Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
34
65006

SAPO DOBRA deska podłogowa


 
Opis Firma Sapo działa od 1989 roku i swoją siedzibę ma w miejscowości Dobra koło Turku. Specjalizujemy się w produkowaniu podłóg z drewna litego, schodów drewnianych, blatów, listew oraz innych. Nasze produkty z drewna są wysokiej jakości i z powodzeniem znajdują przeznaczenie w domach, mieszkaniach, a dodatkowo biurach. Na specjalne życzenie klientów proponujemy dodatkowo montaż naszych produktów, dając także gwarancję na wykonaną usługę. Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Zawsze pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i w konkurencyjnej cenie. Szczegółowe informacje, w tym cennik i oferta, są na stronie www.

 

Słowa kluczowe deski podłogowe   drzwi   deski podłogowe   produkcja podłóg
Url http://sapo-podlogi.pl
Kategorie Budownictwo
Dom Wnętrze
Firmy wg branż
Data wpisu Feb 3, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Siuba Systemy Okienne to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją oraz sprzedażą okien i drzwi z aluminium oraz PCV. Firma oferuje produkty dostosowane do polskiego klimatu i odporne na zmiany warunków atmosferycznych. Tworzone okna spełniają najwyższe standardy stolarki okiennej, są funkcjonalne, bezpieczne i trwałe, a do tego łatwe w użytkowaniu i pielęgnacji. Oferta firmy Siuba Systemy Okienne obejmuje także drzwi oraz bramy segmentowe garażowe i przemysłowe. W ramach dodatkowego wyposażenia Klienci mogą kupić tu parapety zewnętrzne i wewnętrzne, osłony okienne, żaluzje oraz roletki. Więcej o ofercie sklepu na stronie internetowej.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Titan to funkcjonujący na naszym rynku oficjalny reprezentant jednostki Friedrich Ischebeck GmbH niemieckiego pioniera w dziedzinie systemów technologicznych dla budownictwa. Proponujemy Państwu nowoczesne metody w obrębie takich dziedzin budownictwa jak geotechnika, Litebox albo szalunki wykopowe. Budownictwo inżynieryjne jest teraz ekspresowo rozwijającą się sferą, jaką wzmacnia i nasza marka przygotowując technologie umożliwiające sprawowanie wymagających prac takich jak wykopy, fundamentowanie przy użyciu takich narzędzi jak Mikropale kotwiące. Filozofią naszej marki jest wpajanie rozwiązań, które przy maksymalnej prostocie byłyby tym samym maksymalnie skuteczne jak również funkcjonalne.
Kategoria:

Grupa-ASTRA Polska powstała w roku 1989 i funkcjonuje na zasadzie kompanii przedsiębiorstw wspólpracujących we wspólnym przedmiocie działalnosci gospodarczej.

Przedmiotem działanosci gospodarczej jest między innymi:

- rolnictwo i lesnictwo,
- wydobycie i przetwórstwo kopalin,
- przetwórstwo drewna,
- produkcja materiałów budowlanych,
- produkcja farb i lakierów oraz pigmentów,
- wykonawstwo robót budowlanych i specjalistycznych,
- doradztwo i zarządzanie,
- projektowanie budowlane, urbanistyczne i techniczne,
- reklama,
- gospodarka odpadami,
- ochrona zabytków,
- kultura i sport,
- transport drogowy.

Wytworzone produkty mają zastosowanie w drogownictwie, budownictwie, w wiertnictwie, ochronie srodowiska naturalnego, rolnictwie oraz innych dziedzinach gospodarki.
W okresie kilkunastu lat grupa nawiązala stalą wspólpracę w wymienionych branżach z renomowanymi firmami w Europie i na swiecie.

Na wytworzone produkty grupa posiada niezbędne certyfikaty krajowe i eropejskie a ponadto wspólpracuyje z niezależnymi instytutami i laboratoriami.

Oferowane przez grupę produkty charakteryzują się szeroką gamą asortymentową.

Uslugi swiadczone na rzecz innych podmiotów gospodarczych cechuje wysoka jakość i dotrzymywanie terminów realizacyjnych.
Kategoria:

Od ponad 24 lat nasza działalność jest na rynku i zajmuje się dostarczaniem systemów rusztowań najwyższej jakości. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą, bardzo dużymi możliwościami produkcyjnymi oraz świetną kadrą pracowników. Rusztowania dostarczane przez naszą spółkę użytkowane są w bardzo wielu branżach przemysłowych. Nasze produkty obejmują: rusztowania aluminiowe jezdne, klinowe a także rusztowania systemowe. Przez wiele lat naszej działalności mieliśmy okazję współpracować z tak sporymi firmami jak lotos, mercor a także akersoultions. Dajemy gwarancję, że współpraca z naszą firmą dla każdego będzie w 100% udana.
Kategoria:

Firma Rzodkiewicz Wiesław. Zakład ślusarski znajduje się w Augustowie. Oferujemy kontrahentom duży wybór usług ślusarskich. Ponadto trudnimy się wykonywaniem okuć do różnego typu łódek, żaglówek i innych. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które jest świetnym potwierdzeniem doskonałej klasy proponowanych przez naszą firmę usług. Starannie podchodzimy do każdego zlecenia, co sprawia, że możemy zagwarantować zadowolenie każdego klienta. Szczegóły dotyczące propozycji klienci odnajdą na prowadzonej przez nas stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl