, są na stronie www.

 

Słowa kluczowe deski podłogowe   drzwi   deski podłogowe   produkcja podłóg
Url http://sapo-podlogi.pl
Kategorie Budownictwo
Dom Wnętrze
Firmy wg branż
Data wpisu Feb 3, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
W ofercie firmy Żar-Wir znajdą Państwo rozległy zakres usług. Od 1992 roku specjalizujemy się w projektowaniu, sprzedaży i montażu instalacji ogrzewania ciepłym powietrzem czy też wodą. Jesteśmy przedstawicielem przedsiębiorstw Dimension One Spas oraz Tylo. Oferujemy Państwu sprzedaż: wkładów do kominków, wkładów z płaszczem wodnym, blatów, parapetów, marmuru, granitu, piaskowca, wanien SPA, kabin saunowych oraz niezbędnych akcesoriów. Oferowane przez nas sauny są gwarancją wspaniałej jakości i trwałości produktu. Naszymi atutami jest rzetelna jakość usług, sprawne realizowanie zleceń, atrakcyjne ceny, doświadczona kadra oraz doradztwo wyśmienitych fachowców. Firma Żar-Wir to także indywidualne podejście do każdego Klienta. Więcej wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie.
Kategoria:

Budujesz dom? Planujesz stworzenie nietypowego ogrodu, który wzbudziłby zainteresowanie osób postronnych? Dzięki naszemu zaangażowaniu, doświadczeniu naszych pracowników, otrzymasz taki projekt, który wzbudzi sensację. Dzielimy się pomysłami, tworzymy niecodzienne projekty z prawdziwego zdarzenia. Nie czekaj, wejdź już dziś na stronę naszej pracowni, podejmij z nami współpracę. Na stronie internetowej www.pracowniamprojekt.pl znajdziesz również nasze realizacje, podpowiedzi, najczęściej zadawane pytania.
Kategoria:

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu przedsiębiorstwo Dach-Mir z miejscowości Kaszuba. Specjalizujemy się w pracach budowlanych. Naszą kluczową branżą są konstrukcje dachowe metalowe oraz drewniane, pokrycia dachowe, hale, domy z drewna, schody i inne. Na specjalne zlecenie klienta realizujemy również meble ręcznie rzeźbione. Nasi pracownicy to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem i pomocą w czasie wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. mają odpowiednie kursy oraz szkolenia do przeprowadzania prac. Zapewniamy punktualną realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w celu omówienia wszystkich szczegółów. Pełna oferta przedsiębiorstwa opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Działalność rozpoczęliśmy w 1993r. Od samego początku specjalizowaliśmy się w projektowaniu i ocenie konstrukcji budowlanych, a także usługach remontowo-budowlanych.

OFERUJEMY:
- usługi projektowe
- nadzór budowlany
- doradztwo
- prowadzenie inwestycji
- ekspertyzy i opinie techniczne

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.bariery-miejskie.pl
Kategoria:

Zapewniamy naszym Klientom coś więcej niż jedynie opracowanie dokumentacji projektowej architektonicznej
i branżowej. Dostarczamy rozwiązań integracyjnych. Naszym atutem jest kompleksowa, szybka i profesjonalna obsługa Inwestora. Zapewniamy uzyskanie wszelkich niezbędnych opinii oraz uzgodnień projektów obiektów, które przygotujemy dla Państwa. Niezmiernie ważne jest nasza znajomość aktualnych przepisów Prawa Budowlanego.
Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nas usług związanych
z projektowaniem domów jednorodzinnych, obiektów usługowych i handlowych to prosimy o zapoznanie się
z naszą ofertą na stronie www.etude.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl