Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
9
65048


 
Opis Przez ponad dwadzieścia pięć lat działalności na polskim rynku Sakfol stał się jednym z liderów w branży produkcji opakowań foliowych. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi udało nam się nawiązać współpracę z wieloma uznanymi firmami i partnerami handlowymi na terenie całego kraju. Dla Sakfol priorytetem jest, aby nasza folia zawsze była najwyższej jakości.

 

Słowa kluczowe opakowania foliowe   worki foliowe   worki odzieżowe   worki z klejem
Url http://www.sakfol.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Sep 7, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Firma Narzędziownia „Woźniak” z Twardogóry (woj. dolnośląskie) od ponad 20 lat zajmuje się profesjonalną obróbką metali. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym i precyzyjnym sprzętem pozwalającym na świadczenie usług na najwyższym poziomie. W zakres świadczonych usług wchodzi frezowanie CNC bądź konwencjonalne, toczenie, szlifowanie a także regeneracja narzędzi skrawających. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych fachowców i stale inwestujemy w nowoczesne urządzenia i innowacyjne technologie. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o ofercie, zachęcamy do jej odwiedzenia.
Kategoria:

Aparatura kontrolna i pomiarowa to przedmiot oferty firmy Thermo Pomiar. Przedsiębiorstwo ma długoletnie doświadczenie w branży, trudni się też nie jedynie sprzedażą urządzeń, ale również i ich produkowaniem. Przedsiębiorstwo podejmuje się wykonania nie wyłącznie zamówień hurtowych, lecz też i pojedynczych zamówień. Klienci, którzy zechcą odwiedzić stronę firmy, będą mogli przejrzeć rozbudowany katalog produktów, w którym odnajdą na przykład termometry, bądź też czujniki temperatury. Klienci mogą składać zamówienia poprzez specjalnie przygotowany do tego formularz kontaktowy. Można też wysyłać zapytania ofertowe.
Kategoria:

Dzierżoniowskie przedsiębiorstwo GALWANIZER Sp. z o.o. zajmuje się głównie biegłym, rzetelnym oraz nadzwyczaj zręcznym nakładaniem osłon ochronnych na wielorakie materiały czy też przestrzenie wykorzystywane w przemyśle. W ofercie wyszukają Państwo m.in. cynkowanie lub niklowanie, pokrycia chromowe czy wielki wybór innych -lśniących względnie matowych, satynowych a nawet perłowych. Detaliczne informacje dotyczące zasad życzliwej współpracy z przedsiębiorstwem GALWANIZER - wspólnie z dokładną charakterystyką poszczególnych metod nakładania warstew cynkowych, miedziowych, srebrnych oraz niklowych czy mieszanych - dostępne są na stronie www.
Kategoria:

W Łodzi rozlokowana jest siedziba firmy RYDLEWSKA SERVICE, będącej na naszym rynku liderem w dostawie zawodowych maszyn hafciarskich. W naszym kraju jesteśmy formalnym oraz jedynym dystrybutorem maszyn znanego, globalnego producenta - firmy Tajima. Zapewniamy nie tylko sprzęty jednogłowicowe, ale też przemysłowe, zaś dodatkowo kolportujemy w zasadzie każde przybory, jakie potrzebne są do fachowego realizowania rozmaitych haftów wysokiej jakości. Wszystkim naszym Kontrahentom zapewniamy również bardzo skuteczną opiekę serwisową w dowolnym punkcie naszego kraju. Detaliczne wiadomości o firmie RYDLEWSKA SERVICE zawiera strona www.
Kategoria:

Producent klejów przemysłowych i kosmetycznych. W ofercie firmy CarTell można znaleźć kleje cyjanoakrylowe, kleje anaerobowe, kleje strukturalne, kleje kosmetyczne (klej do tipsów), kleje medyczne, a także aktywatory i primery. Firma oferuje wsparcie techniczne oraz obniżone koszty produkcji dla klientów przemysłowych. Gwarancje trwałości i zadowolenie. Zapraszamy na naszą stronę, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl