Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
2
65122


 
Opis Przez ponad dwadzieścia pięć lat działalności na polskim rynku Sakfol stał się jednym z liderów w branży produkcji opakowań foliowych. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi udało nam się nawiązać współpracę z wieloma uznanymi firmami i partnerami handlowymi na terenie całego kraju. Dla Sakfol priorytetem jest, aby nasza folia zawsze była najwyższej jakości.

 

Słowa kluczowe opakowania foliowe   worki foliowe   worki odzieżowe   worki z klejem
Url http://www.sakfol.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Sep 7, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
jeżeli poszukują Państwo trwałych i porządnie wykonanych elementów z tworzyw sztucznych, jake stosowane są w branży budowlanej i meblarskiej, w takim przypadku zapraszamy do zainteresowania się ofertą instytucji Bortex z siedzibą w Bielsku-Białej. Nikt tak jak my nie wyprodukuje dla Państwa tak dobrej klasie zakończeń żaluzji pionowych oraz do zwijanych rolet zewnętrznych, a także parapetów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Z największą przyjemnością nawiążemy z Państwem współpracę i opowiemy o tworzonych produktach. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli okazję się spotkać oraz porozmawiać. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:

Szeroki wybór pumeksów oferuje Zakład Wyrobów Piankowych GL-PUMEKS - Lucjan Gruszecki w Wiszni Małej. Na rynku działamy od 1978 r. i od tego czasu pozyskaliśmy stałą pozycją oraz opinię godnej zaufania firmy. Jesteśmy jedynym producentem pumeksu uniwersalnego - łączonego, dwukolorowego, do domowego użytku. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroką gamę produktów technicznych tj. szklo piankowe, poliuretan techniczny bądź granulaty kwarcowe. Nasze produkty eksportujemy do USA i Kanady. Zapraszamy do współpracy - oferujemy Państwu najniższe ceny w skali całego kraju!
Kategoria:

Zakład Wyrobów Metalowych RAPMET funkcjonuje na naszym rynku od 1977 roku. W swojej ofercie posiada między innymi kraty pomostowe wciskane oraz zgrzewane, ogrodzenia systemowe, ogrodzenia przestawne placów budów, stopnie schodowe, siatki zgrzewane, kontenery metalowe, gabiony, garaże stalowe ikonstrukcje stalowe. Wszystkie nasze produkty zabezpieczone są przed korozją metodą ocynkowania ogniowego i galwanicznego. Na dodatek jesteśmy gotowi przygotować dowolne artykuły na indywidualne zamównienie klienta, dokładając wszelkich starań, by spełnić jego oczekiwania. Wszystkie nasze produkty spełniają europejskie normy jakości i są produkowane na czas. Dokładne informacje na temat naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Rozamet- Producent Siatek Tkanych Technicznych z siedzibą w Biłgoraju dostarczy techniczną siatkę metalową dla dowolnego projektu przemysłowego albo architektonicznego. Obsługujemy Klientów z całej Polski. Jesteśmy producentem siatek ze stali zwykłej, ocynkowanej, nierdzewnej i kwasoodpornej oraz miedzi oraz aluminium. Siatki wytwarzamy zgodnie z Polską Normą PN-88/M-94000 bądź wedle żądań. Każdy Klient jest dla nas równie ważny i każdy może liczyć na podmiotowe podejście naszych pracowników. Staramy się w krótkim czasie rozstrzygać wszelkie problemy związane z zapotrzebowaniem na siatki metalowe i gwarantujemy elastyczność oraz punktualność dostaw. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej wiadomości.
Kategoria:

Siedziba firmy CASSIOLI w Polsce mieści się w Łodzi. Ma ona także filie w wielu innych krajach, między innymi Włoszech, Brazylii czy USA. Działa ona w sektorze automatyki przemysłowej i transportu bliskiego. Proponuje innowacyjne rozwiązania takie jak linie montażowe, satelity iSAT do intensywnego składowania, systemy obsługi bagażowej dla lotnisk, różnego rodzaju magazyny, wózki automatyczne bądź bez napędu, rozwiązania IT, wyspy zrobotyzowane i inne. Firma współpracuje z wieloma branżami zapewniając najwyższej jakości urządzenia oraz obsługę. Szczegóły oferty znaleźć można na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl